TOPlist

Karlovy Vary

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Karlovy Vary

Příspěvekod shitman » 06 črc 2011 20:11

Co jsem vyčetl z blogu ofpmafia, tak místní admini chystají projekt mapy Karlovy Vary. Jak jsem též zjistil, od stejných autorů pochází i povedená mapa Pilzdorf. Možná že to pro mnohé není novinka, ale mě to celkem překvapilo, že i idioti jako oni dokáží vytvořit více než článek na blogu s dvaceti hrubkami na slovo. Zde je pár screenů, které jsem na jejich blogu vyhrabal.
78d107088b_77328985_o2.jpg

0202a67b49_77328879_o2.jpg

c185a4481a_77328947_o2.jpg

Nic si z toho nedělejte, taky se mi to zdá celé divné.. Jednak - na baráky mají špatné textury (je vidět, že fotili proti sluníčku), popelnice je vymodelovaná absolutně zbytečně detailně (už vidím, co to udělá s FPS), a k mostu se raděj nevyjadřuji, z obrázku není moc poznat a netuším, jak má most ve skutečnosti vypadat..


//EDIT Jurajs_89: Žádné odkazy!
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod Dominik736 » 09 črc 2011 23:17

Tak to, že někdo dělá hrubky ještě automaticky neznamená, že je idiot (a nebo něco podobného). Kdo znás je občas neudělá ? :D Možná to bude i dobrá mapa. Nechme se překvapit. ;) Závěrečný ortel vynesme až bude vše zdárně hotovo. Teď je ještě brzo soudit, co z tohoto projektu vzejde či nikoliv.
Metal se musí poslouchat kurva nahlas!!!
ObrázekObrázek
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Uživatelský avatar
Dominik736
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 25 čer 2011 22:25
Bydliště: Šenov

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod Tomko00 » 11 srp 2011 12:34

Na ofpmafia napísali toto:
...Na konci tohoto měsíce vydáme první betaverzi města Karlovy Vary. V této fázi doladujeme některé maličkosti na mapě a také musíme řešit licence od města Karlovy Vary a Dopravního Podniku Karlovy Vary. Již předem upozorňujeme kdo mněl problém s optimalizací mapy Pilzdorf čeká vás podobný problém i s mapou Karlovy Vary. S Mapou vám také přineseme jeden nový model autobusu který jezdí v Karlových Varech ale také zatím jako beta. Bohužel se nám zatím nepodařilo vyjednat hlášení zastávek MHD. Pokud se jednání nepodaří dotáhnout do konce budeme muset natočit vlastní hlášení zastávek což už nebude tak realistické.
Tomko00
Veterán
Veterán
 
Příspěvky: 8865
Registrován: 22 dub 2011 19:08
Bydliště: Košice

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod kosak » 11 srp 2011 12:38

vzhledem k tomu že jsem neviděl snad žádný screeny jak mapy, tak toho jejich autobusu, tak se celkem bojim s čim vůbec přijdou
http://www.usti.omsi.cz -> web o mapě Ústí nad Labem
Uživatelský avatar
kosak
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1480
Registrován: 30 bře 2011 20:20

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod shitman » 11 srp 2011 15:19

"beta" na ofpmafii znamená, že to nefunguje. Zajímalo by mě, jeslti místní admini mají vůbec vystudovanou základní školu, když dokážou napsat "mněl".
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod Pall » 11 srp 2011 15:27

To takhle přece nejde brát. Největší géniové mají většinou taky svý úchylky a vrtochy. Pokud je ti někde dáno většinou je Ti taky někde ubráno. Machr na matematiku nenapíše slovo správně a naopak neboť mu může být dána nadprůměrná logika věci ale ubraná schopnost si pamatovat. Čeština nebo jazyk je o paměti a nemá nic společnýho s logikou a naopak, takže toto ještě nic neznamená a takhle to fakt nejde brat. Jako rastr na to, že neumí pravopis je to blbec, je nesmysl. By ses možna divil jak by Tě dotyčný smetl v jiným oboru, kde by si mohl říct idiot tak stejně o Tobě....:) např. Tvoje úchylka. Na všechno odpovídat a mít poslední slovo:)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod shitman » 11 srp 2011 16:00

Tentorkát se ovládnu a poslední slovo mít nebudu. ;) Ale na druhou stranu máš pravdu, něco na tom bude.. Koneckonců, Pilzdorf je celkem dobrá mapa.. Sakra, neovládl jsem se. :D
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod something » 11 srp 2011 17:06

Koukám a nestačím se divit jak někteří z vás mne tady skloňujete. Než začnu psát tak si o tom něco zjistím snad? Na Facebooku máme napsáno že brzy uveřeníme 10 minutové video. Pokud bych chodil na základní školu v česku tak možná to napíšu lépe. Na školu jsem chodil v německu. Mamku mam češku a nějaký čas žiju tady v česku. Tak se nedivte že nepíšu na 100% česky. Bohužel ted čekáme na vyjádření města Karlovy Vary, DPKV a dalších firem. Ted celých 14 dní budu dělat linky MHD a se s 100% jistotou budou vedeny jak v realu.
something
 

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod shitman » 11 srp 2011 18:00

Tak to se omlouvám, jsem šílený obhájce češtiny a nějak mě nenapadlo, že bys mohl být odjinud.. :) a jako každému i tobě přeju, aby se práce povedla. ;)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Karlovy Vary

Příspěvekod Steve » 11 srp 2011 18:21

Something: V tom případě ti poradím . Nefoťte fototextury proti slunku, počkejte si na násvit za zády nebo bez násvitu ale v žádném případě proti slunci, když nemáte clonu .
A pak, na správnost pravopisu tu máme kontrolu správnosti, zkus třeba nejdřív napsat článek do Wordu, tam se ti označí chyby, opravíš je a potom to dáš na net ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Steve
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 206
Registrován: 18 dub 2011 21:33
Bydliště: Brno - venkov

Další

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků