TOPlist

BOSG

Líbí / nelíbí ?

100% - 90%
3
50%
90% - 80%
0
Žádná hlasování
80% - 70%
0
Žádná hlasování
70% - 60%
1
17%
60% - 50%
1
17%
50% - 40%
0
Žádná hlasování
40% - 30%
0
Žádná hlasování
30% - 20%
0
Žádná hlasování
20% - 10%
0
Žádná hlasování
10% - 0%
1
17%
 
Celkem hlasů : 6

BOSG

Příspěvekod shitman » 10 zář 2012 21:40

V archivech jsem našel mapu BOSG, absolutně jsem netušil, co je to zač. Upřímně to netuším ani teď, protože přidávat k mapě readme nebo dokonce popis bylo zjevně nad autorovy síly.

Mapka je střední velikosti, obsahuje 3 linky a dvě (tuším) depa. Na obrázcích se prezentuje především objektem zeleného železného mostu, který je sice hezký, ovšem v mapě dělá své.

Po projetí linky 3 jsem mapu částečně zavrhl, i když se k ní někdy možná vrátím. Křižovatky, na kterých jsem měl pomalu problém se vytočit i s SU 10 III. by se nějak přežít daly, samozřejmostí u map této úrovně jsou křižovatky, na kterých do vás během čekání na zelenou narazí protijedoucí autobus, co ovšem mapě neprominu, jsou porůznu poházené neviditelné stěny, v některých oblastech příšerné lagy, absolutně chybějící označníky, a především katastrofální AI. Kvůli tomuto dávám mapě průměrných 60%. Obrázky sem házet nebudu, nějak mi stávkují FRAPSy.


\\\Důvod takto dementní ankety je jednoduchý; při pokusu odeslat příspěvek mě vyběhla hláška "Snažíte se vložit příliš mnoho hlasovacích možností". Řešit to nebudu, je mě to jedno.
/anketa upravena
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Zpět na Mapy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků