TOPlist

Jak napojit dvě splina aby mi to nepsalo chybu?

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Jak napojit dvě splina aby mi to nepsalo chybu?

Příspěvekod Karosa B951E » 21 kvě 2011 00:31

Ahoj prosim vás dá se nějak spojit dvě spline např. mezi křižovatkami tak aby byly vzájemně spojené ale nepsalo mi to chybu keine spline punkte markiert nebo co?? Už mě to přestává bavit je to i když mám ty body přímo proti sobě nebo do 90° zatáčky,prostě málokdy to spojim a už se mi o téhle chybě fakticky i zdá.. jde to nějako pospojovat??
Karosa B951E
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 109
Registrován: 13 dub 2011 22:24

Re: Jak napojit dvě splina aby mi to nepsalo chybu?

Příspěvekod MPu 3000 » 21 kvě 2011 09:57

Ta funkce je totiž primitivní, musíš ty silnice spojit tak, aby se dotýkaly, ale někdy to je pořádnej voříšek :lol:
Uživatelský avatar
MPu 3000
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 650
Registrován: 17 dub 2011 18:43
Bydliště: http://mpu3000.wz.cz/

Re: Jak napojit dvě splina aby mi to nepsalo chybu?

Příspěvekod shitman » 21 kvě 2011 11:41

Ono je to prakticky jedno, pokud dáš dvě silnice proti sobě s minimální odchylkou, tak hra automaticky spojí AI čáry a auta tam na sebe budou navazovat (pokud bude odchylka větší, tak přeskočí z místa na místo, ale neměly by na jednom místě zmizet a na jiném se objevit úplně stejné). Jestli je silnice správně napojená, zjistíš např. když si dáš záložku Traffic Rules. Pokud bude u AI čáry takové červené kolo, znamená to, že tam silnice pro AI končí, tam budou AI mizet a objevovat se. Pokud tam červené kolo není, i když ti ty čáry třeba trochu nesouhlasí, tak ti tam AI doprava navazovat bude. Pokud jde o křižovatky, doporučoval bych udělat silnici, na ní napojit křižovatku, a na tu potom napojovat další silnice. Pokud děláš např. autobusové nádraží, tak tam se musíš prostě spolehnout na to, že se ti ty silnice holt nějako povede spojit, čudlík Complete to stejně nedělá nic jiného, než že šmahem plácá další spliny různě zakroucené s různou délkou. Třeba j si pamatuju, že když jsem chtěl zkompletovat dvě silnice, které měly rozdíl v převýšení asi pět čísel a od sebe nebyly ani půl metru, tak mi Complete to nas*alo mezi ty dvě silnice asi padesát titěrnejch kousíčků, kde každej byl asi o půl centimetru výš než ten předchozí. Nechtějte vědět, co to dělalo s AI. :D
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Jak napojit dvě splina aby mi to nepsalo chybu?

Příspěvekod MPu 3000 » 21 kvě 2011 11:47

No, moje úvaha trochu jednodušeji...
Jinak to musela být sranda
Uživatelský avatar
MPu 3000
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 650
Registrován: 17 dub 2011 18:43
Bydliště: http://mpu3000.wz.cz/

Re: Jak napojit dvě splina aby mi to nepsalo chybu?

Příspěvekod Karosa B951E » 21 kvě 2011 19:46

ok dík
Karosa B951E
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 109
Registrován: 13 dub 2011 22:24


Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků

cron