TOPlist

Nová mapa do OMSI 2

Speciální forum sloužící pro témata výhradně o OMSI 2.

Re: Co byste chtěli za mapu do OMSI 2?

Příspěvekod SORkař CZ » 19 led 2021 19:53

Tady je pár screenů. Musím ještě dodat, že uvažuji o tom, že bych tuto nedodělanou mapku poslal nějakému schopnému člověku na dodělaní a já bych možná začal stavět reálnou linku 52 Dopravního podniku města Brna (Mendlovo náměstí - Bystrc, Zoo). ;)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Fiktvní CZ mapa: hotová na 45 %
SORkař CZ
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 770
Registrován: 27 zář 2017 21:14
Bydliště: Neřeš to...

Re: Co byste chtěli za mapu do OMSI 2?

Příspěvekod mhdfm » 20 led 2021 11:04

Vypadá velice pěkně. :-)
Uživatelský avatar
mhdfm
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5756
Registrován: 09 pro 2012 08:09

Re: Co byste chtěli za mapu do OMSI 2?

Příspěvekod zpozdech » 20 led 2021 14:04

Nevím no, ale pokud nejsi schopný dostavět jednu mapu, tak bych se do další, ještě k tomu reálné, nepouštěl, aby to za pár týdnů nedopadlo stejně. Ptát se lidí jakou chtějí mapu a pak při stavění říct, že na ni kašleš a pošleš ji někomu jinému a začat si stavět svou.. no :roll: :roll:
zpozdech
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 42
Registrován: 08 zář 2013 18:36

Re: Nová mapa do OMSI 2

Příspěvekod SORkař CZ » 20 led 2021 15:43

mhdfm: Děkuji moc, vážím si toho. ;)

Jo, chápu, asi to nebyl dobrý nápad se ptát na vaše nápady na nějakou mapu do OMSI 2. No a s tou linkou 52 (DPMB), jako nedělal bych to jako veřejnou mapu (ze začátku), tzn. na začátku výstavby bych nikam nepsal a neposílal nějaké novinky (screeny), to bych udělal, až by se výstavba blížila do konce a já bych byl 100% přesvědčen, že to dodělám. Jinak, ta moje fiktivní CZ mapa je od začátku soukromá a s vydáním nebo publikování nějakých novinek bych to udělal stejným stylem jako tu 52 (DPMB), kterou plánuji, ale opět nic neslibuji. Kdybych ji udělal nebo se blížil do konce s výstavbou 52, tak by byla veřejná, ale do té doby to bude soukromé a nikdo nebude vědět, jak na tom jsem, prostě až to bude, tak se ozvu a tím bych tuto debatu uzavřel. ;)
Fiktvní CZ mapa: hotová na 45 %
SORkař CZ
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 770
Registrován: 27 zář 2017 21:14
Bydliště: Neřeš to...

Re: Nová mapa do OMSI 2

Příspěvekod Marwi » 20 led 2021 22:12

Vegetace kolem cest na mapě vypadá dobře, ale neviděl jsem moc jiných objektů, co se týče toho jak třeba vypadají vesnice nebo zástavba, ale chápu že mapa je hotová ze 45%. Rozhodně bych byl pro, dokončit mapu až do finále a teprve pak se pustit do další. Během tohoto projektu můžeš získat nové poznatky a zkušenosti co ti pak můžou pomoct urychlit tvorbu další mapy. Třeba se může vyskytnout problém v časti kterou jsi ještě nedělal, jízdní řády atd. a to by tě mohlo zastavit u mapy Brna, kterou bych sice rád viděl, ale né s oznámením že projekt končíš nedokončený.
Uživatelský avatar
Marwi
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 10
Registrován: 31 kvě 2019 19:36

Re: Nová mapa do OMSI 2

Příspěvekod SORkař CZ » 21 led 2021 09:31

Výstavba tam samozřejmě taky je že jo. No jako s ukončením této mapy si ještě nejsem jist, protože mě to taky stálo trochu úsilí a nevím, jestli by se mi to chtělo posílat někomu jinému na dodělání. Protože ten, kdo by tu mapu "převzal", tak by ji dělal zase trochu jiným stylem než já, takže by z toho mohla vzniknout třeba nějaká patlanina a to nechci. Takže o tom ještě popřemýšlím, zda-li to ukončím nebo ne. ;)
P.S. děkuji za rady. :)
Fiktvní CZ mapa: hotová na 45 %
SORkař CZ
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 770
Registrován: 27 zář 2017 21:14
Bydliště: Neřeš to...

Re: Nová mapa do OMSI 2

Příspěvekod fifo1280 » 28 pro 2023 14:37

Prosím Liberec. Jsou tam linky v horách a bylo by to super!
fifo1280
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28 pro 2023 14:28

Předchozí

Zpět na OMSI 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron