TOPlist

Soukromé modifikace

Obecně i mimo OMSI

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod Frixi » 02 led 2021 13:22

Pozrite, nechcem nikoho uraziť, ale povedal by som, že z vás priamo "srší" nadržanosť na tento autobus. Pochybujem, že vám ide o to, že keby sa model vydal, tak by sa potom poopravovali chyby, ale aby ste ho mali už čim skôr v zložke Omsi. Áno, aj ja sa teším na neho (síce bol by som radšej, keby mal MOKI palubovku, ale to sa možno časom tiež spraví), ale plne rešpektujem autora, a je to len jeho "dobrosrdečnosť", že sa snaží dať niečo komunite, a že si to nenecháva len pre seba. To je odomňa všetko a pekný zvyšok dňa ;)
Frixi
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 120
Registrován: 20 říj 2018 19:47

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod BusákCZ » 02 led 2021 13:24

WTF, proč MOKI palubovku? :lol:
Uživatelský avatar
BusákCZ
Člen
Člen
 
Příspěvky: 699
Registrován: 03 srp 2018 12:40
Bydliště: Tam kde jezdí FTL.

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod Frixi » 02 led 2021 13:25

Sorry, som sa pomýlil, ACTIA :D
Frixi
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 120
Registrován: 20 říj 2018 19:47

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod BusákCZ » 02 led 2021 13:44

No to je ještě horší.
Uživatelský avatar
BusákCZ
Člen
Člen
 
Příspěvky: 699
Registrován: 03 srp 2018 12:40
Bydliště: Tam kde jezdí FTL.

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod Karosa B932 » 02 led 2021 13:48

Nevím zda-li pak horší, ale rozhodně reálné. Ikdyž jsem též milovník VDO a za mě je VDO prostě lepší, Actia tam prostě též je...
Naposledy upravil Karosa B932 dne 02 led 2021 15:07, celkově upraveno 1
,,Buďte optimisti při řízení. Vyprdněte se na všechny "pitomce" okolo. Nejlepší je mít dobrou náladu, i když tomu někteří kolikrát nepřispívají, ale jsme přece jen lidi, které maličkosti NESMÍ vůbec rozhodit! " Karosa B932, mrdák.
Uživatelský avatar
Karosa B932
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 985
Registrován: 06 čer 2013 16:15
Bydliště: Rychnov u Jablonce nad Nisou

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod Duchtory » 02 led 2021 14:36

Frixi píše:Pozrite, nechcem nikoho uraziť, ale povedal by som, že z vás priamo "srší" nadržanosť na tento autobus. Pochybujem, že vám ide o to, že keby sa model vydal, tak by sa potom poopravovali chyby, ale aby ste ho mali už čim skôr v zložke Omsi. Áno, aj ja sa teším na neho (síce bol by som radšej, keby mal MOKI palubovku, ale to sa možno časom tiež spraví), ale plne rešpektujem autora, a je to len jeho "dobrosrdečnosť", že sa snaží dať niečo komunite, a že si to nenecháva len pre seba. To je odomňa všetko a pekný zvyšok dňa ;)


Mně tady jde akorát o to že mi příjde úplně zbytečné dělat něco co už tu je.(rýpnutí na Marwiho, bacha) To je stejná blbost jako dělat repainty které už jsou a nebo 4K textury na AI vozidlo. :lol: Už teď se tady dělají modifikace, ať už na CNG, ať už 10,5m verze, CZ verze, Euro 4 verze. A to je škoda. Jasně možná to zní jako to co píše Frixi, ale spíš mě to mrzí. Já si počkám klidně celej rok na tenhle model, protože jsem chudej. :lol: :lol: No prostě mi příjde že tohle je celkově strašně blbě načasovaný, ale možná to hrotím no. Sorry.
Uživatelský avatar
Duchtory
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 443
Registrován: 25 říj 2018 18:03

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod BusákCZ » 02 led 2021 20:11

Nutno podoktnout, že CZ Mod na fracouzkýho Citela není veřejný.
Uživatelský avatar
BusákCZ
Člen
Člen
 
Příspěvky: 699
Registrován: 03 srp 2018 12:40
Bydliště: Tam kde jezdí FTL.

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod okoun » 02 led 2021 22:03

Protože omsi komunita stojí za vyližprdel. :D Kdyby stála za něco, tak už jezdíme s mnoha fajn modely atp. :) Ale to sem nepatří, jsou i opačné póly.
Uživatelský avatar
okoun
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 243
Registrován: 23 zář 2014 13:59

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod BusákCZ » 02 led 2021 22:27

Třeba já bych takový CZ Mod velice ocenil. ;)
Uživatelský avatar
BusákCZ
Člen
Člen
 
Příspěvky: 699
Registrován: 03 srp 2018 12:40
Bydliště: Tam kde jezdí FTL.

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod LemenCZ » 02 led 2021 23:54

Taky jsem se těšil že vyjde ale bohužel se našlo více chyb. Duchtory na obyčejné lidi jako je Busák a já se takové modifikace nedostanou proto se těšíme na český citelis.
LemenCZ
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 30
Registrován: 05 dub 2020 23:15

Další

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků