TOPlist

Volant Thrustmaster Ferrari 458 Italia

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Volant Thrustmaster Ferrari 458 Italia

Příspěvekod ScRc3 » 04 lis 2017 12:15

Čaute kluci, obrácím se na Vás s dotazem ohledně volantu Thrustmaster Ferrari 458 Italia. Dnes odpoledne mi dorazí a chci se zeptat zda má někdo zkušenost s tímto volantem na OMSI 2 ? Hraji skoro pořád a chtěl bych právě s tímto volantem. Díky moc za Vaše odpovědi. S pozdravem Tomáš ;-)
ScRc3
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 36
Registrován: 05 črc 2016 11:04

Re: Volant Thrustmaster Ferrari 458 Italia

Příspěvekod Tomikovec » 04 lis 2017 13:15

Já mám volant Thrustmaster Ferrari - Red Legend Edition, což je dost podobný tvému, neměl jsem s ním žádný problém, OMSI s ním komunikovalo, ale nefungovala mu brzda, zkoušel jsem to rozchodit (nefungovalo to ani v jiných hrách ani v systému), nakonec jsem usoudil, že je to vadný kus, reklamoval jsme to a do 14 dní jsem měl nový, na kterém jezdím doteď (mám ho snad už 2 roky). :)
U těchto volantů je i jednoduchá kalibrace.
Myslím si, že ti to bude fungovat bez problémů. ;)
Image
Uživatelský avatar
Tomikovec
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 745
Registrován: 31 bře 2016 19:12
Bydliště: Šalingrad / Hodonín

Re: Volant Thrustmaster Ferrari 458 Italia

Příspěvekod ScRc3 » 04 lis 2017 13:24

Tak to jsi mě potěšil :-) Snad se zadaří, bojím se právě toho nastavení v OMSI, že se mi to nepodaří :-( Můžu se kdyžtak obrátit na Tebe ? Díky moc ;-)
ScRc3
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 36
Registrován: 05 črc 2016 11:04

Re: Volant Thrustmaster Ferrari 458 Italia

Příspěvekod Alexjanich » 13 srp 2019 13:17

Ahoj chtěl bych se vás zeptat jestli neuděláte video jak zapojit volant předem díky
Alexjanich
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 13 srp 2019 13:13

Re: Volant Thrustmaster Ferrari 458 Italia

Příspěvekod Termit_CZE » 02 úno 2020 19:03

Dej autocalibrate, nebo tak něco. Vlevo cca uprostřed to je. Bude ti to psát pokyny a nakalibruješ si ho. Volant mám stejný a funguje.
Errory, lagy a správce úloh - mí nejlepší kámoši.
Termit_CZE
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 13
Registrován: 01 úno 2020 14:06


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků