TOPlist

AfG Prague Citybus - mapa se nenačítá - VYŘEŠENO

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

AfG Prague Citybus - mapa se nenačítá - VYŘEŠENO

Příspěvekod Softair » 05 lis 2019 19:00

Ahoj, přeinstalovával jsem OMSI a když jsem si chtěl zahrát Prahu, mapa se načte jen do té fáze, že vidím jezdící auta a chodící chodce, ale povrch a objekty ne. Před reinstalem mapa fungovala normálně. Příkládám logfile.
Přílohy
logfile.txt
(10.31 KiB) 51 krát
Naposledy upravil Softair dne 06 lis 2019 17:41, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Softair
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 95
Registrován: 22 zář 2019 12:54

Re: AfG Prague Citybus - mapa se nenačítá

Příspěvekod SORkař CZ » 06 lis 2019 10:12

Nic Ti nechybí, zkus ještě jednou ten reinstal, taky se mi to stalo nedávno, mapu, objekty, spliny prostě všechno jsem nechal znovu nahradit a jelo to. ;)
Fiktvní CZ mapa: hotová na 45 %
SORkař CZ
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 770
Registrován: 27 zář 2017 21:14
Bydliště: Neřeš to...

Re: AfG Prague Citybus - mapa se nenačítá

Příspěvekod Softair » 06 lis 2019 14:53

Z logfilu jsem taky zjistil že mi nic nechybí, ale tak napadlo mě jestli z toho tady někdo nebude chytřejší. Chybí akorát nějaké textury stínů těch statických busů. Akorát teď nevím, myslel jsi reinstal OMSI nebo mapy?
Uživatelský avatar
Softair
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 95
Registrován: 22 zář 2019 12:54

Re: AfG Prague Citybus - mapa se nenačítá

Příspěvekod TheFloxiCz » 06 lis 2019 14:58

Jakmile vidíš jen oblohu, je potřeba reinstalovat mapu. Tzn. ideálně ji smazat ze složky maps a nainstalovat ji znovu včetně objektů a splin, nechat vše přepsat.
Děje se mi to poměrně často, dělá to především Praha nebo například Ahlheim&Laurenzbach. Je to docela záhada, proč to z ničeho nic přestane fungovat, ale co už...
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: AfG Prague Citybus - mapa se nenačítá - VYŘEŠENO

Příspěvekod Softair » 06 lis 2019 17:40

Už jsem to vyřešil, já předtím několikrát zkoušel nahradit jen složku maps, teď všechno krom Vehicles a mapa už jde. Ten den jsem si nainstaloval Kojetice, ty vykazovaly stejný problém. Stejné řešení stejně zaúčinkovalo.
Uživatelský avatar
Softair
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 95
Registrován: 22 zář 2019 12:54


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron