TOPlist

ODPAD

Obecně i mimo OMSI

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod Petricekvoz » 25 srp 2019 18:40

Opravdu nevidím jediný důvod, proč bychom měli toho Crosse vydávat, stejně tak jsem neviděl důvod vydávat LCčka, B741ku, C735ky, nebo cokoli jiného. Co bychom z toho měli? "Děkuju" (a upřímně kolikrát ani to ne...) strávili jsme nad tím spoustu času a probděných nocí (a i když je to stěží k uvěření i my máme sociální život, přítelkyně, školu, práci a podobné aktivity) a teď by to měl dostat každý kinder jenom proto, že si o to napíše? (a mnohdy ani slušně... prostě jenom "chci to, tak mi to dej!")
Děkuji, ale to opravdu ne. Tudíž se mile rád připojím k tomu "rozvracení komunity" a #EGOUP
Pokud není řečeno jinak...mé úpravy jsou SOUKROMÉ!
Obrázek
Moje repainty: http://forum.omsi.cz/viewtopic.php?f=36&t=11305
Uživatelský avatar
Petricekvoz
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 342
Registrován: 15 srp 2015 12:46
Bydliště: Gottwaldov

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod Dominik1995 » 25 srp 2019 18:46

... prostě dvojice, která drží při sobě :D ... Já bych to ukončil... Pokud něco, napiště mě PM oba dva... Klidně pokecám
Uživatelský avatar
Dominik1995
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 273
Registrován: 06 bře 2015 16:48
Bydliště: GB

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod Sotous26 » 25 srp 2019 18:49

kecat není o čem, beztak bych se nic nedozvěděl :D
Je mi uplne jedno, co si o mne kdo mysli. Hlavni je, ze z toho maji radost.
Uživatelský avatar
Sotous26
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 535
Registrován: 02 bře 2016 20:13
Bydliště: Pardubice

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod Solaris7777 » 25 srp 2019 18:50

Ono ruku na srdce, komunita už se rozpadá dávno. Zde na foru to ještě není tak znát, ale třeba na FB, to je kid za kidem. Někteří si myslí že cokoli co vidí na to mají 100% nárok a jak to nedostanou, tak je hned zle, autor je označen za ****** a jiné horší věci, a stejně pak za 3 dny má od něj SZ "prosím prosím poslal bys mi to, já to nikomu nepošlu" a dopadne to jak hodně VIP věcí co už dávno VIP nejsou a akorát si s nima i ti kindři honí ego a bůhví co ještě. A pak se někdo diví, že to ty autory nebaví? Komunita si může sama za to, že přibývá čím dál tím více lidí co si všechno syslí pro sebe. A to že něco zveřejní jako fotku, ještě neznamená, že to dělají pro nějaké honění ega. To by tam už dávno bylo napsáno "hele, co mám a vy ne". Prostě chtějí ukázat něco, s čím si dali práci, aby se někdo pokochal, a stačí.

Ono modování většinou znamená ránu do komunity. Viz. Simt, všecko bylo společné, byla tam fajn komunita. Teďka jak si kždý dělá nějaké své úpravy, většinou co se repaintu týče, tak se vyrojilo miliarda kindrů, co prosí a jak to nedostanou tak jsou hned ukřivděni a tak. Všechno by chtěli ale hnout pro to prstem, to ne. A to je prosím dnešní doba.
Solaris7777
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1523
Registrován: 05 črc 2015 00:17
Bydliště: Ostrava

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod Sotous26 » 25 srp 2019 18:54

To jsi napsal pěkně, s tím se ztotožňuji, fakt už mě nebaví, jak si každý píše o modely. Myslí si, že lusknou prstem a budou mít na dlani všechny soukromé modely.
Je mi uplne jedno, co si o mne kdo mysli. Hlavni je, ze z toho maji radost.
Uživatelský avatar
Sotous26
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 535
Registrován: 02 bře 2016 20:13
Bydliště: Pardubice

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod BusákCZ » 25 srp 2019 19:05

Tak to zkus dát jako placené, když si myslíš, že z toho nic nemáš! ;)
Uživatelský avatar
BusákCZ
Člen
Člen
 
Příspěvky: 699
Registrován: 03 srp 2018 12:40
Bydliště: Tam kde jezdí FTL.

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod Ikarus_435 » 25 srp 2019 19:44

A prečo by to mal dávať platené? Hodiny práce, skriptovania, prepisovania, repaintovania....Sám viem čo to je. Nie je žiadny problém si stiahnúť O3D Converter, 3DS Max/Blender a začať sa učiť prerábky, tak isto som sa to učil aj ja, povedal som si prečo škemrať o modely keď si ich môžem upraviť aj sám a aj urobiť si repainty. Presne kvôli takým individuám ako sú usmrkaný kindermafiáni už nie je OMSI komunita taká aka je. A je naozaj každého vec čo si spraví do OMSI a pokiaľ to je VIP kinderkovia si môžu max trhnúť nohou. ;)
Môj Setup|Procesor: Intel Core i7 4790S 3,2GHz|Grafika: Nvidia Geforce GTX 745 4GB|RAM: 16GB|HDD: 2,5TB|Monitor: 18,5" ASUS VS197DE
Obrázek
Uživatelský avatar
Ikarus_435
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1350
Registrován: 03 dub 2013 18:29
Bydliště: Bratislava - Slovakia

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod BusákCZ » 25 srp 2019 19:50

Ale kdyby to takhle brali všichni tak jezdíme na Grundorfu s MANem! :?
Uživatelský avatar
BusákCZ
Člen
Člen
 
Příspěvky: 699
Registrován: 03 srp 2018 12:40
Bydliště: Tam kde jezdí FTL.

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod Sotous26 » 25 srp 2019 19:52

Je rozdíl mezi tím, že někdo tvoří pro komunitu, kdežto někdo soukromě, případně pro nějaký okruh přátel.
Je mi uplne jedno, co si o mne kdo mysli. Hlavni je, ze z toho maji radost.
Uživatelský avatar
Sotous26
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 535
Registrován: 02 bře 2016 20:13
Bydliště: Pardubice

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod Dominik1995 » 25 srp 2019 19:55

Už jen ten model, který oni berou jako VIP... je dílem Arneho, který ho pustil jako free... Tak kdo je potom *****?
Uživatelský avatar
Dominik1995
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 273
Registrován: 06 bře 2015 16:48
Bydliště: GB

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků