TOPlist

ODPAD

Obecně i mimo OMSI

Re: [W.I.P.] Karosa B741 & C744 pack

Příspěvekod Vojta2318 » 08 črc 2018 18:28

Jo a když už tak tyhle věci si řeš v té vaší konverzaci co jsi psal.
Jak se říká moudřejší ustoupí a protože na takového s prominutím blba nemám náladu tak ustupuji.
Konec OT
ObrázekObrázek
Vojta2318
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 214
Registrován: 11 bře 2012 14:57
Bydliště: Otinoves okres Prostějov kraj Olomoucký

Re: ODPAD

Příspěvekod jirkovCZ » 09 črc 2018 22:26

SwixTV píše:Podle toho, co si psal do nejmenované skupiny, tak bych řekl že spíš teď někoho buzeruješ (což je očividně tvojí zálibou), protože nejsi dostatečně chytrej na to, aby si model dělal sám. Bohužel tady vynikám tím, že o tenhle model nestojím a nelezu mu do prdele :)


Hehe. Nejdřív bych si pročetl to, co píšeš. Nevím, nevím, ale přijde mi celkem přihlouplé někoho poučovat, když ty si ten, co ostatní jen buzeruje (důkaz mám stále v PM) a jen kazí povedené předělávky modelů nebo jen jejich částí. Modely si sám neděláš. Z mých zdrojů vím, že jsi ten hlavní, co buzeruje Karosu951... Asi holt závist nebo co. Dále z mého jiného zdroje vím o tvé konverzaci s nejmenovaným autorem ohledně dodělávky jednoho modelu a když tě odvrátil slovy, že na něm stále pracuje, tak si ho začal poučovat ohledně toho, že má nejdřív pozdravit a ať si nehraje na povýšeného, že se k tobě takto nikdo chovat nebude, přitom ti jen napsal, že tvorbu neukončil a čeká na kastli od jednoho člověka. Což po tomto se u mě potvrdilo, že ti jde jen o ty modely, které pak dáváš jako výměnný obchod, což důkazy mám taky. A ano, musíš dávat najevo to, že mu nelezeš do prdele, jako jedinýmu autorovi... (Za poslední větu už očekávám ban)

SwixTV píše:Stejnak jako tobě skousnutí pravdy.


Že by si v tomto byl odborník taky není pravda. Což vysvětluje nedůvodné banování na streamech OMSI 2 CZ/SK na twitchi, kde si banoval každýho druhýho, protože řekl, že se mu ta tvoje předělávka nelíbí.

SwixTV píše:Za žádnou cenu tě poslouchat nebudu. Každej máme právo na názor. Navíc nezkoušej mi vyhrožovat nějakým trestem xD


Ano, každý máme právo na názor, ale CBC stále platí.

SwixTV píše:mám z tebe akorát prdel


Tuhle větu mám v každé druhé PM od tebe. Neopakuješ se nějak? Nejsem jediný, u koho se nějak opakuješ...

Toť vše. Nejsem jediný, kdo tě má plný zuby. A není jich ani málo.
Kurňa lidi, čtěte a MYSLETE, než něco napíšete.
jirkovCZ
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 772
Registrován: 19 led 2014 09:39
Bydliště: Tam, kde jsou přemnoženy SORky

Re: ODPAD

Příspěvekod Peterson » 10 črc 2018 09:43

Pepdol 2 confirmed?

Nie som povolaný tieto blbiny riešiť, nemám na to farbičku, takže sa zatiaľ bavte.

Zároveň mi prišla na um taká malá súťaž: Kto ako prvý do konca leta vymodeluje čo najvernejšiu kópiu dospelého slona a dvoch sloníčat tak, aby sa s modelom dalo pracovať v Solidworks, a zároveň bol použiteľný v OMSI, tak dostane odomňa Oficiálnu Pochvalu. Now that's something. Je to s veľkými písmenami. To nie je len tak, you know.
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35

Re: ODPAD

Příspěvekod Martin_S » 11 črc 2018 09:46

Uživatelský avatar
Martin_S
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 463
Registrován: 18 dub 2016 13:58
Bydliště: !!!

Re: [WiP] [OMSI 2] [Early Access] Etapa 1.5/Praha linka 139

Příspěvekod soptik30 » 11 črc 2018 13:51

Tak to jsem nečekal moc děkuji pepdole za poust mého video. Respekt ++ Děkuji mooooooccccccccc
soptik30
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 48
Registrován: 29 zář 2013 10:19
Bydliště: Praha

Re: ODPAD

Příspěvekod dejvk » 11 črc 2018 18:50

Roztrhejte si občanky a dejte pokoj.

Mimochodem, kdo by tesknil po oficiálním fóru, ve skutečnosti pořád běží, akorát na adrese http://www.omnibussimulator.de/backup/. Ale koukal jsem, že zas někdo zavřel fórum polské...
Uživatelský avatar
dejvk
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 10 pro 2011 20:51

Re: ODPAD

Příspěvekod Jaškin » 11 črc 2018 19:54

Však Strefa funguje normálně. :) Právě před hodinou jsem odtud stahoval.
"Money can buy many things, even power..."
Jaškin
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4739
Registrován: 08 bře 2013 13:02
Bydliště: In da pub


Re: ODPAD

Příspěvekod tramvaj3 » 13 črc 2018 10:06

Nepošlete někdo prosím?
Splines\Oberpfalz 3D\Landkreis Freyfurt\Koenig-Ludwig-Str_2A_halb_FF_SH_einbahn.sli
E: v jednom raru to není :(
only in our country CZ B741 no. 127(not in service)
15Tr no. 01 historic <3+RTO and 267
Come take a ride with noisy 15Tr in Budweiser, limited edition! : D
ZF!
Škoda 21tr(ab)/22tr forever!
Uživatelský avatar
tramvaj3
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3602
Registrován: 07 kvě 2012 14:53
Bydliště: V Budějovicích, samozřejmě v Českých

Re: ODPAD

Příspěvekod pepdol_cz » 14 črc 2018 16:21

Čus hele nemá někdo takovou Zvukovou kartu Creative Sound Blaster Zx?
Uživatelský avatar
pepdol_cz
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4643
Registrován: 20 pro 2011 12:23
Bydliště: Most

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků