TOPlist

ODPAD

Obecně i mimo OMSI

Re: Screenshoty ze hry (OMSI 2)

Příspěvekod Solaris7777 » 30 dub 2018 21:23

Aha a vy si myslíte, že když sem já (či někdo jiný) dá screen něčeho co nemáte vy, tak se tím zaručuje, že to musí jít ven? Třeba já sem dávám často screeny DPO Solarisů, vydávat je v plánu nemám, ale kdybych měl každý screen co vyfotím (a že jich je požehnaně) házet do druhého tématu, tak je to tam samý double, triple a možná i víc post. Takže to sýpnu tady, kde se to buď dobře ukecá (že k tomu napíšete dost slovních příspěvků) nebo se to tady zakryje dalšími screeny. To druhé téma je vhodné na pár screenů s jedním projektem do jednoho příspěvku, ale kdybychom my, co máme něco navíc a nechceme se dělit, to tam házeli furt, tak je to tam nejen nepřehledné, ale zase by jste držkovali, ostatně tak jako s B741, že je to tam tím zarvané. ;)
Solaris7777
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1523
Registrován: 05 črc 2015 00:17
Bydliště: Ostrava

Re: ODPAD

Příspěvekod Peterson » 30 dub 2018 22:02

Už ste si všetci vyhonili? Good.
A chudák Alenka to musí po vás upratovať.
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35

Re: ODPAD

Příspěvekod autobusák22 » 30 dub 2018 22:26

Trikatel píše:Co nelíbí me se libí a uz čekam až vynde........já ju mastim každé den,těším se furt na novinky,jediná mapa kde je hafo linek!.....proto palec nahoru

Umíš psát nebo jsi šestileté dětsko
Ps: je to z tématu Karlovy Vary
autobusák22
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 351
Registrován: 18 zář 2017 12:30
Bydliště: Brno

Re: Screenshoty ze hry (OMSI 2)

Příspěvekod Stone Cold » 30 dub 2018 22:51

Martin_S píše:V tom případě do rozpracovaných/soukromých projektů, tady to nemá co dělat.

O co ti jde? Závidíš, že on má něco co ty ne, tak budeš dělat zle? Já zapomněl, že ty screeny tu hrozně překáží a vůbec nesouvisí s OMSI, omlouvám se. Co to bude příště? Budete mu přikazovat, kdy může chodit na fórum a nebo co?
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stone Cold
Člen
Člen
 
Příspěvky: 1203
Registrován: 14 srp 2013 13:51

Re: ODPAD

Příspěvekod martasknol4 » 30 dub 2018 23:15

Když chceš někoho poučovat o češtině a sám napíšeš "dětsko" a nedáš na konci otázky otazník... :lol:
Celkově je ta otázka divná - asi tam mělo být "Neumíš psát nebo..."
martasknol4
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 786
Registrován: 17 srp 2016 11:37

Re: Screenshoty ze hry (OMSI 2)

Příspěvekod Ikarus_435 » 30 dub 2018 23:22

Stone cold: ty asi nevieš ako to tu chodí že? Pokiaľ hráš s niečim čo je verejné tak fotky idu normálne do galérie, pokiaľ máš niečo súkromne, vlastné alebo WIP tak to ide do gálerie súkromných projektov. C'mon aspoň používaj mozog nabudúce pre pána jána toto už nie je normálne keď polovica fora sa robí dementmi
Môj Setup|Procesor: Intel Core i7 4790S 3,2GHz|Grafika: Nvidia Geforce GTX 745 4GB|RAM: 16GB|HDD: 2,5TB|Monitor: 18,5" ASUS VS197DE
Obrázek
Uživatelský avatar
Ikarus_435
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1350
Registrován: 03 dub 2013 18:29
Bydliště: Bratislava - Slovakia

Re: Screenshoty ze hry (OMSI 2)

Příspěvekod Stone Cold » 30 dub 2018 23:48

Solaris7777 sám psal, že sem taky posílá fotky s busy, které nevyjdou a nebo
ZDE, konkrétně příspěvky od tramvaj3, myslíš že někdy tyto úpravy výjdou? Taky ZDE. Pravděpodobně nevýjdou, ale ty screeny tu jsou a nikdo si na ně nestěžuje. Všechno je to zase provokace ze strany jedinců, kteří mají nějaký problém s Petricekvoz, ať už to bylo s B741 a nebo s touto Karosou.
Takže abych to shrnul, nejdříve si laskavě zjisti o co tady jde, než mě začneš poučovat svými výblitky. Screenů ze soukromých projektů je v tomto vlákně spousta a nikomu to nevadí, pouze když něco pošle Petricekvoz, tak je oheň na střeše, tečka dále se s tebou o tom nebudu bavit ty "mozog".
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stone Cold
Člen
Člen
 
Příspěvky: 1203
Registrován: 14 srp 2013 13:51

Re: Screenshoty ze hry (OMSI 2)

Příspěvekod Martin_S » 01 kvě 2018 08:47

Stone Cold píše:O co ti jde? Závidíš, že on má něco co ty ne, tak budeš dělat zle? Já zapomněl, že ty screeny tu hrozně překáží a vůbec nesouvisí s OMSI, omlouvám se. Co to bude příště? Budete mu přikazovat, kdy může chodit na fórum a nebo co?


Za prvé - laskavě se uklidni. Já nikomu nic nezávidím. Je to jeho autobus a jeho (mimochodem velmi povedená) úprava, jak s tím autor naloží, to není moje starost. Screeny souvisejí s OMSI, ale nesouvisejí s názvem vlákna. Při uvažování zkus použít mozek a nezapomeň se pravidelně chladit, horká hlavo. A hlavně se nauč číst a chápat základní souvislosti.

Stone Cold píše:Všechno je to zase provokace ze strany jedinců, kteří mají nějaký problém s Petricekvoz, ať už to bylo s B741 a nebo s touto Karosou.


Já nemám žádný problém jak s ním, tak s jeho tvorbou. Pouze říkám, že pokud je tento autobus soukromý, tak pro ně tu máme galerii zvlášť. To patří samozřejmě i pro ostatní, kteří sem dávají něco soukromého (rozpracované věci tady naštěstí většina lidí dává do příslušné galerie).

-tomas001- píše:Já se nechci hádat, ale myslím si, že to screen z OMSI je.

A kdo říká, že není? Samozřejmě, že je z OMSI, akorát to není dokončený nebo veřejný projekt, tak patří do jiného vlákna.
Uživatelský avatar
Martin_S
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 463
Registrován: 18 dub 2016 13:58
Bydliště: !!!

Re: Screenshoty ze hry (OMSI 2)

Příspěvekod martinczech » 01 kvě 2018 08:57

A nikdo si tu už neuvědomí, jak to tu krásně zaspamovává hovadinama. Gratulace :roll:
Uživatelský avatar
martinczech
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 404
Registrován: 09 říj 2017 21:37
Bydliště: Doma!

Re: Screenshoty ze hry (OMSI 2)

Příspěvekod Stone Cold » 01 kvě 2018 10:57

Martin_S: Tak za prvé, nebudeš mi říkat ať se uklidním, to si zkoušej doma na starou, myslíš si že mě někdo na Internetu dokáže nějak naštvat? Jsme na Internetu, lidi jako jsi ty neberu nějak vážně :) Za druhé, když jsi si vědom, že i ostatní dělají tu samou věc, proč si teda - dá se říct "nepokáral" ostatní za to, že ty screeny tu nemají co dělat? Podle tvých příspěvků jsem usoudil, že jsi velice aktivní a pochybuji, že jsi ty špatně zařazené příspěvky přehlédnul a v tom případě by mě zajímalo, proč jsi neupozornil i ostatní? Podle mého názoru jen kecáš a děláš zbytečné zle, ano ten příspěvek tu nemá co dělat, ale jak jsem psal, dělají to i ostatní a příjde mi, že kvůli špatně zařazené fotce někoho buzerovat je na hlavu. Nechci to tu dále rozebírat, pokud něco chceš --> PM.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stone Cold
Člen
Člen
 
Příspěvky: 1203
Registrován: 14 srp 2013 13:51

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků