TOPlist

Karlovy Vary VI.IV Beta 36 (karlovarský kraj)

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod jirkovCZ » 18 úno 2018 14:45

Tak já si myslím, že mapa je dobrá ohledně rozsáhlosti. Ale nelíbí se mi, že mi to totálně zapatlá Vehicles složku. Nebo, že mi to přepsalo základní repainty autobusů. Místo bílého solarisu mám DPKV solaris... Nevím, jestli jste to už opravili, ale toto je ta věc, kvůli které tuto mapu nemají lidi v oblibě. Já jsem ji dal jednu šanci, taky jsem pak tak dopadl...
Kurňa lidi, čtěte a MYSLETE, než něco napíšete.
jirkovCZ
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 772
Registrován: 19 led 2014 09:39
Bydliště: Tam, kde jsou přemnoženy SORky

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod Michalmo » 18 úno 2018 14:57

jirkovCZ: Taková situace se stala při vydání verze 4.0 a poté již nic takového přibaleno nebylo a pokud ano tak v místech kde jsou Jízdní řády a další materiály aby nedošlo k něčemu takovému.

XiZy132: Půjde o klasický zip v jednom souboru.

Fezák: Betaverze je pouze na uloz.to a pouze pro testování. Pro ostatní mapa vyjde v Březnu jak jsem již psal. Mapa bude uložena na Uloz.to, Mega a na vlastním webu který připravujeme k mapě.
Michalmo
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 05 led 2013 19:45

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod Fezák » 18 úno 2018 17:20

Ok to jsem rád :D
HC Dynamo Pardubice
Když jednou, tak navždy!

Hrdí když se vítězí,
Věrní když se nedaří!
Fezák
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 30
Registrován: 25 srp 2015 19:59
Bydliště: Město hokeje ;)

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod Michalmo » 03 bře 2018 12:10

Momentálně se dokončuje (dolaďuje) úsek Lesov - Ostrov a dále práce se přesunuly i do města Karlovy Vary. Začal se stavět úsek Loket - Sokolov a z Javorné na Starou Paku a dále na Bochov.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Michalmo
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 05 led 2013 19:45

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod Vítek03 » 03 bře 2018 12:15

To je opravdu nádhera. :shock:
Vítek03
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 830
Registrován: 16 bře 2016 21:16
Bydliště: Nučice

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod Michalmo » 30 bře 2018 23:50

Opět po nějaké době pár novinek z projektu Karlových Varů.

Aktuální rozloha mapy na realné mapě (jen chybý v obzoru Bochovsko a město Ostrov a část Sokolova).

Obrázek

Příměstská linka číslo 101 Karlovy Vary - Ostrov - Jáchymov

Obrázek

Zatím nejdelší linka projetí celé trasy již v této verzi zabere 238 minut (A-B).

Obrázek
Více obrázků:
Obrázek






Jízdná řády:

Obrázek
Více obrázků:
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nově se můžete těšit na linka číslo 101,102,103,104,150,201 a 204.

Ve městě Ostrov provozuje DP 5 linek MHD a zatím je k dispozici linka číslo 1 v několika variantách.

Obrázek
Obrázek

Prodloužena obec Dalovice (i stará část prošla přestavbou)

Obrázek

Po celé mapě byly aktualizovány nebo instalovány zastávkové jízdní řády linek MHD a IDPKV

Obrázek
Obrázek

Nové lokace ve směru druhého největšího města Ostrov v Karlovarském okrese (cca 22 000 obyvatel) Cestou z Karlových Varů projedete obce Otovice, Dalovice ( obce byly v původní mapě ale prošly přestavbou a každá z obcí je rozsáhlejší), Sadov, Lesov a Hájek.

Obrázek
Více obrázků:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Bochovsko

Obrázek
Více obrázků:
Obrázek
Obrázek


V přípravě jsou nové hof soubory, včetně vozových a stojanových jízdních řádů a také nesmíme zapomenout na hlášení zastávek nebo zcela nová kampaň.

Obrázek
Více obrázků:
Obrázek


Město Ostrov

Obrázek
Více obrázků:
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Drobné změny v MHD a IDPKV:

Od pondělí 26.3.2018 bude posílena linka MHD č. 8 přímými spoji od Tržnice na Letiště a zpět k letům a od letů z Moskvy. Od neděle 25.3.2018 dochází na lince č. 421101 ke změně na nedělním spoji v 5:00 hodin z Jáchymova. Spoj bude v úseku z Ostrova do K.Varů uspíšen z důvodu návaznosti na rozjezd nočních linek v 5:40 hodin od Tržnice.

Další fakta a odpovědi ohledně projektu:

Dnes vám odpovím na několik nedostatků u mapy a kdy tomu bude jinak a co bude nového u základní mapy. Rozhodně mapa už v určitých častech něco pamatuje a někdy na kvalitě to i tak vypadá. Bohužel ono je to také i tím že některé úseky se přestavují velice složitě. Jen 100 metrový úsek někdy trvá překopak x hodin práce, ptáte se proč? V editoru kde je více objektů trvá vložit jeden objekt i několik minut a té trpělivosti není vždy tolik. V tomto článku vám odpovím na několik otázek ohledně projektu a kdy tomu bude jinak. Proč je kopec do Dalovic a z Bohatic na průtah? Ano tento úsek se upravoval několikrát. Chyba je ve špatně umístěném průtahu. V dubnu tohoto roku se na tento úsek zaměřím. Průtah bude přestavěn v úseku Ostrovský most - Dalovice aby vznikla realná situace. Špatně optimalizovaná Tržnice? Ano tak ono je to také tím že je tato část plně obstavena a jezdí tímto úsekem témeř 40 linek. V letošním roce MMKV bude tuto lokalitu opravovat a výsledný efekt bude i ve hře a snad bude tento úsek stabilnější. Proč je odfláknuté Dolní Nádraží. Dolní Nádraží čeká demolice (vymyslete jak vylepšit tuto lokalitu než plně zmizí z mapy). Hrozná doprava v určitých lokacích. Na této chybě pracujeme stále, víme je to naše chyba. V letošním roce bude přestavěna křižovatka Sokolovská x Nákladní dále Nákladní ve směru Horní Nádraží a křižovatka Železniční x Sokolovská. Dále připomenu co jsem už psal nedavno a to že celá lokalita Horního nádraží bude v létě vymazána a postavena nově, z důvodu kompletní rekonstrukce. Současná budova už byla z 80% zbourána a ve skutečnosti zde stojí nová budova. Během pár měsíců zde před budovou bude vybudován nový terminál nejen zastávka jak je tomu dnes. Ptáte se cože? Ano je v plánu že Dolní Nádraží už nebude Terminálem ale jen zastávkou a částečně se přesune právě na Horní Nádraží a druhým faktorem proč to musím celé zbourat že když jsem dříve stavěl nádraží tak jsem ho omylem postavil povrchově o tři metry víš než je růžák. Takto dopadne i lokalita u Rozcestí u koníčka. Zde v letošním roce bude město budovat miniterminál a celá tato lokalita dostane širší silnice přechody, překopané kruháče atd. Další změnou bude časem překopána nejstarší část mapy a tou je sídliště Čankovská tam se práce před dlouhou dobou zastavily. Jeden rok se tam mnělo stavět to a pak tamto a vlastně jsem nevěděl co tam mam vůbec stavět ale brzy se tam bude stavět velké P+R parkoviště se zastávkou MHD a vlakovou zastávkou. Město Karlovy vary úspělo s dotacema nejenom na terminály, nové autobusy, chytrý dispečink a inteligentní zastávky (které jsem tam už nějaké dal, protože Vary v tomto ohledu zaspaly dobu) ale také že DP bude provozovat svojí vlakovou MHD a nebo že ve městě přibudou další lanovky nebo MHD výtahy :D. Takže pokud to HW náročnost dovolí budete moci jezdit časem i vlakem a nejenom autobusy jak je tomu dnes. Takže lokace se i díky tomu dost přestaví (Centrum, Čankovská, Bohatice, Stará Role, Dvory, Jenišov, Tuhnice, Doubí a Dalovice). Máte nějaké další otázky? Ptejte se a rád vám odpovím.

Stavba dále pokračuje:

Obrázek
Více obrázků:
Obrázek


Další drobnosti které byly provedeny nedavno na mapě Karlových Varů.

UPRAVENO DROBNĚ CENTRUM MĚSTA
UPRAVENY SEMPERTINY K NEMOCNICI
DOPLNĚNY ČESKÉ STÁTNÍ SVÁTKY A PRÁZDNINY.
DOPLNĚNY OBJEKTY V LOKTI A DALŠÍ VĚCI NA MAPĚ.
DOPLNĚNY OBJEKTY ŠEMNICE - KYSELKA - RADOŠOV - VELICHOV
NOVÉ TEXTURY
VYLEPŠENÁ TOČNA V LIDICKÉ ULICI
OPRAVENY NĚKTERÉ CHYBY AI
NOVÁ ZASTÁVKA MLEKÁRNA V DRAHOVICÍCH
A JE TOHO MNOHEM VÍCE.
Michalmo
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 05 led 2013 19:45

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod Pivec » 31 bře 2018 13:42

Teraz sa mi tá mapa už začína aj páčiť. :P
Pochopil som, že aj pochopiteľné sa dá nepochopiť.
It's my life, It's now or never, I ain't gonna live forever, I just want to live while I'm alive!
Diesel Power 2.5 TDI V6 Fuck you Greta Diesel Nation
NO SMOKE NO FUN
Uživatelský avatar
Pivec
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1275
Registrován: 08 úno 2015 15:59
Bydliště: Slovensko, VÝCHOD - Eperjes, Preszów, Preschau, Preschau Wirf die Gläser an die Wand...

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod mayerlukas » 31 bře 2018 18:03

musím říct, že za posledního půl roku se mapa opravdu zvedla. přikladám foto z testování nové bety z 30.3.18
Obrázek
*repaint je zatím soukromý, možná se časem dočká vydání

edit woodercz: Jaký opodstatněný důvod tady mělo to zmenšené písmo?
Naposledy upravil mayerlukas dne 01 dub 2018 15:30, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
mayerlukas
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 123
Registrován: 29 dub 2017 09:37

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod Drukolavsky » 01 dub 2018 11:32

zdravim,muzu se zeptat autora co se pouziva za hofko na MAN NL_NG aby fungovalo hlášeni? a jeste nevim jestli to ma byt ve slozce Ansagen nebo Announcements,dekuji
Drukolavsky
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 dub 2018 11:28

Re: Karlovy Vary 4.0

Příspěvekod Michalmo » 01 dub 2018 14:01

Autobus Man NL používá klasické hofko annax a hlášení bere ze složky Vehicles\Announcements.
Michalmo
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 05 led 2013 19:45

PředchozíDalší

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 28 návštevníků