TOPlist

Transbus ALX400

Zde najdete vše o připravovaných nebo již vyrobených vozidlech do hry.

Transbus ALX400

Příspěvekod dejvk » 25 led 2018 19:05

Vyšel dlouho očekávaný autobus pro levostranný provoz od V3D (autoři Lionek), a po demo-autobusu z londýnského addonu je tohle v podstatě teprve druhý levostranný model, který za něco stojí.

Obrázek

Alexander ALX400 z roku 1996 byl jeden z prvních nízkopodlažních autobusů v Británii, a přestože je město poměrně rychle nahradilo modernějšími Enviry, Stagecoach je provozuje dodnes, a spousta se jich dá také najít mimo hlavní město. Tato verze odpovídá londýnské specifikaci, má tedy dvoje dveře, orientace na převíjecím plátně a palubní počítač iBus. K dispozici je s převodovkou Voith (která je perfektně naskriptovaná a nazvučená, jak jsme u V3D zvyklí) ve dvou variantách podle výkonu motoru. K dispozici je několik repaintů a připravená plátna pro mapy Cotterell a Buses of the Westcounty v nejnovější verzi 2.9.

Odkaz ke stažení přes stránky britské komunity

K dispozici je také regionální varianta pouze s předními dveřmi a LED panely funkčními bez zásahů na jakékoliv mapě (obvyklá specifikace autobusů v UK mimo Londýn), ta je k dispozici ale pouze za donate ve výši aspoň pěti liber.
Uživatelský avatar
dejvk
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1069
Registrován: 10 pro 2011 20:51

Zpět na Vozidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron