TOPlist

Tramvaje

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.

Tramvaje

Příspěvekod iCobaltZz_ » 13 led 2018 20:51

Zdravím, na své mapě mám už několik dní rozdělané tramvajové koleje, ale až dnes jsem to celé spojil tak, aby tam šlo s tramvají normálně jezdit. Ale mám problém s tím, že když si chci dát tramvaj (UniTram, jinou nemám(jinou jsem nezkoušel)) hodí mě to někam ke kolejím ale tu tramvaj to nikam nedá, ani když změním pohled, prostě tam není. Nevěděl by někdo co s tím? (koleje mám ty ze štětína, tram1_peron-stoczina.sli, tram1_bez-chodnik_bez-ulic.sli, tram1_chod-stoczina.sli)
(Dřív tramvaje normálně fungovaly a tramvají to taky není (v jiné mapě kde jsou koleje to jde)
iCobaltZz_
Objevující člen
Objevující člen

Re: Tramvaje

Příspěvekod TheFloxiCz » 13 led 2018 20:58

OMSI neumí spawnout tramvaje na přesné místo, kde se entrypoint nachází. Tudíž, je to tipovačka. Musíš ho někam umístit a poté odzkoušet ve hře, zda funguje. Pokud to nefunguje, tak ho opět umístit jinam, a takto furt dokola.
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen

Příspěvekod iCobaltZz_ » 13 led 2018 21:03

Ano já vím, dřív mi to házelo náhodně na koleje, ale teď už ani to.
iCobaltZz_
Objevující člen
Objevující člen

Příspěvekod iCobaltZz_ » 14 led 2018 17:14

Už jsem to vyřešil, ale mám ještě jeden dotaz, jak mám udělat semafory (nebo závory) když mám křižovatky dělaný přes spliny ( https://ctrlv.cz/ew7r ), když dám parent to (u semaforu), tak spline vybrat nemůžu a když jsem to skoušel na křižovatku (RQ 7,5_2supr_5,5m_Sidewalk_cross.sli) tak mi to taky nefungovalo, pořád to ukazuje červenou
iCobaltZz_
Objevující člen
Objevující člen

Zpět na Poradna