TOPlist

Príbehy z Omsi

Vlastníte zajímavé screenshoty nebo videa ze hry? Podělte se s námi o ně.

Re: Príbehy z Omsi

Příspěvekod Sotous26 » 12 říj 2016 17:59

Super příběhy, taky mě už nějaký napadly, ale nevím jestli se tu mám podělit.. :lol:
Je mi uplne jedno, co si o mne kdo mysli. Hlavni je, ze z toho maji radost.
Uživatelský avatar
Sotous26
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 535
Registrován: 02 bře 2016 20:13
Bydliště: Pardubice

Re: Príbehy z Omsi

Příspěvekod jozef1479 » 05 srp 2017 00:04

After five years on the east coast it's time to go home ... :P

(THE PHONE IS RINGING )
OMSI FORUM: HEY JOE , WE ALL MISS YOUR STORIES , CAN YOU START AGAIN ?
ME: OF COURSE LET'S GET TO THE WORK ,

Jesus Christ I realized how i really miss my old OMSI stories ...
-------------------------------------------

Zdravim všetkých OMSI fanúsikov , i fans mojich pribehov . Vraciame sa po pomerne dost dlhom case nakoľko hraním iných hier som sa kvalitne bavil no ako vysiel pack 3.0 od pana drivera37 tak som si to proste musel znovu nainštalovať a rozbehnut to vo velkom .

Snad čo sa týka hry , zišlo by sa ozrejmiť zmeny v mojom jazdnom poriadku i mapách :D
- linka 512,154 - ako linky napovedajú , obľúbene Dolní Kounice ktore mam v obľube a rád si ich zahrám
- linka 251 - výborná ale fakr výborná mapa Velke Opatovice - Knínice u B.

Teraz je len na vás , vážená OMSI spoločnosť , aký príbeh si budete priať či z D.Kounic alebo Velkych Opatovic a s akymi Autobusmi , samozrejme idem to spísať

Vozový park
- Karosa PACK by Driver v3.0 , v2.0
- Karosa LC736.00
- Karosa C954 & C954E
- Karosa B951&961
- Sor C10,5
- Sor CN,BN12
- Škoda 21 bus

Samozrejme kludne si napiste i rocne obdobie a tomu prisposobim vsetko, oblohu , pocasie si mozte povedat , teda vlastne rozbieham na zaklade odoziev pribehy na prianie :)

Na pekné podivanie prikladam par fotiek nasho inventaru ;)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Naposledy upravil jozef1479 dne 13 pro 2017 20:50, celkově upraveno 3
jozef1479
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 98
Registrován: 03 bře 2014 20:37

Re: Príbehy z Omsi

Příspěvekod tramvaj3 » 05 srp 2017 10:49

Menší to nešlo? :D
Oprav si to :)
only in our country CZ B741 no. 127(not in service)
15Tr no. 01 historic <3+RTO and 267
Come take a ride with noisy 15Tr in Budweiser, limited edition! : D
ZF!
Škoda 21tr(ab)/22tr forever!
Uživatelský avatar
tramvaj3
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3602
Registrován: 07 kvě 2012 14:53
Bydliště: V Budějovicích, samozřejmě v Českých

Re: Príbehy z Omsi

Příspěvekod Kuba J. » 05 srp 2017 11:43

Je potřeba v odkazech nahradit thumb za img
Uživatelský avatar
Kuba J.
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 335
Registrován: 26 dub 2011 19:52
Bydliště: Hradubice

Re: Príbehy z Omsi

Příspěvekod martinu410 » 07 říj 2017 12:41

Pěkné screenshoty :D
Obrázek
Uživatelský avatar
martinu410
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 7
Registrován: 06 říj 2017 16:12

Re: Príbehy z Omsi

Příspěvekod SORkař CZ » 07 pro 2017 16:29

Super příběh, povedl se. :D
Fiktvní CZ mapa: hotová na 45 %
SORkař CZ
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 770
Registrován: 27 zář 2017 21:14
Bydliště: Neřeš to...

Re: Príbehy z Omsi

Příspěvekod jozef1479 » 16 kvě 2018 23:26

Čas veľkých zmien ....

Bolo jarné ráno , apríl 2018 , ako každé ráno i dnes ma čakala služba na linke 251 Veľké Opatovice - Knínice u Boskovic , Karosa C934E mala byť na dnes mojím spoločníkom. Ku garážam som sa dopravil na mojom vlastnom vozidle MB Sprinter, ktoré mám už nejaký ten rok ...

Na linke sa počas jazdy nič zvláštne nedialo , až na to že som musel raz resetovať prístroj na výdaj lístkov , ktorý mi zmätkoval už pár dní spätne no kvôli zhonu v práci i doma som si to nemal čas dať u mechanikov spraviť . C934E bola pridelená mne po tom, ako sa v podniku redukovali staré Karosy ( .03 , .20 , .40 ) , ostali už len novšie , no novšie ako novšie :) , C734.1340 , .1345 , C834.1340 a C934E.1351 Bol to príkaz zhora už vyradiť staré stroje z inventára nakoľko viacnásobná poruchovosť viedla k tomu že si samy podkopali kolená a museli sme ich dať do šrotu alebo ísť vyhlásiť z evidencie na polícii .
Vystriedali ich novšie modely. Garáže sa dočkali Karosy C954E , SORky CN12 teda verzii určenej pre medzimesto.

Image
jozef1479
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 98
Registrován: 03 bře 2014 20:37

Re: Príbehy z Omsi

Příspěvekod jozef1479 » 16 kvě 2018 23:50

Likvidácia podniku ...

Mesiac sa minul, prišiel Máj . Šoféri z podniku si čoraz viac šuškali medzi sebou že sa bude niečo diať . Ja som sa o to nezaujímal. Mal som dosť vlastných starostí . Práve som sa oženil , s manželkou sme čakali prírastok takže starostí bolo vyše hlavy. Z práce kvázi zas do práce . Žena nemohla nič ťažké robiť takže som všetko robil ja , ale na otcovstvo som sa veľmi tešil .

5.5.2018 - Ráno prichádzam do práce, veľa ludí okolo kancelárii , šéf podniku dal zvolať celozávodnú schôdzu . Čakal by som kadečo od zvyšovania platov, cez dodávky nových autobusov ale to čo sme sa dozvedeli , nám jedno nebolo. Podnik sa musel dať do konkurzu nakoľko šéf sa , doteraz nevieme ako, zadĺžil a nemal z čoho dlhy splácať . Tie autobusy čo sme mali by to nepokryli. Pritom mi to prišlo divné, lebo výplatu som mal vždy včas a ani kolegovia nič markantné nezbadali .

Mojím jediným šťastím bola jedna známosť. Veľmi dobrý kamarát z dectva , bol z môjho rodného mesta, neskôr sa presťahoval bývať do Maďarska kde sa zamestnal rovnako ako ja šofér autobusu .
Ihneď som mu zavolal , či nepotrebujú niekoho do podniku .
- Jasné Jozef . Akurát sa tu teraz uvoľnil pľac po vodičovi, čo odišiel do dôchodku. Som prekvapený že voláš , čo sa stalo?
Rýchlo som ho uviedol do obrazu , čo sa mi stalo . Len dodal : Neboj sa nič, všetko zariadim ....
O 2 dni po telefonáte , 7.5.2018 , mi zavolal on : Jozef, vybavil som ti bývanie v dedine pobližšie mesta Mór , kde máme park s autobusmi. Je to vidiecky domček na konci dedinky Bodajk . Je tam všetko a je to zariadené . Berieš?

No čo mi iné ostávalo, autobus bol môj život a z niečoho som žiť musel . Vzal som to najnutnešie z domu , Manželku som zatiaľ poslal k jej rodičom , pretože som potreboval nutne prácu .
S Martinom som sa zvítal hneď, čo môj MB Sprinter zastavil pred podnikom v Móri . Šéfko podniku nemal problém so slovenčinou, nakoľko on sám bol Slovákom ktorý tu začínal ako vodič vo firme a postupne sa vypracoval na funkciu riaditeľa spoločnosti zaobstaravajúceho dopravu v okolí mesta Mór až Székesfehérvár . Ako služobný autobus mi bola pridelená C956 Axer . Prenádherný autobus s ktorým som sa úplne zžil . Vynikajúce jazdné vlastnosti , pohodlie nie len pre mňa ale i pre pasažierov .

Pár foto z posledných dní na šichte na linke a samozrejme môjho bývania :D 8360 Csákberény - Mór

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
jozef1479
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 98
Registrován: 03 bře 2014 20:37

Předchozí

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 19 návštevníků

cron