TOPlist

K-Bergbahn Addon

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: K-Bergbahn Addon

Příspěvekod MATEJO » 09 říj 2017 16:16

To s tými tramvajami si oprav cez Omsi editor. Posuňsi daný spawn na miesto kde ho chceš mať. Ako si vyriešil tie výhybky? DIK.
HP Pavilion Gaming laptop-15
Intel i5 2,4GHz (boost 4,1GHz)
Nvidia GeForce GTX 1650
RAM 16GB
MATEJO
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 140
Registrován: 18 zář 2017 18:58
Bydliště: Košice-Terasa

Re: K-Bergbahn Addon

Příspěvekod TheFloxiCz » 09 říj 2017 16:53

Možná by bylo příště lepší radši nepsat, než napsat nějakou mylnou radu. Posouvat si můžeš co chceš, ale tramvaj/vlak se ti nikdy nespawne do místa entrypointu. Je to způsobené tím, že OMSI nebylo děláno pro řízení vlaků/tramvají, ale na autobusy ;)

Abych to teda shrnul :P
vendulka11 píše:Až na to, že se mi tramvaj na mapě nespawnuje na místě, které zvolím, ale úplně náhodně-kdekoli na trati. Tohle se mi děje i na jiných tramvajových mapách.


Viz moje zpráva

vendulka11 píše:No a když ukončím hru, tak se mi veškeré tramvaje vymažou


Na tohle se dá odpovědět víceméně taky stejně, OMSI je prostě přizpůsobené na autobusy, proto se tohle běžně u tramvají stává. ;)
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: K-Bergbahn Addon

Příspěvekod MATEJO » 12 pro 2017 17:25

1. :arrow: !!!INFO!!!(iba pre tých, ktorý jazdia z električkami)
:!: Kvôli výhybkám je potrebné mať platený Add-On Strassenbahn inak sa vám nenačíta textúra výhybiek! :!:

2.
The floxi cz píše.
Možná by bylo příště lepší radši nepsat, než napsat nějakou mylnou radu. Posouvat si můžeš co chceš, ale tramvaj/vlak se ti nikdy nespawne do místa entrypointu. Je to způsobené tím, že OMSI nebylo děláno pro řízení vlaků/tramvají, ale na autobusy

A prečo sa mi to na mape Essen/Gleisenkirchen nedeje. Inak - ktoý spawn vyberiem tam sa mi aj spawnne na presnosť 85%.
HP Pavilion Gaming laptop-15
Intel i5 2,4GHz (boost 4,1GHz)
Nvidia GeForce GTX 1650
RAM 16GB
MATEJO
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 140
Registrován: 18 zář 2017 18:58
Bydliště: Košice-Terasa

Re: K-Bergbahn Addon

Příspěvekod TheFloxiCz » 12 pro 2017 17:42

MATEJO píše:
TheFloxiCz píše:Možná by bylo příště lepší radši nepsat, než napsat nějakou mylnou radu. Posouvat si můžeš co chceš, ale tramvaj/vlak se ti nikdy nespawne do místa entrypointu. Je to způsobené tím, že OMSI nebylo děláno pro řízení vlaků/tramvají, ale na autobusy

A prečo sa mi to na mape Essen/Gleisenkirchen nedeje. Inak - ktoý spawn vyberiem tam sa mi aj spawnne na presnosť 85%.


Proč? Protože ty entrypointy jsou dělané tak, aby se tam ta tramvaj dokázala spawnout? Navíc tedy byly různě testované, aby tě to doopravdy spawnulo tam, kam má nebo minimálně v nějaké blízkosti. ;)
Bohužel u téhle věci záleží na vícero aspektech, než jen na umístění entrypointů
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Předchozí

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků