TOPlist

[OMSI 2] Kojetice 2 (patch 2.2 z 25. 3. 2018)

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: OMSI.cz mapa (nátěr dopravce - hlasování 11. 3.)

Příspěvekod Opavan99 » 13 bře 2016 23:17

Peterson asi myslel stejny obchod (stejne veci) akorat by jinak vypadaly. Ne ze jeden bude mit zbozi X a druhy zbozi Y. :geek: Jinak pokud by nater nikoho, ale nikoho nezajimal, tak proc se delaji CVR? Na to, aby si lidi vsimli, ze jede kolem nich zvlastni autobus s reklamou na obchod, sluzbu...., a oni to pak mohli vyuzit. Od toho CVR jsou. Aby zaujaly lidi.
Návod na podpis.: Potřebujete velké obrázky tak, aby se musely dlouho načítat. K tomu nějaký popis, třeba : Miluju tohle, tamto forever, přijďte se projet, prostě kravinu, která nikoho nezajímá. A ideálně tou nejsvětlejší barvou, ať to každý vidí. Hotovo.
Uživatelský avatar
Opavan99
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2105
Registrován: 07 srp 2013 14:02

Re: OMSI.cz mapa (nátěr dopravce - hlasování 11. 3.)

Příspěvekod DIMI » 13 bře 2016 23:43

Peterson píše:Vieš koľkokrát som počul že už niektorí nechcú ani vliezť do toho mrzkého busu? Niet divu že každý chce auto, veď teraz funguje MHD len ako nevyhnutnosť, nie ako záchranca prírody a rýchla alternatíva. A môžeš mať akokoľvek presné spoje, ak cestujúci musia jazdiť v mrzkých kamrlíkoch, tak všetci radšej pôjdu pešo alebo autom.

Do akého obchodu pôjdeš skôr, do obchodu s holými regálmi a stenami alebo do pekne farebného obchodu s pekným dizajnom?

Práve vďaka podobným ľuďom je MHD taká aká je.


Přestože si myslím, že jenom trollíš, stejně by mě zajímalo, o kterých konkrétních místech přesně mluvíš, když říkáš, že tam lidi berou MHD jen jako nevyhnutnosť?
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: OMSI.cz mapa (nátěr dopravce - hlasování 11. 3.)

Příspěvekod Lachy » 14 bře 2016 02:11

I já nemám čas, taky mám hodně starostí kvuli škole, práci a tak .. Ale našel jsme si ten čas a za víkend jsme něco udělal. Sice asi s 5ti hodinovýma přestávkami, ale šlo. Přemejšlel sem dlouho, požadavky na repaint byly. Tak jsem podle toho něco udělal, logo tam není pač bylo jasně napsáno že zatím bez loga. to se na ten repaint muže přidat vždy. A mě se třeba pruhy a dvojbarevný nátěr libí :) Je to sice moc svítiví ale originální si myslím :) A víc se k tomu asi vyjadřovat nebudu :) Jen mě fascinuje prostě ty výmluvy tady neustály. Čekám furt na ten moment kdy Peterson něco pochválí :) A to že mám času málo a jsem línej na Omsi něco dělat a to je vidět i na mé aktivitě a mé tvorbě "Skinů" pro Omsi a Omsi všeobecně.. Prostě už na to není síla a člověk má bohužel důležitější věci na práci.
Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Lachy
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 391
Registrován: 12 lis 2012 22:00

Re: OMSI.cz mapa (nátěr dopravce - hlasování 11. 3.)

Příspěvekod Rilian » 15 bře 2016 10:22

105 - 100 - 75. To jsou aktuální počty hlasů tří nátěrů s nejvíce hlasy. Navíc první dvě možnosti se stále přetahují o vedoucí pozici, takže pokud jste ještě nehlasovali, určitě tak učiňte, každý hlas rozhoduje. ;)
Rilian
Moderátor a redaktor
Moderátor a redaktor
 
Příspěvky: 1241
Registrován: 27 dub 2011 16:28
Bydliště: Zeleneč

Re: OMSI.cz mapa (nátěr dopravce - hlasování 11. 3.)

Příspěvekod Rilian » 19 bře 2016 13:56

Tak, včera večer jsme ukončili hlasování a rozhodli jste takto:

naterdopravce.jpg

Sluší se dodat, že autorem nátěru je rpopo.
Současně s oznámením výsledků bychom rádi odstartovali diskuzi o podobě tohoto nátěru. Je jasné, že razantní úpravy dělat nebudeme (přeci jen pro tuto možnost hlasovalo nejvíce lidí), ale prostor pro debatu a dílčí změny tu je. Nyní tedy máte prostor navrhnout, jak a jestli tento návrh nějak upravit (např. zvolit jiné odstíny barev, změnit barevný přechod, upravit siluetu...).
Zároveň tu pro vás máme dva obrázky z tvorby obydlené oblasti od centipedeho:

omsiczmapa.png

omsiczmapa2.png
Rilian
Moderátor a redaktor
Moderátor a redaktor
 
Příspěvky: 1241
Registrován: 27 dub 2011 16:28
Bydliště: Zeleneč

Re: OMSI.cz mapa (nátěr dopravce - hlasování 11. 3.)

Příspěvekod rpopo » 19 bře 2016 14:40

Ďakujem vám všetkým, čo ste hlasovali pre môj návrh. Zároveň, ak máte návrhy na zmenu farieb, nie je problém to uskutočniť, nakoľko mnoho ľudí nie je spokojných s tými na obrázku.
Obrázek
Uživatelský avatar
rpopo
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2641
Registrován: 23 říj 2011 20:36
Bydliště: Košice

Re: OMSI.cz mapa (vítězná podoba nátěru dopravce 19. 3.)

Příspěvekod Jaškin » 19 bře 2016 15:03

Je to pěkný repaint. Akorát ten obrys města bych hodil úplně naspod karoserie. :)
"Money can buy many things, even power..."
Jaškin
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4739
Registrován: 08 bře 2013 13:02
Bydliště: In da pub

Re: OMSI.cz mapa (vítězná podoba nátěru dopravce 19. 3.)

Příspěvekod mrkvakj » 19 bře 2016 19:06

Farby by som nemenil, je to pekne. Jedine by som zmenil tie obrysy budov na karoserii. Kedze takto to vyzera ako New York, skor by som tam dal obrys dominant mesta(kostol,most....)
Ako môže byť totalita demokratická, tak môže byť demokracia totalitná.
mrkvakj
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 553
Registrován: 24 říj 2014 17:45
Bydliště: Preßburg

Re: OMSI.cz mapa (vítězná podoba nátěru dopravce 19. 3.)

Příspěvekod LukynMHD » 19 bře 2016 19:36

Jsem za tím co říkal Jaškin 8-)
Ano, jsem skutečně řidič DPP a není třeba aby se mě, nebo parťáka někdo na to ptal v chatu :)

Ale jestli máte kterýkoli dotaz ohledně mně, DPP či řízení tak sem s ním, rád odpovím když na to nezapomenu :)
Uživatelský avatar
LukynMHD
Zabanovaný člen
Zabanovaný člen
 
Příspěvky: 241
Registrován: 24 bře 2014 17:32

Re: OMSI.cz mapa (vítězná podoba nátěru dopravce 19. 3.)

Příspěvekod stefco » 19 bře 2016 20:13

Gratulujem rpopovi k víťazstvu v ankete. Očakával som, že jeden z repanitov, ktorí bojovali o víťazstvo do posledného hlasu bude práve tento 8-)
Ďakujem aj všetkým, ktorí hlasovali za môj návrh repaintu (to bol ten posledný). V ankete som dosiahol "na bedňu", som celkom milo prekvapený. :)

Čo sa týka prípadných úprav repaintu, pripájam sa k ostatným názorom, že ten motív mesta by mohol začínať už zo spodnej hrany karosérie. Možno by to lepšie ukázalo.
Farby by som ponechal také aké sú. Myslím, že potom by sa len zbytočne špekulovalo aká iná kombinácia by bola lepšia.

P.S. Keďže je to víťazný repaint, možno by bolo fajn pridať sem aj screeny z iných pohľadov na vozidlo.
Uživatelský avatar
stefco
Zasloužilý scripter
Zasloužilý scripter
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 12 srp 2011 22:17

PředchozíDalší

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 37 návštevníků