TOPlist

Szombathely

Jak hodnotíte tuto mapu?

100 - 90 %
2
20%
90 - 80 %
2
20%
80 - 70 %
1
10%
70 - 60 %
1
10%
60 - 50 %
3
30%
50 - 40 %
0
Žádná hlasování
40 - 30 %
1
10%
30 - 20 %
0
Žádná hlasování
20 - 10 %
0
Žádná hlasování
10 - 0 %
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 10

Szombathely

Příspěvekod kalvik » 22 črc 2013 11:32

Takže tahle mapka je nenáročná. Je zde jedna linka č. 7, která je dlouhá 17 minut. Jízdní řád se dá dodržovat v klidu.
+
- Nenáročná
- Funkční IBIS a JŘ


-
- Skoro všude jsou pravoúhle křižovatky
- V křižovatkách přes sebe blikají textury
- Auta jezdí přes zaparkovaná auta
- Je to placka. Nikdy ani jeden kopec


Mapa je jenom placka, takže žádné kopce nečekejte. Mapu řadím spíše jako podprůměr. Dávám jí 45 %
Uživatelský avatar
kalvik
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 127
Registrován: 11 dub 2011 22:19

Re: Szombathely 2.2

Příspěvekod rpopo » 26 led 2014 20:07

Takže, vyšla už niekoľká verzia reálnej mapy Szombathely, a tú ja radím medzi najlepšie vydané mapy. Mapa je typickým príkladom toho ako z voľne dostupných addonov sa dá poskladať realisticky pôsobiaca mapa s použitím aj originálnych objektov, vytvára takú zaujímavú atmosféru, to je tiež jedna z vecí čo sa mi na nej páčia. Szombathely je maďarské mesto, tak netreba očakávať prevýšenia, ale nejaký menší kopček sa v mape nachádza. Centrum je vyskladané z originálnych objektov, a že je to presné sa dá skontrolovať cez street view. Čo sa splin týka, vyzerá to skôr ako zbastlený simplestreets v kombinácii s pôvodnými, ale páči sa mi, že texturovo sú cesty jednotné, šírkovo tiež/vo význame, že ak je ulica širky 9m tak má 9m celá splina a nie je deravá od obrubníkov atď./, a križovatky tiež. Všetky nemecké znaky ako prechody atď. sú prekryté maďarskými. Je tam aj niekoľko kruháčov, dlhé široké ulice, jedna by sa dala nazvať aj bulvárom. Mapa obsahuje fajn hlásenie zastávok, ktoré ma celkom baví počúvať. Navigácia je fajn, nejaké AI chyby som nenašiel. Mám rád maďarské mestá aj v reále, pôsobia kľudným dojmom, s pohodovými a fajn ľuďmi, s množstvom zelene, parkov, starých budov či alejí. Mapa pre mňa spĺňa všetko to čo má. HW náročnosť by som prirovnal k Berlínu z OMSI 1. Ajkeď mapa pôsobí možno stereotypne, tak je svojim spôsobom jedinečná a nádherne spracovaná. Odporúčam ! ;)


+ Reálna maďarská mapa
+ Prostredie
+ Linky
+ Repainty
+ Niekoľko reálnych objektov
+ Dokonalý pôžitok z jazdy mestom
+ Takmer bezchybná AI
+ Lístky a Forinty


Zápory nenachádzam

Som priveľmi zaťažený na takéto mestá aj v realite, preto sa mi veľmi páči. Mapa je spracovaná bravúrne, preto odomňa dostáva krásnych 100%
Obrázek
Uživatelský avatar
rpopo
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2641
Registrován: 23 říj 2011 20:36
Bydliště: Košice


Zpět na Mapy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron