TOPlist

Irisbus Citybus 12M/18M

Zde najdete vše o připravovaných nebo již vyrobených vozidlech do hry.

Re: Irisbus Citybus 12M/18M

Příspěvekod Fifa3527 » 02 lis 2016 08:44

:lol: :lol: :lol: tak sem se po dlouhý době pobavil,modrý skla už nevyženu z hlavy :lol: :lol: :lol: Lidi uvědomte si že CB :lol: Dělá dospělej člověk kterej má svoje zaměstnání na směny a má rodinu,takže jakékoliv opravy či výtvory trvají fakt dlouho.Jelikož VonShark není ve skutečnosti řidič busu tak od to ho má mě dlouholetého kamaráda kterej skutečně jezdí busem u DP Praha již 15 let,za mě má CB už hodně reálnou fyziku,samozřejmě chyby tam jsou né vždy jde vše udělat dokonale,na modelu je ještě spousta práce ale pořád je lepší fyzikou CB 18 než B 961 tam prý jsou také problémy,každopádně nechápu když někdo řeší že se CB 18 boří do země při vytvoření busu,mě to ve hře dělá spousty busu,nafouká se vzduch a jede se dál. Je supr že je tu mraky lidí co má hodnotné a rozumné názory ale pak ten zbytek je katastrofa. Kvůli Omsi jsem si dokonce vybrečel když byla ještě provozní 6360, VonShark má z ní zvuky i Textury,ale otázka je jestli je v budoucnu má vůbec použít. Otázka je jestli má vůbec pokračovat,dát další modely placené??? zbytečné v téhle době kdy to s prominutím hekne kdejakej bambus si myslím že je zbytečné. Obdivuju VonSharka ja už bych nic veřejně nedodělával a na vše bych se vykašlal,jsou za tim hodiny práce a hodiny odříkaní od rodiny i jiných povinností,a myslím že mluvím za většinu tvůrcu modelů do Omsi že některé vaše stupidní hodnocení je odrazuje od další tvorby,je to velká škoda protože některé modely jsou fakt na skvělé úrovni podle reálu.
Fifa3527
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 15
Registrován: 19 pro 2014 19:20

Re: Irisbus Citybus 12M/18M

Příspěvekod danutu » 02 lis 2016 15:10

Fílo , co by jsi od dětí chtěl taky že ? ;) :?
Uživatelský avatar
danutu
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 616
Registrován: 07 zář 2011 20:42
Bydliště: Liberec

Re: Irisbus Citybus 12M/18M

Příspěvekod Fifa3527 » 02 lis 2016 15:19

Mě je ale jedno že jsou to děti,když je rodiče neumí vychovat tak to je jejich boj,chápu v určitých komentářích že to opravdu píší děti,nemám stim problém,spíš my vadí jak se chovají ti starsí. Zas na druhou stranu aspoň se někteří něco přiučí a změní svoje chování a když ne zjistí že v životě budou mít prdlajs :D :D :D
Fifa3527
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 15
Registrován: 19 pro 2014 19:20

Re: Irisbus Citybus 12M/18M

Příspěvekod Vojta12 » 02 lis 2016 15:42

Fifa3527 píše: spíš my vadí

Pokud nejsi dítě a už nechodíš do školy, měl by ses tam vrátit a pořádně se naučit češtinu ;)
A tónovaná skla:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Neříkám, že to na CB z reality není, ale není, ale není ta barva toho skla tolik výrazná.
(na prvním obrázku se dívejte na sklo, abyste si nemysleli, že sem dávám fotku ruční brzdy ;) )

// varován pro vyvolávání flamewar, názor na barevnost skla z minulé strany byl ale v pořádku, nechápu reakci, DIMI
Uživatelský avatar
Vojta12
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 417
Registrován: 27 lis 2015 20:51
Bydliště: sídliště

Re: Irisbus Citybus 12M/18M

Příspěvekod Fifa3527 » 02 lis 2016 15:55

A Pan Vojta je neomylný,omlouvám se za hrubku asi bych měl být zastřelen.Tak na rovinu fakt nejsem dítě.Kolik let máš odježděno na skutečném autobuse??? Jinak mě se ta zelená z venku líbí,z pohledu zevnítř je víc zelená ale mě to nevádí a s VonSharkem už sme to řešily.
Fifa3527
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 15
Registrován: 19 pro 2014 19:20

Re: Irisbus Citybus 12M/18M

Příspěvekod VonShark » 02 lis 2016 16:16

No, takže asi takto. Sleduji, že se tady začíná diskutovat o špatném pravopisu a popravdě řečeno, tohle mě dost rozčarovalo. Milý Vojto, hádám, že jsi hodně mlád, takže nemáš ani trošku ponětí o tom, jak to chodilo za našich mladých časů a ponižuješ někoho, aniž bys věděl, co je ten člověk zač. Žádný učený z nebe nespadl, navíc, nacházíme se na diskusním fóru, zabývající se problematikou OMSI a ne problematikou českého jazyka. Nenapadlo tě třeba, že by tohle mohlo člověka opravdu hodně ponížit a o to hůř, když za to sám, třeba, nemůže? Ne každému učivo tak dobře leze do hlavy, jako jiným jedincům. Můj deaetiletý syn, například, chodí do speciální školy a už dnes vím, že čeština mu bude dělat problémy celý život. A spousta z vás si tady z toho děláte srandu a ponižujete takové lidi hláškou typu "nauč se pořádně česky" nebo "vrať se do školy, když neumíš pravopis". Na spoustě diskusních fórech o takovýchhle nesmyslech nevidím ani zmínku, lidé se tam chovají slušně, protože pro takovéhle věci mají pochopení a hlavně, když už někoho taková myšlenka napadne, tak se o tom zmiňovat nebude, protože neví, co je ten člověk zač, což je známka slušného vychování.

Takže to shrnu - ještě jednou tady uvidím aroganci, ponižování, či jiné flamewary, směrem ke mně, nebo na adresu mých přátel, kteří sem chodí, tak konec tvorby a lock vlákna.

Uvědomte si, že nemáte vůbec ponětí, co je ten člověk, ve skutečnosti, zač.
Obrázek
ASUS TUF GAMING Dash F15 - CPU: Intel Core i7-11370H, 3,3@4,8 GHz Turbo, grafika: nVidia GeForce RTX 3070 - 8 GB GDDR6, RAM: 16GB DDR4, HDD: 2x1 TB NVMe SSD ;-)
Uživatelský avatar
VonShark
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 621
Registrován: 21 kvě 2014 01:49
Bydliště: Vozovna Motol - tramvaj... ;-)

Re: Irisbus Citybus 12M/18M

Příspěvekod Vojta12 » 02 lis 2016 16:29

Hele asi takhle, řekl jsem svůj názor na úpravu. Když se do mě někdo začne kvůli tomu navážet, nenechám si to líbit. A to, jestli jsou ty skla modrý, nebo zelený je mi jedno. Jsou až moc zbarvené. Neřekl jsem nic urážlivého na tvůj model. Jen jsem na to upozornil, to se občas na fórech stává... Bohužel některým uživatelům to je víc vytýkáno. A sám říkáš, že nikdy nevíš, komu píšeš. Ale to, že jsem hned malý děcko, to je v pohodě. :roll:
Uživatelský avatar
Vojta12
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 417
Registrován: 27 lis 2015 20:51
Bydliště: sídliště

Re: Irisbus Citybus 12M/18M

Příspěvekod VonShark » 02 lis 2016 16:37

Tak jsi asi špatně četl, že? Ona fráze "hodně mlád" nemusí znamenat hned malé dítě. Pro mě, třeba, hodně mladý člověk, je věk, například, okolo 20-ti let.
Obrázek
ASUS TUF GAMING Dash F15 - CPU: Intel Core i7-11370H, 3,3@4,8 GHz Turbo, grafika: nVidia GeForce RTX 3070 - 8 GB GDDR6, RAM: 16GB DDR4, HDD: 2x1 TB NVMe SSD ;-)
Uživatelský avatar
VonShark
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 621
Registrován: 21 kvě 2014 01:49
Bydliště: Vozovna Motol - tramvaj... ;-)

Re: Irisbus Citybus 12M/18M

Příspěvekod Fifa3527 » 02 lis 2016 16:44

Však v pořádku napsal si svůj názor,tím to pro mě skončilo,nemá cenu se hádat a jelikož sem starší a rozumnější tak já tady končím,mám svůj život a nemám čas tady řešit pííí :D
Fifa3527
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 15
Registrován: 19 pro 2014 19:20

Re: Irisbus Citybus 12M/18M

Příspěvekod Ondra1510 » 02 lis 2016 19:03

Autobus se moc povedl. Nejvíc se mi líbí jeho chování, to je, za mě, velmi povedené. Převodovka taky povedená, já osobně, kromě dir a staniční brzdy nemám co vytknout. Jsem moc rád za tvou tvorbu, je vidět, že se snažíš udělat maximum do každého detailu. Myslím si, že jste málo docenění a vážení. Lidé si asi neuvědomují, že je to váš život, že s tím můžete kdykoli seknout. Bez vás bychom jezdili s Manem v Berlíně. Už velké dík je za to, že jste vůbec ochotni se podělit o vaše tvorby. Myslím si, že bych to na Vašem místě asi zabalil. Neházím všechny do jednoho pytle, ale něco už je na mě moc. Udělat si vůbec čas ještě ke všemu na čtení takovýchto příspěvku a následné odpovídání... Jen to tvoření musí dát pořádně do těla. Jen prosímvás nezapomeňte, že tady jsou i ti, kteří si toho váží. Těch je víc, ale nejsou tak vidět, protože místo pěti minut strávených odpovědí si raději hrají se svými dětmi.
Vezměte si mobil, sluchátka a pusťte si nějakou pohodovou hudbu. Poté si lehněte do postele, vezměte si do ruky ovladač a stiskněte tlačítko "Vypnout". Pokud toto čteš, reklamuj ovladač!

Vůz DPP a.s. SOR NB12 City €5 EEV (2009) #3540
Uživatelský avatar
Ondra1510
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 168
Registrován: 16 čer 2014 20:52
Bydliště: Praha, Dubeč

PředchozíDalší

Zpět na Vozidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků