TOPlist

[WIP] SOR NB Pack

Zde najdete vše o připravovaných nebo již vyrobených vozidlech do hry.

Re: [WIP] SOR NB Pack

Příspěvekod SwixTV » 15 črc 2017 23:21

Vážně lidi? Budeme odsuzovat podle věku? Hej jako za prvý: Nevím co máte furt proti děckám pro který vlastně hry jsou a za druhý: vidíte co z nás peníze udělaly? jako chápu že se svět točí kolem peněz ale vážně se tady budeme všichni hádat kvůli hře a pojebanejm tří stovkám a budeme se házet do dvou pytlů děcka-"ti vyšší"? Přemejšlejte i takhle kurwa.. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
SwixTV
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 151
Registrován: 13 črc 2017 11:16
Bydliště: ChánoF

Re: [WIP] SOR NB Pack

Příspěvekod centipede » 15 črc 2017 23:24

Za prvé v balíčku má být 5 verzí (tedy pokud počítám dobře). Za další addon bude obsahovat doopravdy mnoho funkcí, které bude mít bus v OMSI poprvé.

Mimo jiné k BUSE... SORka bude automaticky běžet na 144 LED (což je tak i v reálu), ale bude umět "sežvejknout" i 135 DOT. Mezi další funkce patří např. i automatické vyhlašování zastávek podle chronometráže. ;)

Cena 12 Euro není vycucaná z prstu a má určitý důvod (brzy se to dozvíte).

Ještě bych chtěl podotknout, že SORku nerobíme jako full-time job, ale jako koníček. :) (je nutné taky brát v potaz to, že zvuky, fotky, dokumentace se nesežene sama :) )
Naposledy upravil centipede dne 15 črc 2017 23:30, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
centipede
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1416
Registrován: 09 pro 2013 21:15
Bydliště: Praha

Re: [WIP] SOR NB Pack

Příspěvekod Apache2015 » 15 črc 2017 23:26

Obetoval by si desať-tisícky hodín, tisícky týždnov, niekolko/pár rokov zadarmo?
život ,a jeho čas nie je lacný, život nie je večný, a 4 rokov obetovať kvoli (teraz to myslím iba obrazne)
"pár" tisickam kódu a "pár" model súborom?
V podstate plytva životom, je to mladý človek.
To všetko robí pre vás, ale chce naoplatok niečo.
12€ za 4 roky práce, kolko peniaze zarobíte za 4 roky? i v tej najhoršej práci, kde máte mesačnú výplatu 300€ , za 4 roky si kúpite staré auto, ale i to vám stačí.
ľahko sa vám o tomto hovorí, pretože viete že to musí vydať, pretože potom by ozaj hodil iba tak do vetra tie roky práce. Ale kebyže nie, tak by sa vám oplatil tým že by to nevydal.

Jedna vec mi nejde do hlavy.. Tá zanedbatelná cena.

edit: centipede, áno, ale i keď to nie je full-time, ajtak na to je využitá hromada času, a aj o ten ide.
edit2: 1500. príspevok

Swix: Niekde sa stal problem, nechápem čo ma triedenie vekových kategórii s týmto.
Ryzen 5 3600, 16GB Predator 3200MHz a RTX 2060.
Uživatelský avatar
Apache2015
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1689
Registrován: 18 bře 2015 19:07
Bydliště: Slovensko

Re: [WIP] SOR NB Pack

Příspěvekod mhdfm » 15 črc 2017 23:30

1500! 8-) To je teprv suma. :)
Uživatelský avatar
mhdfm
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5756
Registrován: 09 pro 2012 08:09

Re: [WIP] SOR NB Pack

Příspěvekod TheFloxiCz » 15 črc 2017 23:58

SwixTV píše:Vážně lidi? Budeme odsuzovat podle věku? Hej jako za prvý: Nevím co máte furt proti děckám


Nikdo tebe, ani decka neodsuzoval. Jak sis to vylozil ty je jen na tobe. Kam ses zaradil ty, bylo taky jen na tobe

SwixTV píše:jako chápu že se svět točí kolem peněz ale vážně se tady budeme všichni hádat kvůli hře a pojebanejm tří stovkám


Ja nevim, jak ty, ale ja se tady nehadam, a ani ostatni. Pouze vymenujeme svoje nazory :D

PS: Pro tebe: Asi jsi to nepochopil tak, jak to melo byt mysleno. Melo a je to mysleno tak, ze vetsinou deti nemaji moznost si vydelat a nedostavaji kapesne, tudiz tady potom obreci jakoukoli castku (15 a mene). Snad uz jsi to pochopil. Tak to je, a bylo
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: [WIP] SOR NB Pack

Příspěvekod Apache2015 » 16 črc 2017 00:02

ľudia, kašlime už nato, dúfam že sa tu všetko vysvetlilo.
Čas na ukľudnenie. Je nový deń, čas venovať sa niečomu inému, a čo bolo,nato zabudnúť.
Dúfam že strana nespokojná pochopila všetko.
A dúfam že strána spokojná vysvetlila všetko tak ako má byť.
Ryzen 5 3600, 16GB Predator 3200MHz a RTX 2060.
Uživatelský avatar
Apache2015
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1689
Registrován: 18 bře 2015 19:07
Bydliště: Slovensko

Re: [WIP] SOR NB Pack

Příspěvekod Solaris 28Tr » 16 črc 2017 00:21

SwixTV píše:Vážně lidi? Budeme odsuzovat podle věku?

Ano, protože právě děti tady brečí nejčastěji a nejvíc. A to kvůli totálním prkotinám. Protože děcka tu bývají nehorázně rozmazlená a myslí si že si každý z nich sedne na zadek, dá jim vše zadarmo a rovnou pod čumák. To zase prr...Zvykejte si, že jen proto, že nemáte peníze, vám tu nikdo charitu dělat nebude. Ab to bylo jakože "jee chudáčku malý ty na to nemáš viď? Tak já ti to pošlu a nic za to nechci"...To by asi zrovna moc nefungovalo že? To samý jak se podílím na tvorbě jednoho modelu do Train Simulatoru. Taky nás každou chvíli bombardují přiblblými dotazy děti od nějakých cca.10 do 16.let a pořád chtějí buď model, nebo co všechno bude udělané, kdy to vyjde a nevím co ještě...Herdek uvědomte si, že nebude pořád jen po vašem a že autoři nejsou stroje.
Peníze za SORku jsou naprosto oprávněné a na místě a ta částka je oproti jiným, totálním shitům, co jsou jako DLC na steamu, ještě sakrapes nízká.
Howgh!
Uživatelský avatar
Solaris 28Tr
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 556
Registrován: 20 dub 2014 08:39

Re: [WIP] SOR NB Pack

Příspěvekod GMS ByMárvin » 16 črc 2017 08:11

Mně se zdá cena naprosto super, koupil bych si to klidně za dvojnásobek. A Swixi, nevím nevím, ale myslím, že zrovna u Axera, si přišel s otázkou, že "kdy to vyjde?" A to ani nemluvím o tom, že odpověď si měl nad sebou... Teď se do mě asi NĚKDO pustí, ale tohle přece není normální... Přijde mi, že děcka nechápou, co to je práce... Jo, mně je sice jen 14, ale myslím, že i lidi mnohem mladší by dokázali pochopit, kolik je na tom práce, ale bohužel, na takový tady nemáme štěstí...
Felicie jsou ta nejrychlejší auta.... vždy jsou v čele každé kolony...
GMS ByMárvin
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 25
Registrován: 12 pro 2016 17:28

Re: [WIP] SOR NB Pack

Příspěvekod Jarda.f » 16 črc 2017 08:55

GMS ByMárvin píše:Mně se zdá cena naprosto super, koupil bych si to klidně za dvojnásobek. A Swixi, nevím nevím, ale myslím, že zrovna u Axera, si přišel s otázkou, že "kdy to vyjde?" A to ani nemluvím o tom, že odpověď si měl nad sebou... Teď se do mě asi NĚKDO pustí, ale tohle přece není normální... Přijde mi, že děcka nechápou, co to je práce... Jo, mně je sice jen 14, ale myslím, že i lidi mnohem mladší by dokázali pochopit, kolik je na tom práce, ale bohužel, na takový tady nemáme štěstí...

Mně je taky 14 a souhlasím aby modely byly placené. Vím už to někdo psal ale je pravda že projekty od steamu jsou 2x někdy i 3x dražší a promiňte kolikrát se tomu kvalita nerovná.
Jarda.f
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 161
Registrován: 25 pro 2015 15:47

Re: [WIP] SOR NB Pack

Příspěvekod GMS ByMárvin » 16 črc 2017 09:08

Přesně tak.
Felicie jsou ta nejrychlejší auta.... vždy jsou v čele každé kolony...
GMS ByMárvin
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 25
Registrován: 12 pro 2016 17:28

PředchozíDalší

Zpět na Vozidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron