TOPlist

Ikarus 280

Zde najdete vše o připravovaných nebo již vyrobených vozidlech do hry.

Ikarus 280

Příspěvekod Kubasek12 » 08 zář 2011 16:01

Je zahájen nový model Ikarusu, tentokrát 280, kloub vypadá lépe od jinejch projektů :)
http://www.youtube.com/watch?v=I9OJV8gt ... ideo_title
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubasek12
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 956
Registrován: 11 dub 2011 22:26
Bydliště: 739 61 Třinec - Česká Republika

Re: Ikarus 280

Příspěvekod rutak11 » 08 zář 2011 16:08

Byl jsi rychlejší ;)
Já teda přidám ještě jedno video s "pasažéry" :D
http://www.youtube.com/watch?v=V7PgndkNmrg&feature=player_embedded
Jinak si myslím, že to vypadá docela dobře, ale pořád je ten kloub takový divný... :)
Intel-Core i5-3570K 3.40GHz, 16GB RAM, AMD Radeon R7 370, Win7 x64
Uživatelský avatar
rutak11
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 684
Registrován: 12 dub 2011 10:30

Re: Ikarus 280

Příspěvekod Pall » 08 zář 2011 16:33

Ale drží pozici, což je nadějné:) Sice nějak vypadá pouze vlečně, "odstředivě, težištěm....neutrálně", ale drží pozici a nerozhazuje vozidlo před kloubem...Trochu to vypadá i zatím divně neboť chybí animace zatáčení kol zadní nápravy. Tento typ má poslední nápravu "vlečně řiditelnou" vybočující, tedy nedochází k velkýmu lámání a tam byl další problém s dřívějším kloubem. Takže zatím to není úplně objektivní, ale toto už vypadá nadějně...
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

Re: Ikarus 280

Příspěvekod shitman » 08 zář 2011 17:38

Roztomilí cestující, onem cápek byl z nich asi trochu nervní, že mu sedí na střeše, že okolo nic tak zuřivě mával myškou. :) Jinak je sice ještě poznat, že to není ono, ale vypadá to docela dost nadějně.. :)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Ikarus 280

Příspěvekod Kubasek12 » 08 zář 2011 19:39

Každopádně se na ten bus těším :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubasek12
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 956
Registrován: 11 dub 2011 22:26
Bydliště: 739 61 Třinec - Česká Republika

Re: Ikarus 280

Příspěvekod Pall » 08 zář 2011 19:47

Právě že nervní nebyl, ale myší zakroužkovával jednoho ze známých nebo rodinného příslušníka. Takhle na střeše se v maďarsku normálně jezdí. Viz kdesi v Africe nebo v Indii už nevím, se takhle jezdí ve vlacích...Né každej má na lístek.... Třeba můj zážitek v maďarsku. Směr který má zácpy si propůjčuje protisměrné pruhy. Tedy pro příklad 8mi prodá silnice Budapešť s toho 4 pruhy pro jeden směr kde je větší provoz zaujmou pruhy tak aby to odcípalo třeba jeden pruh v jednom směru zbylích 7 pro druhý. Kdo má kule jede:) Hodne se mě to líbí toto:) Tímto sem nastínil to, jak to v Maďarsku chodí, takže lidi na střeše busu normál:)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

Re: Ikarus 280

Příspěvekod shitman » 08 zář 2011 20:18

Tak to Bulharsko, kde lidi v meziměstských autobusech na dálnici sedí na zemi a na pantech, je jenom slabý odvar, natož Řecko, kde se jezdí po pláži a turisti uskakují do moře před třímetrovým kolosem. :) Do Maďar sem se dycky chtěl podívat, snad si na to někdy nějakej ten tejden najdu. Maďarsko je nespoutaná země plná šílenců a prasat. Prostě ideální prostředí pro mě. :)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Ikarus 280

Příspěvekod Pall » 08 zář 2011 20:34

No tak to bych zrovna neřekl. Už se to stává uniformní zemí EU. Jo Rumunsko, tak až tam to dobrodrůžo začínalo:) Cca ještě 6 let zpět... Když sem tam jel poprvé no to bylo peklo..... Prostě nějak se to semlelo, počasí ještě k tomu oslízlí "ono je to podnebím už trochu jinde než Evropa" sem si fakt připadal jak v zemi hraběte Drákuly...Sem ještě, hranice plný tolerovaných bezdomovců na čáře, protínal na potvoru o půlnoci, takže se to ještě umocnilo:) Takový blbosti Ti v hlavě zůstanou. Stejně prdel toto
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

Re: Ikarus 280

Příspěvekod Bosko » 26 lis 2011 23:34

lidi nestahujte to!!!!!! Ten bus je strašnej nema volant ani listky ani dveře řidič čouha ven linka mi nešla zrcatka nic + sem mi kloub zlomil točna byla propadlá pak sem jel a klobu vapdl s točnou :D:D :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Bosko
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 972
Registrován: 12 dub 2011 07:10
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Ikarus 280

Příspěvekod Pall » 27 lis 2011 00:07

Takže říkáš že chceš abych ho koupil? :) Jak je libo!!!:)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

Další

Zpět na Vozidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků