TOPlist

Mercedes Benz INTOURO

Zde najdete vše o připravovaných nebo již vyrobených vozidlech do hry.

Re: Mercedes Benz INTOURO

Příspěvekod DIMI » 13 čer 2011 17:14

No ale jak říká shitman, tudy cesta nevede.
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Mercedes Benz INTOURO

Příspěvekod Louie_5617 » 13 čer 2011 23:07

Áno, najprv mu to všetci okomentujete že treba dokončiť karosu a že na taký .... začal robiť ďalší bus, ( s tím by som ešte súhlasil aj ja)
ale potom zas začnete to kedy to už bude a pod. a potom opäť vyjde BETA verzia z 1200 chybami a každý ho za to drbte že ako celý bus vyzerá...
Obrázek makalamuhomahomekki Obrázek Ak sa ti niečo nepáči tak tam sú dvere → Obrázek
Uživatelský avatar
Louie_5617
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 61
Registrován: 22 dub 2011 19:25

Re: Mercedes Benz INTOURO

Příspěvekod Akropath » 14 čer 2011 10:51

nerad bych předbíhal, ale po Karose to bude dle mě něco podobného... :roll:
- Slečno, vy vypadáte čím dál tím líp.
- Ochhhh, moc děkuji.
- A čím blíž, tím hůř.
Uživatelský avatar
Akropath
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 224
Registrován: 13 dub 2011 13:53

Re: Mercedes Benz INTOURO

Příspěvekod Bocko777 » 14 čer 2011 12:19

Co máte furt za problém...dokázal by někdo z Vás udělat aspon takový model,jako je Karosa v tomhle stavu...?...
Dle mě si už RedGun dá záležet...nikdo Vás nenutí nic stahovat...
Namísto př******ch řečiček,by jste mu mohli třeba pomoct,aby to bylo lepší...sorry,ale už mě vytáčí příspěvky od lidí,co do toho mají co h***o kecat...
K***a,o čem to je...?...!!!!!
Hleďte si svýho...
Lidi se nemnění, mnění se okolnosti kolem nás, dej lháři příležitost lhát a on bude lhát, dej zrádci pŕíležitost zradit a on zradí ..
Uživatelský avatar
Bocko777
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1137
Registrován: 12 dub 2011 08:04
Bydliště: Podmostova 999,treti krabice na levo

Re: Mercedes Benz INTOURO

Příspěvekod kosak » 14 čer 2011 12:20

Bocko777 píše:Co máte furt za problém...dokázal by někdo z Vás udělat aspon takový model,jako je Karosa v tomhle stavu...?...
Dle mě si už RedGun dá záležet...nikdo Vás nenutí nic stahovat...
Namísto př******ch řečiček,by jste mu mohli třeba pomoct,aby to bylo lepší...sorry,ale už mě vytáčí příspěvky od lidí,co do toho mají co h***o kecat...
K***a,o čem to je...?...!!!!!
Hleďte si svýho...


tak tak
http://www.usti.omsi.cz -> web o mapě Ústí nad Labem
Uživatelský avatar
kosak
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1480
Registrován: 30 bře 2011 20:20

Re: Mercedes Benz INTOURO

Příspěvekod honza121 » 14 čer 2011 14:25

Právě proto nechci vydávat svý skiny, jakmile se něco někomu nepovede, tak se hned všichni do něj pustěj...
Obrázek
Uživatelský avatar
honza121
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 324
Registrován: 11 kvě 2011 14:50
Bydliště: Praha

Re: Mercedes Benz INTOURO

Příspěvekod Louie_5617 » 14 čer 2011 14:39

Bocko777 píše:Co máte furt za problém...dokázal by někdo z Vás udělat aspon takový model,jako je Karosa v tomhle stavu...?...
Dle mě si už RedGun dá záležet...nikdo Vás nenutí nic stahovat...
Namísto př******ch řečiček,by jste mu mohli třeba pomoct,aby to bylo lepší...sorry,ale už mě vytáčí příspěvky od lidí,co do toho mají co h***o kecat...
K***a,o čem to je...?...!!!!!
Hleďte si svýho...


tak dajako som to myslel so svojim príspevkom...
Obrázek makalamuhomahomekki Obrázek Ak sa ti niečo nepáči tak tam sú dvere → Obrázek
Uživatelský avatar
Louie_5617
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 61
Registrován: 22 dub 2011 19:25

Re: Mercedes Benz INTOURO

Příspěvekod bestrrboy » 14 čer 2011 15:58

aha konečně... už sem si myslel že jsem jediný kdo je zastánce RedGunna . že do něho furt ryjou ti co nic nedokázali... (nebudu jmenovat)..... stěžujou si furt že to je špatné... to je špatné... tamto je udělané blbě ... přitom by to sami nezvládli.
Intel core i5 Ivy Bridge, 4GB Ram DDR3, Geforce GT640M, Win 7 Ultimate
Uživatelský avatar
bestrrboy
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 190
Registrován: 11 dub 2011 22:23

Re: Mercedes Benz INTOURO

Příspěvekod DIMI » 14 čer 2011 16:44

Pojďme to neotevírat znovu... Celá ta diskuse byla o tom, že vydávat beta verze nemá smysl... A teď se k tomu ještě přidalo to, že se RedGunn rozhodl začít dělat nový projekt, tzn. že Karosu odložil nebo na ní nebude pokračovat (ikdyž říká že ano)... Takže se tu objevuje celkem pravděpodobná vize toho, že i tento projekt skončí podobně... Jasně, RedGunn je frajer, dokáže plno věcí, ale má trochu podivnou logistiku práce... Určitě v sobě velký potenciál má, otázka je, co bude mít valnější efekt, jestli zbytečně ztratit desítky hodin práce na Karose a nechat jí v skutečně nějaké pseudo-ani-ne-beta-verzi a rozdělat další autobus, který dost možná skončí podobně, anebo ten čas investovat do jednoho projektu a ten dovést do smysluplné podoby... :-)

Každopádně je to pořád jen na něm, co, kdy a jak bude dělat, jediný efekt, který to může mít pro ostatní návštěvníky, je zklamání, protože do něj vkládali velké naděje... :-)
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Mercedes Benz INTOURO

Příspěvekod Akropath » 14 čer 2011 17:44

Bocko777 píše:Co máte furt za problém...dokázal by někdo z Vás udělat aspon takový model,jako je Karosa v tomhle stavu...?...
Dle mě si už RedGun dá záležet...nikdo Vás nenutí nic stahovat...
Namísto př******ch řečiček,by jste mu mohli třeba pomoct,aby to bylo lepší...sorry,ale už mě vytáčí příspěvky od lidí,co do toho mají co h***o kecat...
K***a,o čem to je...?...!!!!!
Hleďte si svýho...

pomoc? já bych rád pomohl, ale když lidi neodpovídaj na SZ, tak jak se s nima pak máš domluvit? Lze to těžko.
- Slečno, vy vypadáte čím dál tím líp.
- Ochhhh, moc děkuji.
- A čím blíž, tím hůř.
Uživatelský avatar
Akropath
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 224
Registrován: 13 dub 2011 13:53

PředchozíDalší

Zpět na Vozidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků