TOPlist

Mercedes Benz INTOURO

Zde najdete vše o připravovaných nebo již vyrobených vozidlech do hry.

Re: Mercedes Benz INTOURO

Příspěvekod Rohatej » 09 črc 2011 20:14

Zřejmě to v řepě nemáš v pořádku. A jen tak náhodou - nemyslíš, že může kritizovat i ten, co něco umí? Ty si akorát myslíš, že to dělají jen ti, co nic neumí - to je špatně.

A nevymlouvej se, že tvorbě nerozumíš. Buď jsi blbej, to pak chápu nebo se ti to nechce učit. Bez toho to nejde. Taky jsem ze začátku svojí tvorby ničemu nerozumněl, ale chtěl jsem umět, učil jsem se a naučil. Takže mlč.

Takovýhle dacany fakt mám rád.
Uživatelský avatar
Rohatej
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3889
Registrován: 11 dub 2011 22:08
Bydliště: Pardubice

Re: Mercedes Benz INTOURO

Příspěvekod sablos » 10 črc 2011 01:11

Zdarec kolegové, busáci...

Pomalu mě dochází pozdravy, musím popřemýšlet o nových dřív, než vás budu vyloženě štvát..a to bych nerad, pač ste fajn kucííí :D

Jen bych se chtěl vyjádřit k tomu, co tu běží. Máte pravdu o tom, že málokdo by vydržel tu drbačku s modelem a to už jakýmkoli. Nejen hodiny strávený u tý zatracený krabice, kterou nazýváme počítačem a která nám má ulehčit práci, kterou bychom bez ní neměli...ale taky shánění plánků, zvuky a ty ostatní drobnosti, který ve výsledku utváří celkovej dojem, ze kterýho pak máme radost. Chtěl bych opravdu smeknout před neutuchajícím nadšením a chutí RedGunna, kterou má a doufám, ba přímo pevně věřím (víra dokáže ledasco), že mu to vydrží...na druhou stranu musím sympatizovat i s tou druhou stránkou příběhu, a to, že model karosy by bylo škoda nechat v BETA verzi, neboť má velký potenciál a určitě byste se chtěli projet po různých mapách s karosou..což bude určitě možný s new modelem od kosaka, kterýmu taky držím všechny prsty a už se moc těším. Prostě tím chci říct, že RedGunn má plnou podporu a byla by škoda se na Karosu úplně vykašlat....leda že by nás chtěl překvapit a s příchodem novýho busu, třeba i bety, to je fuk, příde i dodělávka karosy...tak to by mě určitě usadilo...do měký sedačky řidiče... ;)
sablos
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 24
Registrován: 10 črc 2011 00:59

Re: Mercedes Benz INTOURO

Příspěvekod shitman » 10 črc 2011 12:31

No nevím, zrovna Karosy zrovna dvakrát měkký sedačky nemaj.. :D Já taky RedGunnovi přeju všechno dobré, ale bohužel, po Karose už mi chybí ta víra.
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Mercedes Benz INTOURO

Příspěvekod sablos » 10 črc 2011 14:44

shitman píše:No nevím, zrovna Karosy zrovna dvakrát měkký sedačky nemaj.. :D Já taky RedGunnovi přeju všechno dobré, ale bohužel, po Karose už mi chybí ta víra.


Neztrácej víru a ani naději...karosy mají fajn sedačky, myslím si, že bych si neztěžoval, ale co mě vyloženě vytáčí...PRO KOHO DĚLAJÍ TAK MALÝ KUKANĚ PRO ŘIDIČE?????????? Mám 190 a je to kumšt se tam uvelebit na cestu....nejlíp se mi ale sedělo za volantem mini busu pro postižený...tam bylo místo nejen za volantem, ale i v busu..parádní panoramatický sklo až za mě..jejda...
sablos
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 24
Registrován: 10 črc 2011 00:59

Re: Mercedes Benz INTOURO

Příspěvekod RedGunn » 10 črc 2011 15:15

Projekt POZASTAVEN. Kvůli novému projektu :).
Uživatelský avatar
RedGunn
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 dub 2011 12:57

Re: Mercedes Benz INTOURO

Příspěvekod shitman » 10 črc 2011 15:31

RedGunn píše:Projekt POZASTAVEN. Kvůli novému projektu :).

Proboha, další? :shock:
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Mercedes Benz INTOURO

Příspěvekod RedGunn » 10 črc 2011 15:37

No a ? Kosak taky dělá více projektů najednou. :roll: A teď momentálně pracuju na 1, protože Dadorius ještě nemá hotový model Karosy.
Uživatelský avatar
RedGunn
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 dub 2011 12:57

Re: Mercedes Benz INTOURO

Příspěvekod 0martas0 » 21 črc 2011 11:10

Nechci rýpat, seš dobrej v tom co děláš a vím, že to není nic lehkýho, ale Kosak aspoň ten jeden dotáhl do konce...Není divu shitmanové reakce.

//EDIT Jurajs_89: Odstraněná citace, uživatel zabanován.
Uživatelský avatar
0martas0
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 704
Registrován: 08 črc 2011 17:00

Předchozí

Zpět na Vozidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků