TOPlist

Irisbus Intercity Pack Topení

Zde najdete vše o připravovaných nebo již vyrobených vozidlech do hry.

Irisbus Intercity Pack Topení

Příspěvekod xDavid » 20 pro 2023 15:34

Měl bych dotaz ohledně tohoto Addonu Irisbus Intercity Pack a to přesně ohledně topení pro cestující.Jen podotknu hra i Addon zakoupený.
V poličce nad tachografem by se mělo nacházet ovládaní pro topení avšak zde mám prázdné místo.Všechny autobusy z tohot balíčku,kromě Away 12 Automatic toto ovladání nemají.
https://manuals.plus/wp-content/uploads/2021/11/HALYCON-OMSI-2-ADDON-IRISBUS-Intercity-Pack-Air-condition.jpg
Na levé straně je přepínač na rychlost ventilátorů a vpravo nic není a tak není možnost nějak topit v autobusech.
Proto vych měl dotaz zda je něco špatně s addonem a nebo je chyba u mě?
xDavid
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 24
Registrován: 27 črc 2018 14:45

Re: Irisbus Intercity Pack Topení

Příspěvekod Jouzzy » 20 pro 2023 19:29

Tento dvojpolohový prepínač je na topenie pre cestujúcich.
Přílohy
Schránka01asd.jpg
Jouzzy
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 211
Registrován: 08 lis 2016 18:32
Bydliště: Levoča

Re: Irisbus Intercity Pack Topení

Příspěvekod xDavid » 21 pro 2023 09:54

co popisuješ,by měl být pomocný 2-rychlostní ventilator.Ale i když jej zapnu na druhou polohu,tak teplota v autobuse pro cestující se nezvedá.
xDavid
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 24
Registrován: 27 črc 2018 14:45

Re: Irisbus Intercity Pack Topení

Příspěvekod Jouzzy » 21 pro 2023 19:20

A máš pretočené na teplo (13)?
Jouzzy
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 211
Registrován: 08 lis 2016 18:32
Bydliště: Levoča

Re: Irisbus Intercity Pack Topení

Příspěvekod xDavid » 22 pro 2023 09:52

Jouzzy píše:A máš pretočené na teplo (13)?

Ano měl jsem zapnuté ovladače.Co mě překvapilo,že zrovna jen Arway i manual hry popisuje toto ovladaní topení a pak zjistíš,že ostatní modely v balíku toto ovládaní nemají.Takže jsem zůstal překvapený,když jezdím v Multi na BBS jednu cestu (cca 20-30min) a během ni se autobus pořádně nevytopí a jiné autobusy né z tohoto addonu jsou během chvilky vytopené. Arway má toto ovladaní topení a taktéž během chvilky vyhřeje autobus i na místě kdy stojí a je nastartován.Ostatní modely toto nemají a o vytopení jak by se staral jen motor.Zkusil jsem to na mapě Berlin s plným otočením ovladače č.11 i 13 a zapnul jsem i ovladače pro pomocné ventilatory vlevo vedle řidiče na max.Teplota venku byla 6C a při spuštění hry v autobuse 12,8C.Stal jsem na místě s nastartovaným busem i několikrat prošlápl plyn asi 3min než jsem jel na první zastavku k nemocnici zde teplota spadla na 11C.Během dalších 5. zastavek spadla teplota na 9,7C až potom bylo vidět změna teploty.Někde v polovině mapy to začalo hřát u radnice bylo konečně 19C.Takže na to,že to je moderní autobus nastavení topení v tomto addonu je podle mě špatně nastavené.Škoda,že toto ovládaní topení není jako doplnék,který je možno odebrat,či předat (setvar nebotak nějak se to jmenuje).
xDavid
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 24
Registrován: 27 črc 2018 14:45


Zpět na Vozidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron