TOPlist

[WIP] Irisbus citelis pack

Zde najdete vše o připravovaných nebo již vyrobených vozidlech do hry.

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod Trolejbusák » 01 led 2021 14:21

A teď ruku na srdce, všichni tu píšete, že ať to vydá i s těmi chybami, aby se rychle objevily. Jenže jakmile to udělá, tak zas dalších 100 lidí bude pyskovat, že tam je tohle a tohle blbě a jak si to vůbec dovolil vydat...
Je jen na autorovi, v jakém stádiu se to rozhodne poslat do světa a zřejmě zjistil nějaké chyby, se kterými to nechce pustit ven, tak to pochopte.
Trolejbusák
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5199
Registrován: 23 dub 2011 15:42
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod Duchtory » 01 led 2021 14:55

Teď zase můj pohled. Aspoň já to plně chápu že se to autorovi nechce vydávat nedodělané, ale příjde mi tohle jako úplně zbytečné takhle řešit, protože lidi si budou stěžovat pořád. Od toho je tady komunita, máme tady první pořádný český Citelis a je potřeba časem vyladit všechny chybičky, ale i kdyby se vyladili všechny co vidí autor tak se stejně najdou další a pokud je to free addon tak proč ne. Zkrátka si myslím že chybičky se najdou vždy a je lepší kritizovat než být ticho, tak se z toho časem stane fakt super model. Tak se rodí super modely, nasloucháním komunitě.
Uživatelský avatar
Duchtory
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 443
Registrován: 25 říj 2018 18:03

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod Pepan_Pepa » 01 led 2021 14:57

okoun píše:Nic nemůže být 100% dokonalé, čím víc lidí, tím více much se najde, to tak prostě je. :D Už podle fotek to vypadá lépe, než mnoho již zveřejněných addonů. :D

Mno... jak bych to řekl, těch chyb se tam nakupilo dosti hodně, jak jsem to ještě posílal pár lidem na ty poslední testy, tak se to prostě nakupilo... řekl bych, že je lepší, aby jste ještě měsíc, možná dva vydrželi... prostě v tomhle stavu jsem to chtěl vydat, ale koukám, že to bylo dosti předčasné, budu se snažit dodělat co nejdříve... ale alespoň to bude v lepší kvalitě... mám seznam nějakých chyb... tak ty udělám přednostně a pak budu řešit zbytek...
A souhlasím tady s uživatelem Duchtory, kdyby nebyla nějaká kritika, tak by ten model v tuhle chvíli vypadal ještě hůř a radši by jste jezdili s Francouzským citelisem...
Určitě se připoj na discord server https://discord.gg/S4U5dfQama
Pepan_Pepa
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 55
Registrován: 03 říj 2020 17:14

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod Duchtory » 01 led 2021 15:01

No příjde mi to zbytečné takhle, ale respektuji to. Hodně štěstí! ;)

EDIT: Je tady ještě jedna věc kterou chci zmínit, možná to bude znít že akorát chci aby se to co nejrychleji vydalo, ale musím to sem napsat. Vzhledem k tomu že tu je konkurence(mám na mysli ten francouzký) tak si myslím že za ten měsíc dva tu budě něco jako český mód, české repainty a model bude upravený tak jak by všichni potřebovali tak nebude potřeba přecházet na tenhle. Jsou tady chudí jako třeba já kteří si budou muset počkat, ale myslím že ten francouzký za tu dobu stáhne k sobě víc hráčů než ten tvůj. Tady bude možná problém protože proč dělat něco co už tu bude.(s prominutím) Na zbytečnosti je tady Marwi přeci.
Uživatelský avatar
Duchtory
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 443
Registrován: 25 říj 2018 18:03

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod okoun » 01 led 2021 15:45

No tak pak nemůžu prohlašovat, že je to skoro hotové, když to hotové není. Nebo, že vydání je za rohem, když nikdo neví za kterým. :D Prostě řeknu, že to vydám co nejdříve, ale jakmile se to takto odkládá a oddaluje "protože bůh ví co", tak to spoustu lidí akorát nasere. Radši překvapím vydáním dříve, než toto. :) A MartFan to neřeší, ten si s tím natáčí kraviny, chlubí se s tím a nemusí čekat na ofiko vydání. :D
Uživatelský avatar
okoun
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 243
Registrován: 23 zář 2014 13:59

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod Honzaa » 01 led 2021 16:12

Věřte tomu, že kdyby to vyšlo, tak budete ještě víc naštvaní, než že to nevyšlo. Těch chyb a nedodělků je docela dost a vydat to v takovém stavu by byla docela ostuda. Nejlepší je prostě nedávat datum vydání, protože pak si nikdo nemůže stěžovat. Aktuálně to vypadá na fotkách líp, než ve skutečnosti je.
Opravdu by nikdo nejezdil s Citelisem, kterému např. nejde většina tlačítek v kabině nebo mu dost proměřuje tachometr a sem tam se najde nějaká díra. Radši si počkejte ten měsíc, dva, až to bude ve stádiu, kdy to bude hodné vydání a ne na úrovni lepšího konvertu.
Uživatelský avatar
Honzaa
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 107
Registrován: 05 črc 2018 09:14

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod Duchtory » 01 led 2021 16:19

Ale jak jsem psal. Všechny hráče včetně repainterů stáhne ten francouzký a pak nebude potřeba přecházet na tenhle.
Uživatelský avatar
Duchtory
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 443
Registrován: 25 říj 2018 18:03

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod okoun » 01 led 2021 17:09

A pokud do té doby třeba vyjde ten Citybus pack od Tomikovce, tak se na nějakej Citelis každej vysere. :D Protože tam bude taky nová Citybusí palubka a jsou více propracované.
Uživatelský avatar
okoun
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 243
Registrován: 23 zář 2014 13:59

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod Honzaa » 01 led 2021 20:09

Tak Citybusy od Tomikovce bych řekl, že nebudou dřiv než za rok, vzhledem k tomu, jak moc detailně mají být udělané. Ty jsou na úplně jiné úrovni.
Uživatelský avatar
Honzaa
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 107
Registrován: 05 črc 2018 09:14

Re: [WIP] Irisbus citelis pack

Příspěvekod okoun » 01 led 2021 21:21

No já doufám, že dřív. :D Už vypadají moc dobře, kdyby to vydal teď, přehodí s přehledem většinu doposavad vydaných modelů. :D
Uživatelský avatar
okoun
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 243
Registrován: 23 zář 2014 13:59

PředchozíDalší

Zpět na Vozidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

cron