TOPlist

ODPAD

Obecně i mimo OMSI

Re: (WIP) Iveco Crossway CZ mod

Příspěvekod BusákCZ » 27 led 2020 19:26

Ale já se vyjadřoval k té urážce. Zbytek zprávy je vpoho. ;)
Uživatelský avatar
BusákCZ
Člen
Člen
 
Příspěvky: 699
Registrován: 03 srp 2018 12:40
Bydliště: Tam kde jezdí FTL.

Re: (WIP) Iveco Crossway CZ mod

Příspěvekod Solaris7777 » 27 led 2020 20:11

BusákCZ píše:Já nejsem méně chápavý narozdíl od toho, kdo mi to říká a ostatních nejmenovaných členů. ;)

Tak hlavně, že jsi s tím začal... a ta tvá zpráva má hodnotu houpacího koně, když to autor napsal naprosto jednoduše a přesně. Není třeba to parafrázovat a ještě špatně.
Solaris7777
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1523
Registrován: 05 črc 2015 00:17
Bydliště: Ostrava

Re: (WIP) Iveco Crossway CZ mod

Příspěvekod BusákCZ » 27 led 2020 20:37

A další kidík se chce hádat. Inu dobrá, pokud někomu napíšeš že jeho zpráva má hodnotu houpacího koně, tak si promysli, jestli vůbec dává tvoje zpráva smysl. Ale jelikož kidíci jako jsi ty tohle neznají, píšou podobné zprávy na úrovni Bohnického pacienta který objevil heslo na WiFi pro zaměstnance. ;)
Uživatelský avatar
BusákCZ
Člen
Člen
 
Příspěvky: 699
Registrován: 03 srp 2018 12:40
Bydliště: Tam kde jezdí FTL.

Re: (WIP) Iveco Crossway CZ mod

Příspěvekod Martin_S » 27 led 2020 21:39

Pololetí je uzavřené, takže máš opět spoustu času lozit po diskuzi a do všeckého a do každého se tu babrat. Škoda, že tě nemůžu vyliskat přes monitor. Oczywiście to potřebuješ jako sůl, stejně jako počítačový detox. Už si tady takhle vyskakuješ delší dobu synku, ale pamatuj si, že trpaslík větší nebude, i kdyby se na horu postavil. Doufám, že tě správci čím jak nejdřív pošlou na "nucenou dovolenou".
Uživatelský avatar
Martin_S
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 463
Registrován: 18 dub 2016 13:58
Bydliště: !!!

Re: (WIP) Iveco Crossway CZ mod

Příspěvekod Solaris 28Tr » 28 led 2020 08:23

Chlapče, autor něco jasně napsal a ty se tu opět na to samé zeptáš, jako pitomec. Pak se nediv, že na tvůj hloupý dotaz je regováno adekvátně k míře tvého hlupáctví. Jsi tu chvíli, tvé příspěvky často zavání totální kravinou, no a obecně se chováš adekvátně člověku, co má sotva ukončené základní vzdělání. Takových tu už bylo...a všichni ste jeli podle stejného vzoru. Hloupé dotazy, urážky ostatních, výmluvy typu "já nejsem kid, to ty seš kid", a tak dále...

Pozitivní je, že u většiny členů nastal časem jistý progress v inteligenci a za nějaký čas se už byli schopni chovat jako ostatní slušní členové zdejší komunity...
Čili má odpověď na tvůj hloupý dotaz (ještě k tomu v provedení oznamovací věty) byla taková, abys pochopil, že autor tím, co napsal mínil to, že má před důležitou životní zkouškou a opravdu ji nechce pokazit tím, že bude sedět a tvořit ku radosti dětské model autobusu do hry. Chápeme se?

*EDIT: Ať se na to kdyžtak mrkne někdo ze správců a odplevelí to tu do odpadu. Já se omlouvám za rozjetí flame, ale ta pitomá odpověď od Busáka, kterou to začalo mě prostě dožrala. Asi začínám být vůči kidům nervově labilní. :D
Uživatelský avatar
Solaris 28Tr
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 556
Registrován: 20 dub 2014 08:39

Re: (WIP) Iveco Crossway CZ mod

Příspěvekod BusákCZ » 28 led 2020 15:56

Ano, vaše zprávy opravdu patří do odpadu. Co se týče pitomých odpovědí, nebudu se opakovat. Jestli se chcete hádat, běžte se mnou do PM a nevyvolávejte tu opravdu umělou dramu okolo jedné otázky.

Jediný smysl vašich odpovědí je povyšování ega nadávkami a urážkami mladšího člena komunity. :)

EDIT: Chce si ještě někdo kopnout? :roll:
Uživatelský avatar
BusákCZ
Člen
Člen
 
Příspěvky: 699
Registrován: 03 srp 2018 12:40
Bydliště: Tam kde jezdí FTL.

Re: (WIP) Iveco Crossway CZ mod

Příspěvekod Kratky » 28 led 2020 16:32

No ale ty jsi s tím tady začal.. jen pro informaci, kolik ti je? Jen, jestli jsou ty tvoje debilní příspěvky kvůli tvýmu věku nebo inteligenci..
Image
Uživatelský avatar
Kratky
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 28
Registrován: 10 dub 2019 11:18
Bydliště: Praha

Re: (WIP) Iveco Crossway CZ mod

Příspěvekod BusákCZ » 28 led 2020 16:40

Já že jsem s tím začal? :lol:
BusákCZ píše:Z tohoto příspěvku mám rozpačité pocity. Pracuje se tedy nebo ne? :?

Tohle je naprosto slušná otázka, nechápu, proč někteří členové mají potřebu dělat z normální otázky umělé a zcestné drama. :P
Uživatelský avatar
BusákCZ
Člen
Člen
 
Příspěvky: 699
Registrován: 03 srp 2018 12:40
Bydliště: Tam kde jezdí FTL.

Re: (WIP) Iveco Crossway CZ mod

Příspěvekod Sotous26 » 28 led 2020 19:53

Autor ti naprosto jasně odpověděl a ty se budeš furt dokola jako totální debil ptát. Co na tom nechápeš? Tyvole ještě tohle mě nasere... :D
Je mi uplne jedno, co si o mne kdo mysli. Hlavni je, ze z toho maji radost.
Uživatelský avatar
Sotous26
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 535
Registrován: 02 bře 2016 20:13
Bydliště: Pardubice

Re: (WIP) Iveco Crossway CZ mod

Příspěvekod Sorkař Kelly » 28 led 2020 20:03

Je pravda že stále můžete slušně a normálně odpovědět.
Jako ostatní slušní a normální lidé kterými možná občas i jsme.
Myslím si že tady snad dá diskutovat bez urážek atd. nebo snad ne?
Předpokládám že se všichni umíme chovat normálně a nemusíme nikoho urážet a napadat.
Tak proč se někteří z nás tady stále takto chovají?
Uživatelský avatar
Sorkař Kelly
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 187
Registrován: 04 bře 2018 13:51
Bydliště: Garáž KLÍČOV :D

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků