TOPlist

Iveco Crossway LE

Zde najdete vše o připravovaných nebo již vyrobených vozidlech do hry.

Iveco Crossway LE

Příspěvekod vonH » 28 črc 2019 00:18

Před chvilkou vyšel (konečně) použitelný crossway http://aj-modding.de/downloads/Iveco_Release.7z
Není to manuál, palubkou mi to spíš připomíná Solaris, ale až v OMSI pojedu v pondělí o třičtvrtě na osm ze Vsetína do Zlína, nebudu si na to muset brát sedmistovku, abych tam narval všechny lidi. :D :D
vonH
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 637
Registrován: 07 úno 2014 21:49

Re: Iveco Crossway LE

Příspěvekod Stone Cold » 28 črc 2019 01:20

Stáhnu, jsem celkem zvědavý :D
EDIT: Bus mi nejde spawnout. Při pokusu o spawnutí jen černá obrazovka, hra neodpovídá, zajímavé. Hru jsem několikrát vypnul/zapnul, furt ten samý výsledek. Taky jsem bus reinstaloval, furt to samé. Restartoval jsem PC, opět ta samá písnička. Zkoušel jsem si spawnout jiné busy, bez problému. Bus vymažu, slušný krám, který ani nejde spawnout. Třeba někomu bude fungovat :)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stone Cold
Člen
Člen
 
Příspěvky: 1203
Registrován: 14 srp 2013 13:51

Re: Iveco Crossway LE

Příspěvekod Fifik » 28 črc 2019 08:14

Stone Cold píše:Stáhnu, jsem celkem zvědavý :D
EDIT: Bus mi nejde spawnout. Při pokusu o spawnutí jen černá obrazovka, hra neodpovídá, zajímavé. Hru jsem několikrát vypnul/zapnul, furt ten samý výsledek. Taky jsem bus reinstaloval, furt to samé. Restartoval jsem PC, opět ta samá písnička. Zkoušel jsem si spawnout jiné busy, bez problému. Bus vymažu, slušný krám, který ani nejde spawnout. Třeba někomu bude fungovat :)

Funguje mi naprosto v pohodě, tak tu nebreč a nehať cizí práci jenom kvůli tomu, že ti nejde spawnout ;)
Fifik
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 18
Registrován: 11 črc 2018 19:19

Re: Iveco Crossway LE

Příspěvekod Fifik » 28 črc 2019 08:16

Teď už jen najít někoho, kdo udělá repaint ČSAD SČ. https://seznam-autobusu.cz/dokumentacka/227742?carId=59710#photo. Upraví fonty, udělá Telmax kasu a máme českej bus jak vyšitej :D
Fifik
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 18
Registrován: 11 črc 2018 19:19

Re: Iveco Crossway LE

Příspěvekod Jakub_Driver » 28 črc 2019 08:37

Fifik: Být tebou tak bych tu nepoučoval, porušil si hned 2 pravidla: Cituješ příspěvek nad sebou a ještě si napsal Double post.

Autobus mi jede vpohodě, čekal jsem to horší, nevypadá až tak špatně a zvuky jsou taky docela dobrý.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jakub_Driver
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 06 srp 2016 20:20
Bydliště: Praha

Re: Iveco Crossway LE

Příspěvekod vonH » 28 črc 2019 09:01

To, že němci neznají čárky a háčky bych chápal, ale že neznají i čárky ve větách mi přijde trochu divné. Celkem nepraktické je, že kasa a šuplík s penězma jsou od sebe daleko. Taky mi ten autobus připadá trochu líný, to je tak i v reálu? Jinak, jak by se dala nascriptovat manuální převodovka?
vonH
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 637
Registrován: 07 úno 2014 21:49

Re: Iveco Crossway LE

Příspěvekod pospa.jos » 28 črc 2019 10:50

Bohužel jsou v modelu chyby, hlavně scriptové. Nejen, že termostat není nascriptovaný podle reálu, ale všimněte si toho, jak se při vyplém termostatu nemění teplota v buse. Dodělal jsem vypínání klimy při otevření dveří a pokud vše půjde podle plánu, tak tato funkce (doufejme že spolu s opravením chyb) bude k dispozici v patchi.
vonH píše:Taky mi ten autobus připadá trochu líný, to je tak i v reálu?

Ty Tectory jsou slabý. Alespoň u nás musí řidiči podřazovat už v mírném kopci a vytáčet to až k 2000 ot/min... Protože největší krouťák to má kolem 1700 ot/min.
Můj PC:
Grafika: MSI R9 270X|Procák: AMD A10-5800K|Mainboard: MSI FM2-A55M-E33|SSD: Samsung 850 EVO 120GB
HDD: WD Green Series|RAM: 8GB
OS: WIN 10
Koukněte se do mé sekce--> VIDEA


Prodávám hudbu na AudioJungli! Více na http://bit.ly/MujProfil ;)
Uživatelský avatar
pospa.jos
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1520
Registrován: 19 bře 2012 15:38

Re: Iveco Crossway LE

Příspěvekod No_nick1 » 28 črc 2019 10:55

Právě jsem stáhnul a jdu ho zkusit. Taky by mě zajímalo jak tam šla nascriptovat manuální převodovka. Kdyby někdo věděl a uměl to vytvořit budu jen rád.
Procesor: Intel Core i9 13900K
GK: EVGA RTX 4080 16GB
RAM: 64GB
Zakladni deska: MSI MPG Z790 EDGE WIFI
OS: WIN11
No_nick1
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 271
Registrován: 16 lis 2015 22:22

Re: Iveco Crossway LE

Příspěvekod HypseusDark » 28 črc 2019 12:32

Tak předek už je hotovej....DPP 4510
Přílohy
dppk.JPG
Uživatelský avatar
HypseusDark
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 89
Registrován: 14 zář 2018 17:50

Re: Iveco Crossway LE

Příspěvekod Stone Cold » 28 črc 2019 12:54

Fifik píše:Funguje mi naprosto v pohodě, tak tu nebreč a nehať cizí práci jenom kvůli tomu, že ti nejde spawnout ;)

Frajere nevyskakuj si, to si zkoušej na někoho jiného. Schválně jsem tam napsal, že ostatní busy mi šly spawnout, tím jsem myslel, že chyba je možná v modelu. Nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem spustil OMSI jako správce a model fungoval jak měl. Později upravím hodnocení.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stone Cold
Člen
Člen
 
Příspěvky: 1203
Registrován: 14 srp 2013 13:51

Další

Zpět na Vozidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků