TOPlist

[WIP] Karosa ŠM/ŠL/ŠD

Zde najdete vše o připravovaných nebo již vyrobených vozidlech do hry.

Re: [WIP] Karosa ŠM/ŠL/ŠD

Příspěvekod KratkyFilCZ » 20 říj 2016 20:41

Mě na tom nepřijde že by tam bylo něco špatně :) Mě se to líbí, hodně štěstí :)
KratkyFilCZ
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 64
Registrován: 24 bře 2016 20:09

Re: [WIP] Karosa ŠM/ŠL/ŠD

Příspěvekod rpopo » 20 říj 2016 20:41

Typické, presne toto som čakal. Tak sa na to rovno vykašli, keď odmietaš akukoľvek kritiku či pomoc vo forme fotiek a všetko čo spraviš je bezchybné a sväté, a na kritiku ktoru som tu už aspoň dvakrat pisal si nijako ani nezareagoval..... Ako urobiš model je tvoja vizitka a nie naša. Slepotu vyliečiť neviem, ale ešte že medzi vami autormi sú ľudia, ktorí si dajú povedať. Ale jasne ono je vždy jednoduchšie sa na to vysrať ako to po sebe opraviť. :) A nezabudni napisať ďakovny odkaz na mňa, že kvôli mne sa na to vykašleš. Ja som Ti zle nechcel. Mnoho krat ti bolo napisane, čo tam maš zle, a aj predvedene.
Obrázek
Uživatelský avatar
rpopo
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2641
Registrován: 23 říj 2011 20:36
Bydliště: Košice

Re: [WIP] Karosa ŠM/ŠL/ŠD

Příspěvekod theVP » 20 říj 2016 20:46

To je přístup... :?
Uživatelský avatar
theVP
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 375
Registrován: 13 srp 2015 00:17

Re: [WIP] Karosa ŠM/ŠL/ŠD

Příspěvekod KratkyFilCZ » 20 říj 2016 20:52

Pan kritik :D
KratkyFilCZ
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 64
Registrován: 24 bře 2016 20:09

Re: [WIP] Karosa ŠM/ŠL/ŠD

Příspěvekod NettysFall » 20 říj 2016 20:55

Dalibor píše:Nebo se na to můžu vykašlat a všichni budou spokojeni.

S takovým přístupem to v životě dotáhneš daleko. Jen tak dál. :)
Allons-y!
Uživatelský avatar
NettysFall
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 2864
Registrován: 30 čer 2013 16:31
Bydliště: Šalingrad

Re: [WIP] Karosa ŠM/ŠL/ŠD

Příspěvekod Snorf » 20 říj 2016 20:58

Nevšímej si kritiky, dodělej si to podle sebe, i já tam vidím pár chyb ale radši ať to doděláš s menšíma chybkama než nic. Určitě až to vydáš tak si s tím každý rád zajezdí, a ti co to tu budou kritizovat, tak akorát dokážou odradit autory od tvorby. Navíc jsou celkem dost kritičtí, když je to tvůj první složitější model. Hodně štěstí v tvorbě, osobně se na tyhle Karosky těším ;)
Uživatelský avatar
Snorf
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 129
Registrován: 04 říj 2016 19:58

Re: [WIP] Karosa ŠM/ŠL/ŠD

Příspěvekod Jaškin » 20 říj 2016 21:00

KratkyFilCZ píše:Pan kritik :D


Jaký pan kritik? To si stojíš tak těžce na vedení? Kde sakra rpopo nějak kritizuje? Rpopo je jeden z mála, kdo opravdu se v tomhle vyzná a v historických vozidlech a věcí kolem toho má přehled a myslím si, že by Dalibor měl být ještě vděčný jeho pomocné ruce, a to ne jenom jemu. Osobně Daliborovu tvorbu rád sleduji, sdílím ji na stránku a jsem rád, že se pustil zrovna do tohohle projektu, ale tohle, že vlastně odpálkuje pomoc od rpopa a napíše "Můžu na to hodit bobek." je trochu nepochopitelné.
"Money can buy many things, even power..."
Jaškin
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4739
Registrován: 08 bře 2013 13:02
Bydliště: In da pub

Re: [WIP] Karosa ŠM/ŠL/ŠD

Příspěvekod Dalibor » 20 říj 2016 21:01

Ty modely jsem dělal v prvé řadě pro sebe, pro svou mapu. Jedná se o můj první model autobusu, psal jsem to již několikrát, že dělám vše co je v mých silách. Snažil jsem se stále, aby mě to neodradilo, ale to, že jsem se nakonec rozhodl jít s tím ven, byla očividně chyba. Protože vy jste schopni kritizovat jakoukoliv maličkost. I kdyby vám člověk předhodil sebedokonalejší model, stejně se na tom pokusíte najít co na tom kritizovat.
Uživatelský avatar
Dalibor
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 263
Registrován: 12 dub 2011 16:26

Re: [WIP] Karosa ŠM/ŠL/ŠD

Příspěvekod centipede » 20 říj 2016 21:02

Snorf píše:Nevšímej si kritiky, dodělej si to podle sebe, i já tam vidím pár chyb ale radši ať to doděláš s menšíma chybkama než nic. Určitě až to vydáš tak si s tím každý rád zajezdí, a ti co to tu budou kritizovat, tak akorát dokážou odradit autory od tvorby. Navíc jsou celkem dost kritičtí, když je to tvůj první složitější model. Hodně štěstí v tvorbě, osobně se na tyhle Karosky těším ;)

Ale kritika posouvá někoho dál. Není zrovna nejlepší hodnotit všechno, sám podle svého názoru (samozřejmě, že si každej myslí, že to jeho je nejlepší, ale pravda je bohužel jiná). Jak říkám na první model je to pěkný, ale ten předek je pěkně zprasenej. Chtělo by si to s tím víc pohrát, kouknout ještě na nějaké tutoriály a atd. a pořádně se to naučit (rozhodně, ne to zahodit).

Dalibor píše:Ty modely jsem dělal v prvé řadě pro sebe, pro svou mapu. Jedná se o můj první model autobusu, psal jsem to již několikrát, že dělám vše co je v mých silách. Snažil jsem se stále, aby mě to neodradilo, ale to, že jsem se nakonec rozhodl jít s tím ven, byla očividně chyba. Protože vy jste schopni kritizovat jakoukoliv maličkost. I kdyby vám člověk předhodil sebedokonalejší model, stejně se na tom pokusíte najít co na tom kritizovat.

Měl by jsi si vážit konstruktivní kritiky, kterou zde dostáváš. :)
Naposledy upravil centipede dne 20 říj 2016 21:05, celkově upraveno 3
Uživatelský avatar
centipede
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1416
Registrován: 09 pro 2013 21:15
Bydliště: Praha

Re: [WIP] Karosa ŠM/ŠL/ŠD

Příspěvekod drak2012 » 20 říj 2016 21:08

já se na ně moc těším
drak2012
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 231
Registrován: 15 dub 2011 08:13

PředchozíDalší

Zpět na Vozidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků