TOPlist

[W.I.P] Irisbus Citybus Pack

Zde najdete vše o připravovaných nebo již vyrobených vozidlech do hry.

Re: [W.I.P] Irisbus Citybus Pack

Příspěvekod Marwi » 26 bře 2021 15:50

moc pěkné detaily, těším se na to
Uživatelský avatar
Marwi
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 10
Registrován: 31 kvě 2019 19:36

Re: [W.I.P] Irisbus Citybus Pack

Příspěvekod Karosa B932 » 31 bře 2021 11:09

Moc pěkné! Ještě mi tedy přijde, že v reálu jsou všechna tlačítka ještě malinko více vystouplá, než jsou tady a mají více zaoblené hrany. (tlačítka na dveře, mlhová světla a na převodovku)
Ale to je taková malá připomínka, spíše takový detail, který se rozhodně upravit dá. :D

Obrázek
Obrázek

(Omlouvám se za kvalitu fotek, jelikož tyto jsou z roku 2014, kdy v Jablonci Ciťáci dosluhovaly.
Naposledy upravil Karosa B932 dne 02 dub 2021 20:12, celkově upraveno 1
,,Buďte optimisti při řízení. Vyprdněte se na všechny "pitomce" okolo. Nejlepší je mít dobrou náladu, i když tomu někteří kolikrát nepřispívají, ale jsme přece jen lidi, které maličkosti NESMÍ vůbec rozhodit! " Karosa B932, mrdák.
Uživatelský avatar
Karosa B932
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 985
Registrován: 06 čer 2013 16:15
Bydliště: Rychnov u Jablonce nad Nisou

Re: [W.I.P] Irisbus Citybus Pack

Příspěvekod Sotous26 » 31 bře 2021 11:38

I cela palubka ma byt zaoblena a ne hranata, barvy jsou vice do svetle sede az lehce namodrale, ne takhle tmave. Svuj hotovy model palubky jsem nabizel, protoze jednu doma mam a muzu ji namerit a nafotit, zajem projeven ale nebyl.
Je mi uplne jedno, co si o mne kdo mysli. Hlavni je, ze z toho maji radost.
Uživatelský avatar
Sotous26
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 535
Registrován: 02 bře 2016 20:13
Bydliště: Pardubice

Re: [W.I.P] Irisbus Citybus Pack

Příspěvekod Tomikovec » 31 bře 2021 13:04

@Karosa B932
Vystouplost a zaoblení hran jsem už slyšel od více lidí, ale rozhodně jsem rád za každou zpětnou vazbu. Vylepším.

@Sotous26
Palubka rozhodně zaoblená je, hranatá by vypadala jinak. Ale rozhodně pořeším, aby to bylo lepší.
Ohledně toho namodralého odstínu, v podstatě jsem soudil, že je to nějaký odlesk, že namodralé to v základu není, protože jak je vidět i na fotce od Karosy B932, na slunci je to šedé, ale taky díky za tip, pořeším.
Každopádně ohledně Tvého modelu palubky jsme se bavili tak někdy před rokem (snad mi funguje dobře paměť), jenže jsem někde zaslechl, že končíš s tvorbou do OMSI, takže jsem nechtěl zbytečně otravovat. K tomu jsem se k modelování staré palubky pustil úplnou náhodou, dostal jsem na to z ničeho nic chuť.
Image
Uživatelský avatar
Tomikovec
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 745
Registrován: 31 bře 2016 19:12
Bydliště: Šalingrad / Hodonín

Re: [W.I.P] Irisbus Citybus Pack

Příspěvekod Sotous26 » 31 bře 2021 18:23

Ona to neni uplne seda, fakt to je decentne do takove namodrale, klidne muzu zjistit presny odstin jak plastu s tlacitky, tak pevne zakladny, ta je o neco tmavsi. Do OMSI jsem sice prestal tvorit, ale modeluji dal a palubka mi akorat zbytecne lezi na HDD a nic se s ni nedeje. :D Fakt kdybys potreboval neco jeste dodatecne nafotit, namerit, nebo tak, tak se ozvi, vzdyt mne to problem nedela. ;)
Je mi uplne jedno, co si o mne kdo mysli. Hlavni je, ze z toho maji radost.
Uživatelský avatar
Sotous26
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 535
Registrován: 02 bře 2016 20:13
Bydliště: Pardubice

Re: [W.I.P] Irisbus Citybus Pack

Příspěvekod Děčíňák z IV » 17 zář 2021 19:11

jak jde práce?
Uživatelský avatar
Děčíňák z IV
Zabanovaný člen
Zabanovaný člen
 
Příspěvky: 41
Registrován: 01 črc 2021 20:39

Re: [W.I.P] Irisbus Citybus Pack

Příspěvekod okoun » 18 zář 2021 07:45

To já sice nevím, ale je naprosto úžasné, že co začalo jako "úprava", přešlo v regulérní mód a nebál bych se ani říct, že kvalitativně roven placeným addonům.
Uživatelský avatar
okoun
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 243
Registrován: 23 zář 2014 13:59

Re: [W.I.P] Irisbus Citybus Pack

Příspěvekod AutobusáciCz » 18 zář 2021 12:51

Tohle může autor brát i jako urážku :D
AutobusáciCz
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 87
Registrován: 27 bře 2019 10:48

Re: [W.I.P] Irisbus Citybus Pack

Příspěvekod okoun » 18 zář 2021 12:59

Ajoo vlastně, samozřejmě jsem myslel kvalitativně hluboce převyšující mnohé placené addony. :D
Uživatelský avatar
okoun
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 243
Registrován: 23 zář 2014 13:59

Re: [W.I.P] Irisbus Citybus Pack

Příspěvekod Tomikovec » 01 led 2022 00:00

Obrázek

Jako každoročně, dnes však netradičně, o týden později, by bylo dobré, s přáním šťastného nového roku, zveřejnit zase nějakou novinku.
Ač možná někteří již na projekt zapomněli, práce na něm stále pokračují, jak mají.
Citybus je nyní již v pojízdném stavu. Nyní se řeší detaily, jako setvary (na screenu je jich zrovna vidět několik), zvuky a podobné.

Pro více screenů a detailů můžete navšítivt náš nový Discord server: https://bit.ly/CitybusDiscord
Image
Uživatelský avatar
Tomikovec
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 745
Registrován: 31 bře 2016 19:12
Bydliště: Šalingrad / Hodonín

PředchozíDalší

Zpět na Vozidla

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků