TOPlist

problém s načtením mapy

Obecně i mimo OMSI

Re: problém s načtením mapy

Příspěvekod Jaškin » 28 úno 2016 21:22

Ne, nachází se ve složce s OMSI, prostě soubor .txt s názvem logfile. Všechny řádky zkopíruješ a vložíš do [code][/code]. ;)
"Money can buy many things, even power..."
Jaškin
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4739
Registrován: 08 bře 2013 13:02
Bydliště: In da pub

:-(

Příspěvekod mám rád mhd » 06 bře 2016 15:18

Logfile jsem nenašel, ale teď mi dělá starosti daleko horší věc. Když si chcu načíst jakoukoliv mapu, místo klasické mapy a krajiny se mi objeví jen modrobílá obrazovka a jde slyšet jen šumění dopravy, prostě jenom zvuk a žádný obraz.
Prosím o radu, jestli se to dá nějak spravit, jestli ne, tak OMSI vzdávám a budu hrát něco jiného. :( :( :(
mám rád mhd
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 10
Registrován: 02 úno 2016 17:38

Re: problém s načtením mapy

Příspěvekod Jaškin » 06 bře 2016 15:28

No tohle je klasický problém začátečníka v OMSI. Neví kde co je, kde co najde a neví co obnáší spustit mapu nebo se vyznat v Editoru atd... ;)

Tvůj problém je v tom, že ti pro danou mapu chybí objekty a spliny...co konkrétně ti chybí, to si zjistíš v programu MapTools, který si stáhneš.
"Money can buy many things, even power..."
Jaškin
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4739
Registrován: 08 bře 2013 13:02
Bydliště: In da pub

Re: problém s načtením mapy

Příspěvekod mám rád mhd » 06 bře 2016 20:27

No, pokusím se, budu se snažit víc než ve škole :?
mám rád mhd
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 10
Registrován: 02 úno 2016 17:38

Příspěvekod mám rád mhd » 10 bře 2016 18:54

:( Program map tools jsem si stáhnul, jenže vždy když ho chci otevřít vyskočí mi okénko s takovým křížkem a napíše to: map tools není bezpečný a byl odebrán. Nevíš náhodou , jak se dá ten pitomý zabezpečovací program vypnout?
mám rád mhd
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 10
Registrován: 02 úno 2016 17:38

Předchozí

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků