TOPlist

LOTUS Simulator

Obecně i mimo OMSI

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod dejvk » 15 zář 2018 09:00

Dejte si pozor, že early access je určen v podstatě výhradně vývojářům addonů a NEJSOU tam funkční věci jako AI, silniční vozidla a autobusy vůbec, jízdní řády nebo cestující. Mimo editor si můžete v podstatě vyzkoušet jen (skoro hotovou) GT6N na testovací mapě. Vydání herního módu bude postupně přibývat v průběhu příštího roku a cena bude i poté stejná, takže pokud nejste vývojáři, nemusíte se do toho vůbec hnát.
Uživatelský avatar
dejvk
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1088
Registrován: 10 pro 2011 20:51

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod creepemineCZ » 15 zář 2018 11:00

A další pozor: Kupujete jen co chcete! Takže to, co teď vyšlo, budou pouze tramvaje (popřípadě tramvajové vozidla). V budoucnu vyjde balíček Streets pro autobusy, atp. Podle mě je cena přemrštěná
creepemineCZ
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 102
Registrován: 12 úno 2017 14:01
Bydliště: Vratimov

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod theVP » 15 zář 2018 11:12

Wow, ta první věta je přímo velemoudro.
Uživatelský avatar
theVP
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 375
Registrován: 13 srp 2015 00:17

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod creepemineCZ » 15 zář 2018 12:05

Já vím xD. Ne, to bylo myšleno, že to bude rozděleno na moduly: koleje, cesta, atp.
creepemineCZ
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 102
Registrován: 12 úno 2017 14:01
Bydliště: Vratimov

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod Geogliff » 15 zář 2018 12:17

Já tomu simulátoru moc fandím. Vypadá to nadějně, s vývojem nespěchají. Cena mi přijde v pořádku, přeci jen to bude plnohodnotný simulátor, aktuálně samozřejmě cena neodpovídá obsahu, ale dávat modderům předstih s vývojem je taky fajn nápad.
Geogliff
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 36
Registrován: 12 srp 2018 16:03

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod creepemineCZ » 15 zář 2018 12:34

Neříkám, že jim nefandím, ale vem si, že 40€ dáš jen za to, že můžeš jezdit tramvajema. Chceš autobusy? Počkej si, až přibude možnost koupit si Street za další peníze. Jelikož modul Rails bude jen pro tramvaje
creepemineCZ
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 102
Registrován: 12 úno 2017 14:01
Bydliště: Vratimov

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod Martin_S » 15 zář 2018 14:33

Sorry, že se tak blbě ptám, ale v čel by vlastně tenhle Lotus měl být lepší oproti OMSI? Tramvaje v OMSI už přece taky máme...
Uživatelský avatar
Martin_S
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 463
Registrován: 18 dub 2016 13:58
Bydliště: !!!

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod theVP » 15 zář 2018 14:44

Já teda nevím, ale dejvk i vývojáři píšou, že cena zůstane stejná i po uplynutí EA fáze...
Uživatelský avatar
theVP
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 375
Registrován: 13 srp 2015 00:17

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod TheFloxiCz » 15 zář 2018 14:45

creepemineCZ píše:
Geogliff píše:Já tomu simulátoru moc fandím. Vypadá to nadějně, s vývojem nespěchají. Cena mi přijde v pořádku, přeci jen to bude plnohodnotný simulátor, aktuálně samozřejmě cena neodpovídá obsahu, ale dávat modderům předstih s vývojem je taky fajn nápad.

Neříkám, že jim nefandím, ale vem si, že 40€ dáš jen za to, že můžeš jezdit tramvajema. Chceš autobusy? Počkej si, až přibude možnost koupit si Street za další peníze.



Nemas vubec pravdu. Ty davas 40€ za HRU a za MODUL pro kolejovou dopravu. Nikoliv, ze kazde DLC bude stat 40€.


Martin_S píše:Sorry, že se tak blbě ptám, ale v čel by vlastně tenhle Lotus měl být lepší oproti OMSI? Tramvaje v OMSI už přece taky máme...


OMSI nema tramvaje, respektive nemaji podporu.
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků