TOPlist

LOTUS Simulator

Obecně i mimo OMSI

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod creepemineCZ » 15 zář 2018 15:12

TheFloxiCz píše:Nemas vubec pravdu. Ty davas 40€ za HRU a za MODUL pro kolejovou dopravu. Nikoliv, ze kazde DLC bude stat 40€.

Mám. Budou 3 moduly a pak budou DLC.
Moduly: Rails, Streets, Air (nebo jak).
Ty si pak vybereš, který modul chceš a ten si koupíš, můžeš si koupit všechny.
DLC pak samozřejmě za 40€ už nebudou.
creepemineCZ
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 102
Registrován: 12 úno 2017 14:01
Bydliště: Vratimov

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod Solaris 28Tr » 15 zář 2018 18:17

Moment, to jako, že každý modul bude v ceně základu?
Tj.každý po 40€?? To snad ne, to by byla sebevražda. Určitě bude pro vlastníky základu s jedním modulem nějaká sleva. :?
Uživatelský avatar
Solaris 28Tr
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 556
Registrován: 20 dub 2014 08:39

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod creepemineCZ » 15 zář 2018 18:56

Je to možné. Myslím, že původně jsem to uváděl jako příklad. Ale pokud vše bude po 40€, tak se z toho picnu. Ale když máš základ, tak by to mohlo být levnější (odečtění základu LOTUS a jen cena modulu. Uvidíme, až to vyjde úplně :). (A snad to dostanu na Vánoce)
creepemineCZ
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 102
Registrován: 12 úno 2017 14:01
Bydliště: Vratimov

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod Sekui » 15 zář 2018 22:14

Video z Early Accessu od autora Routeres. Co vy na to?
phpBB [video]
Sekui
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 15
Registrován: 30 pro 2015 17:53

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod creepemineCZ » 15 zář 2018 22:22

Sekui píše:Video z Early Accessu od autora Routeres. Co vy na to?

Vypadá to dobře. Snad výrobci opraví fyziku i optimalizaci. (hru nemám, ale četl jsem recenzi od Idosys, píšou, že min hw konfigurace, co uvádí, bude mít problém to rozjet)
creepemineCZ
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 102
Registrován: 12 úno 2017 14:01
Bydliště: Vratimov

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod TheFloxiCz » 16 zář 2018 00:04

Nemůžeš věřit všemu, co někde vidíš. Většina lidi naopak optimalizaci a fyziku chválí. Ovšem, nemůžeš čekat, že na jeho kalkulačce, která s odřenýma ušima splňuje požadavky, spustí hru na plný detaily se vším možným. Tak takhle to přesně nefunguje.
A očividně to zase tak špatný nebude, když už stihl dokonce nahrát 6 hodin, tudíž nedal ani refund. Spíš to z jeho strany vypadá jen na takové rýpnutí. Tyhle rýpnutí mám na IDOSYS taky každou chvíli.

Zároveň bych chtěl podotknout, že LOTUS má velmi pozitivní hodnocení. Musíte totiž brát v potaz, že těch 40% lidí s negativním hlasem ho dalo jen kvůli tomu, že jsou s prominutím idioti, kteří neumí číst, a pak si stěžují, že hra nemá tamto a tamto, a že je to spíše hra pro vývojaře nějakých addonů... Co žse víceméně dá i vydedukovat z popisu hry. Pokud tyto hlasy odečteme, byly by prakticky všechny pozitivní.

A teď do mě...
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod creepemineCZ » 16 zář 2018 09:24

TheFloxiCz píše:Nemůžeš věřit všemu, co někde vidíš. Většina lidi naopak optimalizaci a fyziku chválí. Ovšem, nemůžeš čekat, že na jeho kalkulačce, která s odřenýma ušima splňuje požadavky, spustí hru na plný detaily se vším možným. Tak takhle to přesně nefunguje.
A očividně to zase tak špatný nebude, když už stihl dokonce nahrát 6 hodin, tudíž nedal ani refund. Spíš to z jeho strany vypadá jen na takové rýpnutí. Tyhle rýpnutí mám na IDOSYS taky každou chvíli.

Zároveň bych chtěl podotknout, že LOTUS má velmi pozitivní hodnocení. Musíte totiž brát v potaz, že těch 40% lidí s negativním hlasem ho dalo jen kvůli tomu, že jsou s prominutím idioti, kteří neumí číst, a pak si stěžují, že hra nemá tamto a tamto, a že je to spíše hra pro vývojaře nějakých addonů... Co žse víceméně dá i vydedukovat z popisu hry. Pokud tyto hlasy odečteme, byly by prakticky všechny pozitivní.

A teď do mě...

Já se nechcu hádat. Samozřejmě, že hra má nedostatky, ale taky to bylo vydáno kvůli Tools, ne kvůli hry. Hru neodsuzuji vůbec. A vývojářům věřím, že to bude lepší. Jen jsem už od více lidí četl, že tramvaj může vyhýbkou projet i 40 km/h, což je v realu nemožné.
creepemineCZ
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 102
Registrován: 12 úno 2017 14:01
Bydliště: Vratimov

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod Solaris7777 » 16 zář 2018 09:39

Dle videí to nevypadá vůbec špatně, fandím tomuto projektu, protože Omsi by byla dokonalá hra, kdyby byla dobře optimalizovaná (nebo kdyby alespoň neskákal bus při malém počtu FPS, ale jen se hra sekala), neměla tolik fehlerů a dalších věcí, které znepříjemňují hraní, a to mi prostě nikdo nevymluví, že Omsi stále nemá co dobýt co se autobusových simulátorů týče (když budeme brát simulaci a né to, že v BS 18 máte mulťák a můžete tam kontrolovat lístky, ale simulace nic moc). Budoucí konkurencí pro Omsi bude snad jen LOTUS, a ten se vyvíjí velmi dobrým směrem, tedy pokud nebude trpět na věci jako Omsi a bude líp zpracované, tak mají vyhráno.
Solaris7777
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1523
Registrován: 05 črc 2015 00:17
Bydliště: Ostrava

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod creepemineCZ » 16 zář 2018 09:45

Solaris7777 píše:Dle videí to nevypadá vůbec špatně, fandím tomuto projektu, protože Omsi by byla dokonalá hra, kdyby byla dobře optimalizovaná (nebo kdyby alespoň neskákal bus při malém počtu FPS, ale jen se hra sekala), neměla tolik fehlerů a dalších věcí, které znepříjemňují hraní, a to mi prostě nikdo nevymluví, že Omsi stále nemá co dobýt co se autobusových simulátorů týče (když budeme brát simulaci a né to, že v BS 18 máte mulťák a můžete tam kontrolovat lístky, ale simulace nic moc). Budoucí konkurencí pro Omsi bude snad jen LOTUS, a ten se vyvíjí velmi dobrým směrem, tedy pokud nebude trpět na věci jako Omsi a bude líp zpracované, tak mají vyhráno.

Asi tak. LOTUS na to dle videí má to OMSI dobýt. Tak doufejme, že vývojáři do toho dají celé úsilí a udělají hru lepší, optimalizovanější a bez chyb. Tak uvidíme, jestli vývojáři hru dotáhnou do zdárného konce :)
creepemineCZ
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 102
Registrován: 12 úno 2017 14:01
Bydliště: Vratimov

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod TheFloxiCz » 16 zář 2018 12:58

creepemineCZ píše:Jen jsem už od více lidí četl, že tramvaj může vyhýbkou projet i 40 km/h, což je v realu nemožné.


On je tu jeden problém. Ostatní hry, vlakové hry například, mají vykolejení, ale musíš brát v potaz, že tyto hry mají jednorázové scénaria. Nemají tedy "nekonečný" jízdní řád a tak i hru. Po ujetí toho určitého scénaria je prostě konec a nemůžeš jet dále. To ovšem v případě LOTUSu, a vlastně i OMSI neplatí. Takže tady si myslím, že je lepší, když takovou možnost vůbec nezavedou, nebo ideálně zavést možnost vypnutí této funkce. U vlaků je akorát rozdíl v tom, že ti návěstidla předem včas ukážou, co tě čeká a ty podle toho přizpůsobíš svojí rychlost, u tramvají to bude trochu komplikovanější, takže je násobně větší pravděpodobnost, že bys vykolejil, obzvlášť, když budeš v té hře například nováček. :)
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků