TOPlist

LOTUS Simulator

Obecně i mimo OMSI

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod creepemineCZ » 16 zář 2018 13:45

TheFloxiCz píše:
creepemineCZ píše:Jen jsem už od více lidí četl, že tramvaj může vyhýbkou projet i 40 km/h, což je v realu nemožné.


On je tu jeden problém. Ostatní hry, vlakové hry například, mají vykolejení, ale musíš brát v potaz, že tyto hry mají jednorázové scénaria. Nemají tedy "nekonečný" jízdní řád a tak i hru. Po ujetí toho určitého scénaria je prostě konec a nemůžeš jet dále. To ovšem v případě LOTUSu, a vlastně i OMSI neplatí. Takže tady si myslím, že je lepší, když takovou možnost vůbec nezavedou, nebo ideálně zavést možnost vypnutí této funkce. U vlaků je akorát rozdíl v tom, že ti návěstidla předem včas ukážou, co tě čeká a ty podle toho přizpůsobíš svojí rychlost, u tramvají to bude trochu komplikovanější, takže je násobně větší pravděpodobnost, že bys vykolejil, obzvlášť, když budeš v té hře například nováček. :)


Já bych to zavedl. Ale jak píšeš: možnost si to vypnout, třeba pro ty nováčky. A v případě, že si to necháš povolené, tak třeba při vykolejení bys musel zavolat nějaký tým jakoby, co tu tramvaj vrátí na koleje. (třeba za peníze, které vyděláš za jízdenky, nebo jen prostě sebere čas). A defaultně bych to nechal třeba tu možnost vypnutou a kdo by chtěl při velkých rychlostech v zatáčce vykolejit, tak ať si ji zapne :). Podle mě by to tak být mohlo :). Nemyslíš?
creepemineCZ
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 102
Registrován: 12 úno 2017 14:01
Bydliště: Vratimov

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod TheFloxiCz » 16 zář 2018 16:10

Osobně mě taky zajímá, jak to vymyslí, hlavně u vlaků, kde bude větší šance vykolejit, protože pro mnoho lidí můžou být návěstidla něco těžkého na pochopení :)
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod creepemineCZ » 16 zář 2018 18:37

To jo :D. Popravdě dříve jsem hru odsuzoval, že je zbytečná. Ale teď se stavím na druhou stranu. Hra je dobře zpracovaná a třeba ji můj potato pc utáhne stejně jak OMSI 2 na 15 fps. No uvidím, zda to na Vánoce dostanu.
creepemineCZ
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 102
Registrován: 12 úno 2017 14:01
Bydliště: Vratimov

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod centipede » 16 zář 2018 21:08

Tak dnes vyšel první patch, který přidal funkční semafory. :)
Uživatelský avatar
centipede
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1416
Registrován: 09 pro 2013 21:15
Bydliště: Praha

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod creepemineCZ » 16 zář 2018 21:28

Škoda, že na to nemám :(. BTW. viděl jsem tě i na německém foru :D
creepemineCZ
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 102
Registrován: 12 úno 2017 14:01
Bydliště: Vratimov

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod Petr99 » 16 zář 2018 22:05

Prosím, přestaň citovat příspěvky nad sebou :?
Petr99
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 259
Registrován: 03 dub 2016 16:39

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod creepemineCZ » 16 zář 2018 22:11

Promiň Petře, už nebudu
creepemineCZ
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 102
Registrován: 12 úno 2017 14:01
Bydliště: Vratimov

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod M4tess » 17 zář 2018 09:18

Já musím říct, že z gameplaye jsem příjemně překvapen a to i přesto, že jsem aktuální novinky z LOTUSu sledoval aktivně přímo na jejich Facebooku. V noci to vypadá skoro jako v OMSI, ale grafika ve dne vypadá dost dobře, i když dělají hodně stíny a zbytek je zase na stejném principu jako OMSI. Ale doufám, že se vývojáři ze všech chyb a Fehlerů OMSI poučí a Lotus vyšperkují na maximum! Má to obrovský potenciál a pokud to bude dobře optimalizované a nebudou tam chybět důležité funkce jako je např. vykolejení, tak to bude střela. Už teď vidím, jak někdo vymodeluje české tramvaje nebo udělá českou mapu, ve které se bude moct jezdit jak s tramvajemi, autobusy, trolejbusy, tak třeba i metrem nebo vlakem!
ObrázekKarosa B732 DPMB repainty ke stažení v mém topicu. :)
Jelcz M081MB DPMB repaint ke stažení v mém topicu. :)
Pack DPMB repaintů na B961E můžete stahovat v mém topicu. :)
Uživatelský avatar
M4tess
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 363
Registrován: 07 říj 2014 20:00

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod henko151 » 17 zář 2018 16:15

Chlapci čo to máte, ide tam použivať map editor? Lebo ak už hej, tak by som si to kupil. :)
Uživatelský avatar
henko151
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1464
Registrován: 11 srp 2012 18:05
Bydliště: Nitra milá Nitra na peniaze chytrá

Re: LOTUS Simulator

Příspěvekod Martin_S » 17 zář 2018 16:52

Vůbec, bude to aspoň podporovat autobusy z OMSI (2)? Pro těch pár stránek se mi listovat nechce, ale vím, že už se to tu někde probíralo.
Uživatelský avatar
Martin_S
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 463
Registrován: 18 dub 2016 13:58
Bydliště: !!!

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků