TOPlist

Řidičák na autobus

Obecně i mimo OMSI

Re: Řidičák na autobus

Příspěvekod Peterson » 16 bře 2016 19:51

Bože, to je ale nekresťanská hodina :D
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35

Re: Řidičák na autobus

Příspěvekod tomas.krenek » 16 bře 2016 19:54

Peterson píše: A hlavne nebuď drzý, autobusáci majú povesť traktoristov, a tí veru jazdiť nevedia. A ak sa rozhodneš kradnúť naftu tým, že budeš jazdiť pod spotrebu a odsávať ju v depe, alebo zapneš klímu len sebe, alebo si len otvoríš okienko a neriešiš, tak vedz, že práve preto autobusákov nemá nikto rád.


Tohle je strašná blbost co píšeš! Proč bych jako měl krást naftu - Mám benzínovou Fabii...A je to pod mou úroveň! Hlavně kde jsi vzal moudro že autobusáci neumějí jezdit? Jasný občas se najde pako ale většina je slušná a mají dost zkušeností. Podle tvýho příspěvku tuším že máš ještě mokrý razítko na ŘP sk. ¨B¨ a máš myšlení a ego tříletýho kluka kterej si o sobě myslí že umí všechno nejlíp a že jedině on je nejlepší řidič na světě a nad něj není. :-) Prober se chlape!!!
Naposledy upravil tomas.krenek dne 16 bře 2016 20:04, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
tomas.krenek
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 153
Registrován: 26 črc 2013 11:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: Řidičák na autobus

Příspěvekod TAMBUS 3700 » 16 bře 2016 20:00

No neviem Peterson, ja mám za sebou pár jázd v autoškole a zatiaľ som sa nestretol s takým problémom, že by autobus nedal smerovku alebo niečo. Zatiaľ mi prídu vodiči autobusov a trolejbusov v premávke ako najnormálnejší. ;)
Môj PC:

Počítač |Intel Core i7-6700|16GB RAM|nVidia GTX960|1TB HDD|Bang&Olufsen audio
Uživatelský avatar
TAMBUS 3700
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3017
Registrován: 15 dub 2013 16:00
Bydliště: Pressburg

Re: Řidičák na autobus

Příspěvekod Vačice » 16 bře 2016 20:29

Mě příští středu čeká, konečně, začátek kurzu pro AD v DPMB (cca na 14 dní) a pak klasicky linky. Naštěstí jako brigádička, takže bych si teoreticky mohl i vybírat, aneb jak spojit koníček s menším přivýdělkem :D Co se týče zkoušky na profesák, tak ta byla absolutně primitivní, ale rozhodně nespoléhat na to, že správně je vždycky A, to bylo cca v 20% případů maximálně, nicméně na zkoušku je hodinka a půl, já to měl hotové za, tuším, 12 minut... :) Tak přeju hodně štěstí :)
Uživatelský avatar
Vačice
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 244
Registrován: 29 dub 2011 11:06

Re: Řidičák na autobus

Příspěvekod Peterson » 16 bře 2016 20:43

TAMBUS 3700 píše:No neviem Peterson, ja mám za sebou pár jázd v autoškole a zatiaľ som sa nestretol s takým problémom, že by autobus nedal smerovku alebo niečo. Zatiaľ mi prídu vodiči autobusov a trolejbusov v premávke ako najnormálnejší. ;)


Asi takto, prvý bol záliv, ktorý ešte pred tým odbáčal v špičke bez smerovky a potom len tak vyletel, ďalší si to vyskočil z takého blbého kruháku hádam hneď po papieroch. Odvtedy už nikto nevyletel hneď predomňa, len teraz sa jeden vydal zo Slatinských lazov a aj keď autobus má silu na to aby akceleroval, on si radil pri 1300 a sral na štrúdľu za ním. Možno v Blave rešpektujú ten maják s nápisom Autoškola. Ale ako hovorím, ak je niekto neohľaduplný, tak je to autobusák. Ak chcete byť iní, len do toho, nebudem vás odhovárať.
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35

Re: Řidičák na autobus

Příspěvekod cmlc » 16 bře 2016 20:48

Krepi píše:i když mám přednost

Bohužel s tou předností to není tak jednoznačné. Určitě je zbytečné ti jako řidiči vysvětlovat, jak to s tím umožněním výjezdu ze zastávky je, ale nazývat to předností je silně zavádějící.

Problém s neužíváním směrovek se táhne napříč řidiči všech povozů, tedy i autobusů, ale rozhodně bych neřekl, že v tom mají nějaké prvenství. Výroky o kradení nafty a o tom, jak řidiče všichni nenávidí, jsou plivancem do obličeje všem, kteří svou práci dělají rádi a dobře.
Obrázek
Uživatelský avatar
cmlc
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 440
Registrován: 25 úno 2013 21:36
Bydliště: Kladno

Re: Řidičák na autobus

Příspěvekod P3taCzech » 16 bře 2016 21:14

Máš docela štěstí že tě posaděj do Karosy C954, protože je to jeden z mála slušnejch autobusů u ČSAD. Co občas nováčci jezdí, tak mají ty debilní SORy B10.5 CNG a je sranda na ně koukat, jak s tou MIJOLOU válčí :-) (i když soru se u čsad nevyhneš)
Uživatelský avatar
P3taCzech
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 159
Registrován: 21 zář 2014 09:41

Re: Řidičák na autobus

Příspěvekod tomas.krenek » 16 bře 2016 21:45

Jsem rád že tu někdo taky je z Českolipska :-) Hele prej to budu dost střídat. První turnus bych měl ale odjet s Karosou. Počítám že až mě naučej linku tak mě hoděj do nějaký rozklížený sorky co tam mají. :-) Nečekám že mě na začátku posaděj do Crosswaye nebo jak se to jmenuje....
Uživatelský avatar
tomas.krenek
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 153
Registrován: 26 črc 2013 11:45
Bydliště: Česká Lípa

Re: Řidičák na autobus

Příspěvekod P3taCzech » 16 bře 2016 21:52

No tak Crosswayu ma CSAD asi jen 9 (nejaky jezdej Prahu, jeden mame rano na lince 450 a zbytek snad jezdi Liberec), takze k tomu se clovek asi nedostane. Nováčci často vídávám na lince 250(tim jezdim domu) a to právě jezděj rozvrzaný polorozpadlý sooory. Proto ti přeji hodně nervů se Soooorama
Uživatelský avatar
P3taCzech
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 159
Registrován: 21 zář 2014 09:41

Re: Řidičák na autobus

Příspěvekod tomas.krenek » 16 bře 2016 21:57

Jenom doufám že ty hnusný SORky nebudou mít půlený kvalty... S tím neumím a nechápu ten systém :-) A Crosswayů má ČSAD jen 4 ks. Celkovej soupis autobusů je tu : http://www.csad-cl.cz/voz_park.php
Uživatelský avatar
tomas.krenek
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 153
Registrován: 26 črc 2013 11:45
Bydliště: Česká Lípa

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků