TOPlist

Railworks / Train Simulator

Obecně i mimo OMSI

Re: Railworks / Train Simulator

Příspěvekod pepdol_cz » 11 bře 2017 14:57

Hel pánové může mi někdo vysvětlit jednu věc? Dnes máme 21 století a ty dnešní vlaky nemají ve stanicích hlášení.

Proč v roce 2004 hlášení mohlo být a v dnešní době už ne?

Ukázka: http://forum.omsi.cz/viewtopic.php?f=52 ... 30#p274959
Uživatelský avatar
pepdol_cz
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4643
Registrován: 20 pro 2011 12:23
Bydliště: Most

Re: Railworks / Train Simulator

Příspěvekod TheFloxiCz » 11 bře 2017 15:11

Hlášení v TS2016 šlo udělat, předpokládám, že půjde i v TS2017. Je to poněkud těžší udělat a zabere to dost času, ale jde to. Navíc... Komu by se chtěla nahrávat taková blbost. A nesmíme zapomenout, že spousta scenarií je fiktivní, čili v realitě bys to nenahrál :)
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: Railworks / Train Simulator

Příspěvekod pepdol_cz » 11 bře 2017 15:31

To hlášení mají udělat Autoři hry! Ne že si to hlášení budu dělat já. Za co jím potom platím? Já jím zaplatím za to že sedějí na prdeli u Pc a patlají se tam rok z hrou která má pouze krajinu vlaky a bez hlášení.

Kdyby jste jezdili mapy v OMISI 2 bez hlášení zastávek tak by vás to taky moc nebavilo.
Uživatelský avatar
pepdol_cz
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4643
Registrován: 20 pro 2011 12:23
Bydliště: Most

Re: Railworks / Train Simulator

Příspěvekod mrkvakj » 11 bře 2017 15:38

A proc? Omnoho dolezitejsie je fyzika hry ci grafika, ktore niesu na 100% urovni. Preprac ale stazovat sa na absenciu hlasenia mi pride KIDovske. ;)
Ako môže byť totalita demokratická, tak môže byť demokracia totalitná.
mrkvakj
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 553
Registrován: 24 říj 2014 17:45
Bydliště: Preßburg

Re: Railworks / Train Simulator

Příspěvekod Peterson » 11 bře 2017 15:46

Je to len na dotvorenie atmosféry, lenže tu chalan na niečo zabúda - vlak sa hlási keď prichádza, ak vôbec, takže to aj tak z vlaku nie je počuť. A ak chceš nejaké hlásenie na slučke, tak budiš, ale jebne ťa, lebo keď 20x za minútu počuješ nejakú pizdu hovoriť to isté, nejedného človeka prejde chuť žiť. To len tak mimochodom.

Stiahni si od španielov trať Málaga-Bobadilla, je to trať cez púšť a rýchlovlakom. A teta tam hlási veci. Alebo to bola nejaká iná trať? Neviem už.
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35

Re: Railworks / Train Simulator

Příspěvekod DIMI » 11 bře 2017 16:05

pepdol píše:To hlášení mají udělat Autoři hry! Ne že si to hlášení budu dělat já. Za co jím potom platím? Já jím zaplatím za to že sedějí na prdeli u Pc a patlají se tam rok z hrou která má pouze krajinu vlaky a bez hlášení.

Kdyby jste jezdili mapy v OMISI 2 bez hlášení zastávek tak by vás to taky moc nebavilo.


Pepdole, hlášení a dabing v TRS 2004 byl proto, že vydavatel hry pro český trh se stal CD-projekt. Ten na své náklady zaplatil českou lokalizaci a v rámci toho i těch několik málo nadabovaných vět. V současné době však tento prvek asi nemá vliv na prodej hry a nevyplatí se do něj investovat, proto pokud to chceš změnit, můžeš zkusit působit na vydavatele. Autorům hry určitě neplatíš za to, abys měl hlášení ve hře. Odpusť si tyto hloupé výlevy prosím. :)
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Railworks / Train Simulator

Příspěvekod pepdol_cz » 11 bře 2017 16:06

mrkvakj píše:Trat 292 Ramzova - Hanusovice ;) Zdarma k stiahnutiu na CZ Railworks fore ;) v Hanusovocich hlasi zostrihanu slucku.


Zadarmo jo???

k instalaci mapy je napsáno, že musí být 3 placené Addony
je třeba zakoupit (placené Addony)
Na Steamu zakoupit Europan loco and assets pack

HM děkuji. Kdo má zájem mě potpořit ke kupy ADDONů.
Uživatelský avatar
pepdol_cz
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4643
Registrován: 20 pro 2011 12:23
Bydliště: Most

Re: Railworks / Train Simulator

Příspěvekod TheFloxiCz » 11 bře 2017 16:11

Prakticky každá česká mapa vyžaduje nějaký placený addon, pokud se nepletu a nezapomněl jsem na nějakou.

Ještě, že existují ruské weby...
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: Railworks / Train Simulator

Příspěvekod Apache2015 » 11 bře 2017 16:13

na CZTorrent Trackeru je to DLC (European Locos)
Ryzen 5 3600, 16GB Predator 3200MHz a RTX 2060.
Uživatelský avatar
Apache2015
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1689
Registrován: 18 bře 2015 19:07
Bydliště: Slovensko

Re: Railworks / Train Simulator

Příspěvekod pepdol_cz » 11 bře 2017 16:32

Peterson píše:Je to len na dotvorenie atmosféry, lenže tu chalan na niečo zabúda - vlak sa hlási keď prichádza, ak vôbec, takže to aj tak z vlaku nie je počuť. A ak chceš nejaké hlásenie na slučke, tak budiš, ale jebne ťa, lebo keď 20x za minútu počuješ nejakú pizdu hovoriť to isté, nejedného človeka prejde chuť žiť. To len tak mimochodom.

.


Proč to isté? To je takový problém dát před stanici neviditelní skript kolík? Kterej by se projel tak za 30 vteřin by se ozvalo hlášení v jaké je stanici na jaké je koleji odkud jede a kam. Bylo by to pouze v scénářích.
Uživatelský avatar
pepdol_cz
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4643
Registrován: 20 pro 2011 12:23
Bydliště: Most

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: johnny6329 a 20 návštevníků