TOPlist

Převodovky

Obecně i mimo OMSI

Re: Převodovky

Příspěvekod TAMBUS 3700 » 14 lis 2013 23:38

V tomt videu je pekne počuť tie zvuky na Ikaruse 415 http://youtu.be/Ic9xlmZVur8
Môj PC:

Počítač |Intel Core i7-6700|16GB RAM|nVidia GTX960|1TB HDD|Bang&Olufsen audio
Uživatelský avatar
TAMBUS 3700
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3017
Registrován: 15 dub 2013 16:00
Bydliště: Pressburg

Re: Převodovky

Příspěvekod Gryzly65 » 15 lis 2013 21:20

Odpust mi prosím, že som ti jeho pozitivnost skurvil. Ospravedlňujem sa, tiež som to nemyslel tak, ako to, súdiac podľa tvojho vyznelo.. Mna to len proste vyprovokovalo, keďže si sa dotkol mojej detskej lásky - zvuku milovaného typu prevodovky. Takisto si vážim, že má povazujes za skusebejsieho z tých, čo sem prispievajú (mimochodom, toho "ibisu" a "dopytu" som si uz všimol takisto. A s globalizovanim nenavisti k určitej značke mas takisto pravdu - tu sa vsak musím kajat, pretože sa toho dopustam tiež a som si toho vedomý. O mnohych svojich prípadoch globálnej nenávisti k sorke sa vsak, ako bežný cestujúci, presviedcam kazdy deň (ak sa mi podarí upnut video priamo cez mobil, tak ti ukážem jazdu jedným z nasich klbovych soristickych skvostov. A mimochodom, ako som uz spomenul, tak som tu cez mobil, buď prosím benevolentny pri lusteni tohto príspevku. :|
Obrázek
Uživatelský avatar
Gryzly65
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 6163
Registrován: 12 dub 2011 21:36
Bydliště: Boratislava

Re: Převodovky

Příspěvekod Jazz » 15 lis 2013 22:46

Jsem rád, že se s tebou dalo normálně dohodnout, nějakou takovouhle reakci jsem očekával :).

Já vim, že SORy nejsou zrovna příkladným autobusem, ale vadí mi nucená nesnášenlivost ve zdejší komunitě vyvolaná díky tomu, že na to začal nadávat autobus1195 a na jeho názory se tu skoro každej "přilepí" a prosazuje je. Stejně tak podle něj skoro každej říká "svýmu" autobusu Mazlík a tak. Tohle je přesně to, co mě na týhle komunitě irituje, jak jsem zmínil v předchozím příspěvku. Vlastní názor na věci si tu dokáže vytvořit jenom ta mnou zmíněná menšina, která s vozama má zkušenosti a něco o nich ví.

Ale zpátky k převodovkám - nejlepší převodovkou je nemít žádnou - trolejbusy :D.
Obrázek

Intel i5 4460 @ 3,2 GHz; ASUS TURBO-GTX960-OC-2GD5; 16GB RAM DDR3; Win 10

Nejezděte do Budějc! Jsou tu ne úplně inteligentní tvorové! Bohužel, nelimitovaná edice!
Uživatelský avatar
Jazz
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1076
Registrován: 15 dub 2011 22:29
Bydliště: Praha

Re: Převodovky

Příspěvekod Gryzly65 » 15 lis 2013 23:29

Tak, každému je po chuti inak - trolejbus si uzijem, iba ak má veľkú, prípadne TrM-kovu Rabu. Niektoré TrMky mám dokonca radšej, než mnohé Trky.. ide o samostatne vozy, nie typ. Inak, čo sa týka nazorov autobusa1195, na sore som nadával dlllho pred ním, prakticky pd kedy sú tu (a to este boli v technicky dobrom stave). A dokonca si dovolím povedať, že s niektorými jeho názormi sa nestotoznujem (napriklad ked som sa dozvedel, že zámok ročne sa používa na to, aby sa tí pri cúvani "nezalamovala" vlecka, takmer má jeblo...) A ak by som veľmi chcel, isté by som našiel zopár ďalších, jeho tvorbu vsak uz aktívne nesledujem. To je pre zmenu niečo, z čoho som vyrástol ja. Ked vsak môžem ísť von voziť sa s kamarátom a pokecat tam, to uz je iná káva...
Obrázek
Uživatelský avatar
Gryzly65
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 6163
Registrován: 12 dub 2011 21:36
Bydliště: Boratislava

Re: Převodovky

Příspěvekod MarekZ » 16 lis 2013 01:56

Jazz píše:Já vim, že SORy nejsou zrovna příkladným autobusem, ale vadí mi nucená nesnášenlivost ve zdejší komunitě vyvolaná díky tomu, že na to začal nadávat autobus1195 a na jeho názory se tu skoro každej "přilepí" a prosazuje je.

SORky maju (podla mma) svoje muchy ale zle autobusy to podla mna nie su. :) Ten zamok na tocnu v suvislosti s cuvanim ma dostal - vacsiu kktinu som v zivote nepocul. :o Odvtedy jeho videa radsej nepozeram.. A nazor s tym mazlikom - naozaj, vsetci sa tu opicia jeden po druhom a kazdy si vybral pre priklad jednu osobu (autobus1195). :| A takych je bohuzial 98% (a mozno aj viac) komunity.. A co milujem na nasich najnovsich SORkach je prevodovka (hlavne v 2209) - nadherny zvuk (hateri ZFiek GTFO, ja ich milujem). :)
Uživatelský avatar
MarekZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 lis 2011 18:21
Bydliště: Bratislava

Re: Převodovky

Příspěvekod Gryzly65 » 16 lis 2013 11:40

Tak on sa ten zámok v podstate použiť dá, ale nepovažujem to za dobre riešenie... :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Gryzly65
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 6163
Registrován: 12 dub 2011 21:36
Bydliště: Boratislava

Re: Převodovky

Příspěvekod rpopo » 16 lis 2013 21:07

Oni tie zámky sú tam hlavne na to že keď sa rozbiehaš na snehu, aby ti vlečka neuchádzala :)
Obrázek
Uživatelský avatar
rpopo
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2641
Registrován: 23 říj 2011 20:36
Bydliště: Košice

Re: Převodovky

Příspěvekod Gryzly65 » 17 lis 2013 11:24

Mne to vravieť nemusíš... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Gryzly65
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 6163
Registrován: 12 dub 2011 21:36
Bydliště: Boratislava

Předchozí

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků