TOPlist

iOS 7

Obecně i mimo OMSI

Re: iOS 7

Příspěvekod Crystho » 20 zář 2013 20:10

487376 píše:IPhone je pre primitívov, ktorý nedokážu myslieť nad Androidom alebo Symbianom. :) Neviem prečo si niektorý ludia myslia, že aký sú "frajeri" s iPhonom - práve naopak, za túto jablkovú sračku by som nedal ani cent a nie za iPhone 5 okolo 545€. :) No je to vec názoru, každý to berie inak. Tí "primitívnejší" ho berú ako super mobil, tí normálni ho berú ako šrot a vsadia radšej na drahší Androiďáčik ako je napríklad Sony Xperia Z (Z1, Z Ultra,..). ;)


Plný súhlas... iPhone je podľa môjho názoru len predražený módny doplnok do kabelky (nič proti uživateľom iPhonov). Stači si porovnať iPhone 5 a nejaký dobrý android za približne tú istú / menšiu cenu (trébars SGS3,SGS4,Xperia Z a pod.)
P.S.: Je to len môj názor, a ten mi nikto nezobere...
Niekedy mám pocit, že OMSI Fórum je lepšie ako pozeranie TV...
V niektorých prípadoch odpovedať na otázku otázkou, je neslušné.
Uživatelský avatar
Crystho
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 188
Registrován: 25 čer 2013 10:41

Re: iOS 7

Příspěvekod DIMI » 20 zář 2013 20:41

Já si zase myslím, že člověk, který si vybere Android dobrovolně nemá potřebu nadávat na Apple.. Na Apple mají obvykle potřebu nadávat lidi, kteří svou nespokojenost s předraženým šrotem dost často schovávají za svou frustraci z toho, že si ho nemůžou dovolit. :) A ještě častěji si ti lidi ani nepřipustí. Já jsem třeba taky dal přednost Samsungu a to především z finančních důvodů (za cenu jednoho IPhonu jsem koupil 2x Galaxy S Advance). A upřímně IPhone jsme párkrát v ruce měl a prostě je svižnější, pocit z používání dynamičtější, ale pro mě když zohledním všechny faktory míń praktický.
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: iOS 7

Příspěvekod Peterson » 20 zář 2013 20:47

Poznám pár iPhoňákov, videl som iOS 7 a musím povedať, že vyzerá ako keby ho robilo malé decko. Hnusné farby, laguje to jak sviňa (na iPhone 4S), pripomína to Windows 98. Katastrofa.
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35

Re: iOS 7

Příspěvekod Dawe » 20 zář 2013 22:13

stáhl jsem si iOS 7 na iPad a jede bez lagu (má dokonce horší čipset, než iPhone 4S), má mnoho pěkných funkcí akorát některé aplikace (např. game center) není možné poznat, že to je právě ten game center :x
Obrázek
Uživatelský avatar
Dawe
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 768
Registrován: 20 led 2013 22:18
Bydliště: Fucking, Rakousko

Předchozí

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků