TOPlist

Tajomné chodby metra

Obecně i mimo OMSI

Re: Москва - METRO 2 - D6

Příspěvekod Trolejbusák » 10 zář 2013 16:53

Přejmenuj to sám ;) V prvním příspěvku
Trolejbusák
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5199
Registrován: 23 dub 2011 15:42
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Москва - METRO 2 - D6

Příspěvekod Najlvin » 10 zář 2013 17:07

Stejně to Moskevské metro je teď strašně populární - docela se divím, že nenatočí film Metro 2033. Hry jsou super a film by podle mě měl taky slušný úspěch. Místo toho ale raději natočí katastrofický film Metro... Jako, není to špatný, ale 2033 by bylo asi zajímavější. Viděl jste někdo ten film? Je tam spousta hezkých pohledů do útrob moskevského metra :-)

http://www.youtube.com/watch?v=2v65sgI9BLM
http://www.youtube.com/watch?v=OKh17zFt8-E
Uživatelský avatar
Najlvin
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 228
Registrován: 29 čer 2011 16:29

Re: Tajemné chodby metra

Příspěvekod Etrusan » 10 zář 2013 17:12

Pěkný, díky za tip. :)
Etrusan
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1743
Registrován: 09 pro 2012 14:48

Re: Tajemné chodby metra

Příspěvekod shitman » 10 zář 2013 17:19

Metro jsem viděl s českými titulky (které byly otřesné), ale film to byl skvělý. Speciální efekty, které (co mi říkali známí) byly vytvořené díky modýlkům metra jsou parádní. Hodně mi ale vadilo, že se v půlce filmu zčistajasna mění typ metra - na jednom záběru je Ev(a), na dalším 81-71. Za to bych jim uřezal ruce. Ale jinak paráda. :)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Tajemné chodby metra

Příspěvekod Najlvin » 10 zář 2013 17:34

Mimochodem, pokud by si tu někdo chtěl projít tajné chodby moskevského metra alespoň virtuálně, tak jsou k tomu dobré hry, mimo Metro 2033, také Stalin Subway a nesjpíš i You are Empty (to teď stahuji tak uvidíme). Podle všeho je ve všech hrách právě i ta D6, respektive to, jak si ji autoři představují :D
Uživatelský avatar
Najlvin
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 228
Registrován: 29 čer 2011 16:29

Re: Tajemné chodby metra

Příspěvekod Gabo123 » 10 zář 2013 17:46

No tak to si pozrem určite, díky :)
Gabo123
 

Re: Tajemné chodby metra

Příspěvekod shitman » 10 zář 2013 17:51

Stalin Subway by byla skvělá hra, která měla velmi dobrou grafiku, možnosti a skvělou hratelnost, kdyby ovšem autoři tak dokonale nezkurvili příběh, že se to rozhodně neoplatí hrát znovu (dokonce mám originálku.. jedny z nejzbytečnějších peněz, které jsem kdy vyhodil). You are empty ještě neznám, každopádně na menší prozkoumání moskevského metra jsou docela dobré i hry Noční a Denní Hlídka, a ještě jednu hru na motvy Metpa jsem měl.. ale ted si fakt nevzpomenu jakou :)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Tajomné chodby metra

Příspěvekod Najlvin » 10 zář 2013 18:00

Stalin Subway mám na originálce taky, ale koupenou až zpětně na základě toho, že mě ta hra docela bavila. Jako - je to jen obyčejná oldschool střílečka, kde se člověk musí prostřílet jednou stanicí za druhou. Ale k nezávaznému oddychnutí docela dobrá zábava. To You are Empty na tom bude asi dost podobně :-)
Uživatelský avatar
Najlvin
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 228
Registrován: 29 čer 2011 16:29

Re: Tajomné chodby metra

Příspěvekod shitman » 10 zář 2013 18:12

jak koukám na gameplaye, tak nejspíš jo. ale příjde mi, že Stalin Subway (už jsem to chtěl napsat zkratkou, ale pak mi napadlo, že to nevypadá dobře..:D) bylo o dost věrohodněji zpracované a vymodelované.. i když zase, vypadá to tak, že You are empty bude o dost delší :)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Tajomné chodby metra

Příspěvekod TomsonTom » 11 zář 2013 15:55

Proboha, vždyť ta stanice je vybavená jako kdyby tam plánovali fakt provozovat metro. :lol:

Třeba to řídící středisko:
Obrázek

Nebo ty kamery venku. Na starých fotkách nejsou, tzn. musí to být nové vybavení. Venku u tý brány jsou dvě kamery, nahoře nad branou je nějaké záhadné zařízení (mohla by to být anténa, tzn. záznamy z kamer jsou možná dálkově zasílány někam pryč), a když se podíváte nahoru na roh té zdi, tak tam jsou další kamery. :)

metro_1.png


Kamery na rohu:
metro_2.png
metro_2.png (345.47 KiB) Zobrazeno 1592 krát
Obrázek
Uživatelský avatar
TomsonTom
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1297
Registrován: 12 dub 2011 18:27
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků