TOPlist

Z Omsi se stává zisková společnost?

Obecně i mimo OMSI

Z Omsi se stává zisková společnost?

Příspěvekod JenDad » 31 srp 2013 22:34

To že se platí za mapy jsem jeětě pochopil.
Ale proč když sem si koupil za těžký prachy hru tak proč bych měl platit ještě za modely??? víte co všem výrobcům modelů keré uvolňují za peníze bych chtěl zdělit: Když ty modely nechcete dávat jako free tak si je prosím nechte pouze pro soukromý účel a sem tam nám ukažte jenom nějaké to video! Půl roku nás tady nacpáváte obrázkama aby sme ve finále zjistili toto: dejte nám 200kč a my vám pošlem model no ale konec konců je to váš problém mě to netrápí mám suprovou flotilu starších vozů a tady ty k životu nepotřebuju :)
S úctou a pozdravem
Yankee Doodle Doktor
Uživatelský avatar
JenDad
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 71
Registrován: 07 kvě 2011 22:18

Re: Z OMSI SE STÁVÁ ZISKOVÁ SPOLEČNOST???

Příspěvekod shitman » 31 srp 2013 22:39

to je holt ekonomika dnešního světa.. ;) a OMSI na tom není ještě tak hrozně, vem si třeba FsX kde je zpoplatněný každý druhý addon a to za mastnější částku než nějaké dvě stovky.. zase je na druhou stranu ale fakt, že FsX komunita zřejmě nejsou malé děti, které dostávají kapesné od rodičů (nebo ani to ne) a mají na utrácení peněz trochu jiný pohled.. upřímně mě osobně by se tahat z této společnosti peníze příčilo už jen z morálních zásad.. že redgunn svoji škodu zpoplatnil (vím, že je to reakce především na ní) se mě nelíbí, ovšem jen z toho důvodu, že si to rozmyslel zřejmě pět minut před vydáním (soudě podle profesionálního vzhledu platebního terminálu) a neoznámil to rovnou dopředu, protože tímhle způsobil zklamání několika stovkám, ne-li tisícům lidí, kteří se na tento autobus těšili a kteří ať už z existenčních nebo rodinných důvodů budou mít problém s tím si ho koupit. když si to tak vemete, kolik rodičů svému dítěti zaplatí dvě stovky za nějaký model do nějaké hry, že.. ;)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Z OMSI SE STÁVÁ ZISKOVÁ SPOLEČNOST???

Příspěvekod JenDad » 31 srp 2013 22:45

shitman Nezbývá mi než souhlasit
byla to od redgunna docela podpásovka :?
Naposledy upravil Fantomas007 dne 31 srp 2013 23:25, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeny 2 příspěvky
Uživatelský avatar
JenDad
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 71
Registrován: 07 kvě 2011 22:18

Re: Z OMSI SE STÁVÁ ZISKOVÁ SPOLEČNOST???

Příspěvekod Karosak951 » 31 srp 2013 22:51

Já jsem trochu vedle jaký model zpoplatnil rg?
Rozměry vládnou světu!
Uživatelský avatar
Karosak951
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1056
Registrován: 07 lis 2012 19:57

Re: Z Omsi se stává zisková společnost?

Příspěvekod Sergio_Cz » 31 srp 2013 23:06

21ab
Obrázek
jsem žid a neumím si změnit heslo

Discord - Autobusové simulátory, Vlakové simulátory a další hry. I Šotouši
https://discord.gg/invite/TEJEUuj
Uživatelský avatar
Sergio_Cz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2625
Registrován: 02 kvě 2011 17:33
Bydliště: Pražký Had

Re: Z Omsi se stává zisková společnost?

Příspěvekod martin8211 » 31 srp 2013 23:07

21Ab, nicméně mě spíš vadí, kdyby si autoři nechávali modely pro sebe. To si radši zaplatím a budu mít kvalitní model městkáče.
Čím víc dveří to má, tím je to lepší...
martin8211
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 483
Registrován: 11 dub 2011 21:50

Re: Z Omsi se stává zisková společnost?

Příspěvekod wooderCZ » 31 srp 2013 23:07

JenDad píše:To že se platí za mapy jsem jeětě pochopil.
Ale proč když sem si koupil za těžký prachy hru tak proč bych měl platit ještě za modely??? víte co všem výrobcům modelů keré uvolňují za peníze bych chtěl zdělit: Když ty modely nechcete dávat jako free tak si je prosím nechte pouze pro soukromý účel a sem tam nám ukažte jenom nějaké to video! Půl roku nás tady nacpáváte obrázkama aby sme ve finále zjistili toto: dejte nám 200kč a my vám pošlem model no ale konec konců je to váš problém mě to netrápí mám suprovou flotilu starších vozů a tady ty k životu nepotřebuju :)
S úctou a pozdravem
Yankee Doodle Doktor


Když Tě to netrápí, tak proč tím špiníš forum? :)
Obrázek
Uživatelský avatar
wooderCZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 4014
Registrován: 17 zář 2011 22:02
Bydliště: Opava

Re: Z OMSI SE STÁVÁ ZISKOVÁ SPOLEČNOST???

Příspěvekod Koňásek » 31 srp 2013 23:10

Bože, už je tady tahle sračka zas. Když pominu, že je to čistě autorova věc, zda zpoplatní addon nebo ne, tak čeho si myslíš, že tímhle tématem dosáhneš? Myslíš si, že si tohle fňukání přečte a pošle ti seriálový kód. Nebo, že dá autobus zdarma k dispozici a začne vracet peníze? Opravdu, jaký má tohle téma smysl?

Dostali jste nabídku. Nevyhovuje? Nekupujte! Já taky nekupuji, protože mi to přijde moc. Redgunn takhle stanovil cenu, tak to respektuji a nekecám kolem toho a nezakládám témata, který zbytečně zabírají místo jiným a dle mého osobního názoru zde ani nemají co dělat. Píšete někdo taky rozhořčené emaily do BMW, že tu X6 mají přemrštěně drahou a takového věci, no to se přece nesluší?

Zajímalo by mě, zda-li se tady toho brblání někdy zúčastnil pracující člověk. Víte, milé děti, ono i to kapesné, co vám dá maminka, docela bolí. Zeptejte se na průměrnou mzdu svých rodičů a spočítejte si, jak dlouho museli dřít v práci, aby jste si mohli vyhodit z kopejtka. Ovšem, je těžké vážit si lidské práce, když ji znáte jen z obrázku.

Zkuste si jeho práce vážit, už toho pro komunitu udělal dost a to zdarma. Pokud nechcete, či nemáte možnost jeho práci ocenit, aspoň na ni neplivte.
Mateřské prkno:ASUS X370 Prime|Procák:AMD R5 1600X
Grafárna:Sapphire R9 380 NITRO 4G|RAM:16GB
Uživatelský avatar
Koňásek
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1665
Registrován: 08 čer 2011 10:09
Bydliště: Brno

Re: Z Omsi se stává zisková společnost?

Příspěvekod MarekZ » 31 srp 2013 23:13

Koňásek, plne s tebou súhlasím. :)
Uživatelský avatar
MarekZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1977
Registrován: 03 lis 2011 18:21
Bydliště: Bratislava

Re: Z Omsi se stává zisková společnost?

Příspěvekod JenDad » 31 srp 2013 23:19

Koňásek
1 nikdo tady neplive
2 netykej mě husy sme spolu nepásly
3kdo tady fňuká jenos me řekli že to mohl oznámit před vydáním že bude zpoplatněn aby se na to ti lidi stihly připravit!!!! :x
Uživatelský avatar
JenDad
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 71
Registrován: 07 kvě 2011 22:18

Další

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků