TOPlist

Z Omsi se stává zisková společnost?

Obecně i mimo OMSI

Re: Z Omsi se stává zisková společnost?

Příspěvekod Jurajs_89 » 01 zář 2013 14:11

Ale to je věcí autora, jestli to zpoplatní nebo ne, to není vaše věc. Nadávat, že model je na prd (slušnější varianta ho..a), proč ne, ale pranýřovat ho za to, že to je placený? Proč?
Jurajs_89
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1038
Registrován: 12 dub 2011 17:58

Re: Z Omsi se stává zisková společnost?

Příspěvekod Koňásek » 01 zář 2013 14:12

Ale autorovo rozhodnutí by opravdu kritizovat nikdo neměl. Model samotný klidně, ale to že ho zpoplatní je čistě jeho věc.
Mateřské prkno:ASUS X370 Prime|Procák:AMD R5 1600X
Grafárna:Sapphire R9 380 NITRO 4G|RAM:16GB
Uživatelský avatar
Koňásek
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1665
Registrován: 08 čer 2011 10:09
Bydliště: Brno

Re: Z Omsi se stává zisková společnost?

Příspěvekod Fantomas007 » 01 zář 2013 14:13

Přečetl sis vůbec něco k tomu v tématu toho modelu? Je tam mnoho důvodů. Kvalita neodpovídá ceně. Model se prodává s logem Škodovky a se scripty MR Software, což porušuje licenci Omsi atd. atd.
Obrázek
Uživatelský avatar
Fantomas007
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 13 dub 2011 21:08
Bydliště: Zlín

Re: Z Omsi se stává zisková společnost?

Příspěvekod Jurajs_89 » 01 zář 2013 14:17

A? Pokud je nekvalitní, nekupujte to. To, že porušuje ochranné známky, cizí skript není váš problém. To je problém MR sw a autora. Ne váš. Ty to akorát tak můžete nahlásit. Nic víc.
Jurajs_89
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1038
Registrován: 12 dub 2011 17:58

Re: Z Omsi se stává zisková společnost?

Příspěvekod Daniel » 01 zář 2013 14:23

Jak má někdo vědět, že je nekvalitní ? Podle videa ? Nebo jak ? Když podle videa bus vypadá bez chyby a pak si ho koupíš a je na prd, tak tě to nas*re.
Daniel
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1099
Registrován: 12 dub 2011 14:29
Bydliště: Kladno

Re: Z Omsi se stává zisková společnost?

Příspěvekod Jurajs_89 » 01 zář 2013 14:26

A kdo tě nutí ho kupovat jako první? Tak si počkám na to, co napíšou ostatní, ne? Když si půjdeš koupit televizi, tak si snad přečteš recenze, jak od ostatních uživatelů konkrétního modelu, tak od autorů recenzích na webu, ne?
Jurajs_89
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1038
Registrován: 12 dub 2011 17:58

Re: Z Omsi se stává zisková společnost?

Příspěvekod Daniel » 01 zář 2013 14:36

Televize a autobus do hry je velký rozdíl. Ale někdo si přece musí ten bus koupit jako první ne ?
Daniel
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1099
Registrován: 12 dub 2011 14:29
Bydliště: Kladno

Re: Z Omsi se stává zisková společnost?

Příspěvekod Jurajs_89 » 01 zář 2013 14:48

V čem je rozdíl? Ve výši investice? To ano. Ale při obojím musíš používat hlavu.
A ano, někdo musí být první. Ale zase je otázkou: Mám své peníze rád a pohlídám si investici a nebo se chci vychloubat, že už to mám koupené a obětuji své peníze?
Jo, je škoda, že jste si odsud vyštípali chytré lidi, o kterých jste mohli čerpat zkušenosti (třeba KingFrame)....
Jurajs_89
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1038
Registrován: 12 dub 2011 17:58

Re: Z Omsi se stává zisková společnost?

Příspěvekod Daniel » 01 zář 2013 14:55

Já nevím jak ostatní, ale já si uživatele KingFrame velmi vážil, protože to měl v hlavě srovnaný a měl zkušenosti.
Pokud by bus stál 20,- tak nikdo nepípne, protože ta cena je nízká, až symbolická. Ale pokud stojí 200,- což je za bus do hry hodně, tak chceš kvalitu, takže když si to zakoupíš, tak hned na tom hledáš chybičky, když jich ten bus má hodně, tak si řekneš, já vyhodil 200,- za bus, kterej nemá úroveň a daleko lepší si můžeš stáhnout úplně zdarma.
Daniel
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1099
Registrován: 12 dub 2011 14:29
Bydliště: Kladno

Re: Z Omsi se stává zisková společnost?

Příspěvekod Fantomas007 » 01 zář 2013 14:59

Televizi si můžeš většinou vyzkoušet, respektive můžeš se podívat, jaký má obraz, možnosti nastavení atd. Toto určitě není ekvivalentní přirovnání. Přemýšlím, jestli mám v diskuzi ještě pokračovat, protože bych se asi už opakoval a ty stále nemůžeš nebo nechceš vidět v čem je ten hlavní bod. Ještě jednou, málo kdo kritizuje ten samotný fakt, že je autobus placený. Kritizují se vlastnosti modelu. Ze zpoplatněné práce měla automaticky vyplývat určitá kvalita, kterou člověk očekává, a pokud tomu tak není, tak se nemůže nikdo, tedy alespoň jsem si to doposud myslel, divit, že lidé nejsou spokojení. To prostě přirozeně z toho vyplývá. Pokud by model o stejné kvalitě nebyl placený, reakce by byly asi jiné, i když kritika modelu by přetrvávala, ale celé to znechucení by vymizelo. Ale zase on placený je a jak už jsem uvedl, lidé za svoje peníze čekají něco víc a ta rekce je zcela logická. Tak jak si to představuješ to prostě nefunguje, chceš aby lidé kritizovali jenom model a ne samotné zpoplatnění. Oni začnou kritizovat model, uvědomí si, že za ty peníze nestojí a tím pádem logicky se jim zpoplatnění nelíbí. Už to píšu v tomto stejném příspěvku asi potřetí a tímto bych tu diskuzi s tebou z mé strany ukončil, protože jestli můj postoj nepochopíš teď, tak už asi nikdy.
Obrázek
Uživatelský avatar
Fantomas007
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 13 dub 2011 21:08
Bydliště: Zlín

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron