TOPlist

SimT - simulátor MHD

Obecně i mimo OMSI

Re: SimT - simulátor MHD

Příspěvekod DIMI » 26 srp 2013 16:52

Asi si řekli, že už ten projekt přešel do fáze, kdy je to dobrý. :D Akorát žijou někde ve sklepě bez přístupu na internet, kromě jejich stránky. :D
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: SimT - simulátor MHD

Příspěvekod Hudy » 26 srp 2013 17:04

Na fb to psali, i mě to říkali. Web se dělal až později.
DPO, společnost s myšlením omezeným

>> http://www.facebook.com/HudyTrans <<
Uživatelský avatar
Hudy
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 2317
Registrován: 26 říj 2011 16:03
Bydliště: Ve starým Fordu vole

Re: SimT - simulátor MHD

Příspěvekod Sergio_Cz » 26 srp 2013 18:32

Každý projekt stojí nějaké úsilí a pokud je v dobré kvalitě, autoři jistě mají právo si nárokovat, že hra bude placená (samozřejmě rozumná cena). Já s tím souhlasím.
Obrázek
jsem žid a neumím si změnit heslo

Discord - Autobusové simulátory, Vlakové simulátory a další hry. I Šotouši
https://discord.gg/invite/TEJEUuj
Uživatelský avatar
Sergio_Cz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2625
Registrován: 02 kvě 2011 17:33
Bydliště: Pražký Had

Re: SimT - simulátor MHD

Příspěvekod Najlvin » 26 srp 2013 20:46

Však to je zdarma. Můžete si stáhnout základní verzi a nic neplatit - ovšem tam toho asi moc nebude. Pokud chcete více linek, autobusů a trolejbusy, tak si musíte připlatit :-)

Taky souhlasím s tím, že nějaká menší finanční podpora je určitě na místě. Bohužel ale autoři zvolili poněkud nešťastné řešení, kdy hra potřebuje být pro hraní neustále online a bere si data z jejich serveru. Takže hru si nekoupíte natrvalo, ale předplácíte si ji - asi aby se zaplatil chod serveru, na kterém to běží. Škoda no....

Neměl bych problém si tu hru jednorázově koupit a pak třeba i nějaká DLC. Ale platit za tu hru každý rok znovu - to se mi fakt moc nechce. I když teda ty dvě stovky zas není tak moc :-)
Uživatelský avatar
Najlvin
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 228
Registrován: 29 čer 2011 16:29

Re: SimT - simulátor MHD

Příspěvekod Rohatej » 26 srp 2013 21:42

Mě se ten jejich systém nezdá špatný. Hra je tímto stále aktuální, mohou se tam dělat různé úpravy...

Navíc pokud se jim vydaří multiplayer...

Celkově se mi jejich idea líbí. Chce to jen čas.
Uživatelský avatar
Rohatej
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3889
Registrován: 11 dub 2011 22:08
Bydliště: Pardubice

Re: SimT - simulátor MHD

Příspěvekod TomsonTom » 26 srp 2013 22:18

Na tohle je dobrej Minecraft systém. Zaplatíš jednou, a pak tu hru prostě máš až do smrti, včetně všech aktualizací. Hra běží i offline a pokud jsi připojen k internetu, tak si to automaticky stáhne nejnovější verzi, což trvá pár sekund. Čím později si člověk Minecraft koupil, tím víc peněz ho to stálo. Kdo si ho koupil hned v počáteční fázi, zaplatil pár korun. :)

Jinak SimT nevypadá jako špatný projekt. Grafika je trošku za zenitem, ale to už tak holt u simulátorů bývá. Málokterý vývojář si může dovolit perfektní simulátor i s luxusní grafikou.
Obrázek
Uživatelský avatar
TomsonTom
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1297
Registrován: 12 dub 2011 18:27
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: SimT - simulátor MHD

Příspěvekod DIMI » 26 srp 2013 22:40

Tak já nevím, ale krabice místo autobusu, absence palubky a zvuků autobusu kromě blinkru by mě mohla nadchnout možná před 5 lety, kdy byl vrchol Vbus a4c. Tahle hra je tak na podobný úrovni, graficky vítězí jen fototexturama a větším počtem objektů. Co se mi líbí, jsou ty sběrače u trolejbusů, jinak teda... Jinak vás obdivuju, že se dokážete nadchnout i pro tohle. :)
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: SimT - simulátor MHD

Příspěvekod Sergio_Cz » 26 srp 2013 22:43

"V jednoduchosti je krása" :D
Obrázek
jsem žid a neumím si změnit heslo

Discord - Autobusové simulátory, Vlakové simulátory a další hry. I Šotouši
https://discord.gg/invite/TEJEUuj
Uživatelský avatar
Sergio_Cz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2625
Registrován: 02 kvě 2011 17:33
Bydliště: Pražký Had

Re: SimT - simulátor MHD

Příspěvekod TomsonTom » 26 srp 2013 23:06

Píšu, že to není špatný projekt. To jest jako že se to nevyvíjí špatným směrem. Ta aktuální verze je ale samozřejmě nepoužitelná. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
TomsonTom
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1297
Registrován: 12 dub 2011 18:27
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: SimT - simulátor MHD

Příspěvekod DIMI » 26 srp 2013 23:13

Mě přijde, že se to vývíjí špatným směrem - směrem přesně takovým, kterým šlo OMSI. Kdyby se raději snažili jít směrem multiplayeru rovnou, přihlásit se, nechat si přidělit bus a kurs a pak třeba jen s dalšíma 3 lidma na serveru jezdit linku, pak přimodelovat další linku, až mi budou lidi stát ve frontě a čekat, až někdo hru opustí a vystřídá se s dalším, bude vydělávat peníze, kupovat nový busy a motivovat tím ostatní lidi, aby taky jezdili a taky vydělávali peníze...To by byla podle mně mnohem lepší cesta než dělat to, co už někdo udělal.
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 1 návštěvník