TOPlist

OMSICON

Obecně i mimo OMSI

Chcete aby se konal OMSICON ???

ANO
24
60%
NE
16
40%
 
Celkem hlasů : 40

Re: OMSICON

Příspěvekod Bocko777 » 09 srp 2013 09:04

Hezké, moc... Ale stejně to dopadne, že se potká pár kousků na pár kousků někde v hospe ... Ikdyž Brno by docela sedelo i mě, bydlím v Lanškrouně momentálně, tak to mám stejně do Pardubek, jak do Brna ...
Lidi se nemnění, mnění se okolnosti kolem nás, dej lháři příležitost lhát a on bude lhát, dej zrádci pŕíležitost zradit a on zradí ..
Uživatelský avatar
Bocko777
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1137
Registrován: 12 dub 2011 08:04
Bydliště: Podmostova 999,treti krabice na levo

Re: OMSICON

Příspěvekod vojtas » 09 srp 2013 11:35

Fantomas007 píše:Jsme česko-slovenská komunita, tak co někde na půli cesty, řekněme ve Zlíně? :D

Pro Zlín hlasuji také, bylo by fajn kdyby se to krylo nějak s Barumkou
10 let...
Uživatelský avatar
vojtas
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1250
Registrován: 12 dub 2011 13:55
Bydliště: Ostrava

Re: OMSICON

Příspěvekod Sn0walker » 09 srp 2013 14:29

Prč ne to Brno? Zatím to všichni vidí na Brno a je to také v půlce cesty. Ale já proti Zlínu nic nemám. Každopádně se bude hlasovat.
ObrázekObrázek
Spousta OMSI videí - FullHD s českým komentářem:
http://www.youtube.com/GasetGaming - Odběr pomůže! :D
Uživatelský avatar
Sn0walker
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 63
Registrován: 26 čer 2013 09:27
Bydliště: Praha

Re: OMSICON

Příspěvekod DIMI » 09 srp 2013 15:45

Omlouvám se za drobné nedopatření, ale je potřeba uvést věci na pravou míru.

OMSI.cz není oficiální pořadatel žádného OMSICONu a zatím ani žádného jiného srazu, je to pouze aktivita Sn0walkera, který je členem redakce, a který se nešťastně domníval, že může organizovat pod záštitou OMSI.cz. Ani já, ani Jerry nemáme v plánu se podílet na orgnizaci tohoto projektu, proto nemůže být OMSI.cz hlavní ani jakýkoliv jiný organizátor.

Toto téma je vám stále k dispozici, hlavním organizátorem je však pouze konkrétní osoba. ;)

Píšu to z důvodu, abych zabránil budoucím nedorozuměním v očekávání určitého standardu, který by vyplýval z toho, že se o to staráme my.
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: OMSICON

Příspěvekod Sn0walker » 09 srp 2013 15:51

Ano, přesně tak, opravdu to nesmíme uspěchat. Samozřejmě se omlouvám za to, že to bylo "svedeno" na omsi.cz , ale nějak jsem ty lidi zastavit musel.
Opravdu nepočítejte s tím, že OMSICON bude. Ale když už, tak se to musí pořádně propracovat.

Děkuji za pozornost.
ObrázekObrázek
Spousta OMSI videí - FullHD s českým komentářem:
http://www.youtube.com/GasetGaming - Odběr pomůže! :D
Uživatelský avatar
Sn0walker
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 63
Registrován: 26 čer 2013 09:27
Bydliště: Praha

Re: OMSICON

Příspěvekod Fantomas007 » 09 srp 2013 16:07

Já ten Zlín plácnul jen tak, protože to mám nejblíž :D Nečekal jsem, že se toho tolik lidí chytne :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Fantomas007
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 13 dub 2011 21:08
Bydliště: Zlín

Re: OMSICON

Příspěvekod Maras5741 » 09 srp 2013 21:41

já bych stejně radči brno, protože je to na půl cesty z Prahy a aj zo Slovenska ;) a taky z čistě osobních důvodů :twisted:
☢DUBSTEP!!! ♥KEEP CALM AND DRIVE ALFA ROMEO♥
†R.I.P. Sony Ericsson J10i2Elm Sony Xperia™ Z Sony Xperia™ Z3Vodafone Smart Ultra 6 ►Vodafone Smart V8
Uživatelský avatar
Maras5741
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1840
Registrován: 26 črc 2012 17:23
Bydliště: Brno, Hlavní město Moravy!!!

Re: OMSICON

Příspěvekod hrejzadarmo » 11 srp 2013 19:56

Já bych rád upozornil na anketu která je velmi důležitá. ( prosím odpovězte ANO :3 )
Uživatelský avatar
hrejzadarmo
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 545
Registrován: 06 úno 2013 16:05
Bydliště: Pardubice, Pardubický okres, Pardubický kraj, Česká republika

Re: OMSICON

Příspěvekod Sn0walker » 12 srp 2013 16:04

A já bych rád upozornil na to, že z důvodu málo počtů hlasů "Ano" a tomu, že většina důležitých osob se OMSICONu zúčastnit nehodlá se zatím OMSICON "ruší". Jakmile by se sehnalo dostatek důležitých osob a lidí, co by na OMSICON šli, tak je to možné.

Ale zatím i kvůli názorům ostatních lidí OMSICON pořádat nebude. Já to do té doby, než se nám tu všichni usmíří a bude reálné OMSICON pořádat nehodlám jakkoliv zapojovat.

Každý má svůj názor a já bych prosil ostatní, aby napsali, zda se mnou souhlasí.

Buďte rozumní a zvažte, zda je to při naší české OMSI komunitě rozumné. Jen tak se zde věci z virtuálního světa mohou realizovat. Opravdu prosím o upřímný názor.
ObrázekObrázek
Spousta OMSI videí - FullHD s českým komentářem:
http://www.youtube.com/GasetGaming - Odběr pomůže! :D
Uživatelský avatar
Sn0walker
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 63
Registrován: 26 čer 2013 09:27
Bydliště: Praha

Re: OMSICON

Příspěvekod wooderCZ » 12 srp 2013 16:54

Mě by zajímalo, jaký by měl OMSICON formát. Kdyby to byl sraz fóra, tak to chápu. Sejde se pár lidí, popijou, pokecají a konec. Ale u CONu bych čekal nějaké vzácné hosty, třeba pány MR nebo tak něco.
Obrázek
Uživatelský avatar
wooderCZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 4014
Registrován: 17 zář 2011 22:02
Bydliště: Opava

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků