TOPlist

Hudba

Obecně i mimo OMSI

Re: Hudba

Příspěvekod Mollow » 16 dub 2011 18:47

Nejlepší Metal jsou Babouci z Budějovic(dechovka) :P :P :P :P :P -to byl fór
Obrázek Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Mollow
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 171
Registrován: 12 dub 2011 08:35
Bydliště: Strakonice

Re: Hudba

Příspěvekod domcek » 16 dub 2011 20:05

jasně, to je metal jak hrom :D
http://trucksbook.eu/ developer, ETS 2 Map designer.
Uživatelský avatar
domcek
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 380
Registrován: 15 dub 2011 20:13

Re: Hudba

Příspěvekod VencaCZ » 04 zář 2011 00:30

Opráším téma od prachu :D a nadhodím komentář, že je tu lidí co poslouchají metal a rock asi stejně jako Ústečáků
Uživatelský avatar
VencaCZ
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1758
Registrován: 22 dub 2011 11:50
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Hudba

Příspěvekod shitman » 04 zář 2011 11:43

Ústečáci se můžou proti počtu rockerů jít zahrabat. :P
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Hudba

Příspěvekod VencaCZ » 04 zář 2011 12:39

:cry: Tak tady v Ústí to je samej hoper :D to kdežto takovej Děčín ... to jeden velkej undergroud :)
Uživatelský avatar
VencaCZ
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1758
Registrován: 22 dub 2011 11:50
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Hudba

Příspěvekod shitman » 04 zář 2011 12:45

Hopeři sou dneska jako mor.. Rozlejzaj se všude :) Hlavně je nejlepší, když dou po ulici třeba dvě malinký (tak osmi letý) cikánský holčičky a zpívaj si na karaoke s mobilem dětskej rap :ugeek:
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Hudba

Příspěvekod VencaCZ » 04 zář 2011 13:05

Lepší než kdyby pouštěli Justina. Nejkvalitnější hate co jsem zažil byl asi půl rokem, Typan zapnul autorádio na maximální hlasitost a pustil justinovy a rytmusovi pecky, jezdil tu okolo sídliště asi půl hodiny ... Naučil jsem se na ně nenadávat, kvůli nenávisti jsou právě čím dál víc známější, ale když mi je bude někdo nutit hlasitou reprodukcí asi půl hodiny tak si člověk musí zařvat :)

Je fakt že Bíbr mně naštval sou pronesenou fází „Cítím se jako Kurt Cobain své generace, ale lidé mi prostě nerozumí.“ nebo tak nějak :evil: nakonec to ale položila hláška kterou někdo na netu pronesl Co by asi Kurt odpověděl „Připadal jsem si jako Justin Bieber své generace, a proto jsem se raději zabil.“
Uživatelský avatar
VencaCZ
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1758
Registrován: 22 dub 2011 11:50
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Hudba

Příspěvekod shitman » 04 zář 2011 13:13

Justina ani Bezrytmusa mi nepřipomínej. Dycky, když je slyšim v rádiu, tka mam chuť ho vyhodit z okna. Ještě k tomu si tady dákej týpek pořídil kurde dobrý stereo, bassy na plno, volume na max, a když začne na celej barák dunět "Ja som kokot, ty si piča, tak pome spolu kričať - ÁÁÁÁ-ÍÍÍÍÍÍ", tak mám chut něčím hodně silně praštit, a to nejenom proto,že mi při jeho "max volume" skáčou skleničky na stole, a to sem o dvě patra vejš. Taky je docela zážitek, když si řidička v autobuse pustí naplno klasickou vážnou hudbu, a všichni důchodci, co jedou dvě zastávky do Kauflandu, přikyvují do rytmu záplat, ale když si asi šedesátiletý řidič na meziměstské lince pustí naplno Selenu, tak to už je docela silný kafe i na mě. Ze zvyku už vozim sluchátka všude. :)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Hudba

Příspěvekod VencaCZ » 04 zář 2011 13:40

Vždycky než vyjdu z domu tak si kontroluju jestli mám mobil, klíče, pěněženku a ... sluchátka :D Blbý je když jede nějakej starší trolejbus a hlasitě hučí :) Zatím co jsem slyšel u řidičů tak to byli v většiny rádia nebo takový který mně nevadí, naopak líbí (Guetta například) Ale častým slýcháním se mi už omrzí a když to člověk už za den slyší 8x tak z toho šílí :D
Uživatelský avatar
VencaCZ
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1758
Registrován: 22 dub 2011 11:50
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Hudba

Příspěvekod Dominik736 » 04 zář 2011 13:48

No tak, řidič ať si pouští co chce (pokud to není výše zmiňovaný Rytmnus), ikdyž u nás v Ově si tak maximálně řidiči pouští rádio(Čas a nebo Impuls, teda co sem párkrát slyšel). Mě spíše nejvíce rozčilují kecy některých lidí, to když náíhodou zapomenu mp3 nebo se mi vybije baterka v ní to je teprve to pravé peklo :evil: ..., bo jak někěří reps. některé baby řeší nehorázné ______ (zde si doplňte co chcete, jelikož nechci dostat ban za vulgární vyjadřování :lol:), to je teprv to pravé utrpení. Jinak jak píše shitman: bez MP3(a kvalitního metalu v ní :D ) ani ránu.
Metal se musí poslouchat kurva nahlas!!!
ObrázekObrázek
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Uživatelský avatar
Dominik736
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 25 čer 2011 22:25
Bydliště: Šenov

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků