TOPlist

ODPAD

Obecně i mimo OMSI

Re: ODPAD

Příspěvekod Peterson » 20 lis 2017 00:00

Tu ide skôr o to, že tým, že sa hráš na dobrého samaritána absolútne nikomu a ničomu nepomáhaš, hlavne keď o to nikdy nikto nestál. Darmo, ten pocit, keď ti z toho blednú trenky je úžasný.
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35

Re: ODPAD

Příspěvekod Solaris7777 » 22 lis 2017 18:48

Chlapci, nemá někdo udělané zavírání dveří s výstrahou na Citybus? Kdyby se podělil, byl bych rád. ;) Stačí PMkou. Díky :)
Nakonec jsem našel zvuky zavírání dveří s výstrahou, oželím to, že mi nebude svítit infolux. ;)
Solaris7777
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1523
Registrován: 05 črc 2015 00:17
Bydliště: Ostrava

Re: ODPAD

Příspěvekod pepdol_cz » 24 lis 2017 04:20

phpBB [video]
Uživatelský avatar
pepdol_cz
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4643
Registrován: 20 pro 2011 12:23
Bydliště: Most

Re: ODPAD

Příspěvekod martinczech » 25 lis 2017 15:32

Všiml si někdo tohoto zajímavého detailu? :P
Přílohy
OMSI2_20171125_142624.jpg
Uživatelský avatar
martinczech
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 404
Registrován: 09 říj 2017 21:37
Bydliště: Doma!

Re: ODPAD

Příspěvekod SOR CN 10,5 » 25 lis 2017 15:33

Áno :)
Uživatelský avatar
SOR CN 10,5
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1496
Registrován: 19 kvě 2015 20:24

Re: ODPAD

Příspěvekod Solaris7777 » 25 lis 2017 17:09

Na Butovicách je teho miliarda. Hlavně krabičky od cigár. :)
Solaris7777
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1523
Registrován: 05 črc 2015 00:17
Bydliště: Ostrava

Screeny ze hry - rozpracované/soukromé projekty - komentáře

Příspěvekod pospa.jos » 26 lis 2017 20:39

@Jančura, mám známýho, co tam byl zaměstnán jako řidič, a říkal, že ty autobusy byly super (super svezení)... Nic proti Jančurovi nemám - i když pravda, ještě jsem s ním nejel :)
Můj PC:
Grafika: MSI R9 270X|Procák: AMD A10-5800K|Mainboard: MSI FM2-A55M-E33|SSD: Samsung 850 EVO 120GB
HDD: WD Green Series|RAM: 8GB
OS: WIN 10
Koukněte se do mé sekce--> VIDEA


Prodávám hudbu na AudioJungli! Více na http://bit.ly/MujProfil ;)
Uživatelský avatar
pospa.jos
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1520
Registrován: 19 bře 2012 15:38

Re: ODPAD

Příspěvekod Peterson » 26 lis 2017 20:52

Tak samozrejme že zájazďák s takou kopou výkonu bude fajn povozenie, hlavne keď ti celú cestu nepiští turbo za ušami. Len podlaha v priestore pre cestujúcich je hádam vyššia než v C954, a tam je veru málo miesta nad hlavou, k tomu si domysli tie super vysoké sedadlá a odkladacie skrinky, a máš recept na stiesnenú komôrku, najmä ak sedíš pri okne.

Taktiež kvalita ponúkaných filmov stojí za starú bačkoru, 240p nikdy nebolo in, a slúchadlá majú otrasný zvuk. Ak to môžem nazvať zvukom samozrejme...
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35

Re: ODPAD

Příspěvekod vojtas » 26 lis 2017 21:25

No ja obecne nerad jezdim autobusem, jelikoz mam 193cm a skoro nikam se nevlezu (i kdyz na Czechbusu byl Mercedes, ktery mel sedacky otocene i proti smeru jizdy a tam bylo mista dost :D )
rpopo: Leos je na tom docela dost bidne. Rocne prodelava snad 100 milionu Kč. Celkem ma k dispozici 4 z 5 vlastnenych jednotek (posledni najela do zarazedla v Prerove) a tak musel 1/5 spoju zrusit.
Jinak ja jsem rad za kazdou, jelikoz dokope CD k zvyseni kvality. Proti Leosovi nic nemam, ale u Jancury se mi nelibi, jak porad rype do CD a stezuje si na to jak jini porusuji zakony, pritom on sam to delal take (udajne dumpingove ceny CD a FlixBusu, pritom on sam dostal pokutu od antimonopolniho uradu kvuli trase Praha-Brno).
Jinak u Jancury se zhorsuje kvalita celkove. Viz. jiz dlouhodobe protivni stevardi, obsluha business -> relax -> standard, 6-nasobna poruchovost lokomotiv rady 162 (zdroj: Zeleznicni magazin) a s tim spojene pravidelne zpozdenj, nedostatek vozu, neexistence zazemi v Navsi, takze pravidelne nefungujici WC na ranni trase Ostrava-Praha. Toto jsou duvody, proc jsem se na Jancuru vykaslal a do Prahy jezdim Pendolinem (rychlejsi, s In kartou pravidelne levnejsi)
10 let...
Uživatelský avatar
vojtas
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1250
Registrován: 12 dub 2011 13:55
Bydliště: Ostrava

Re: ODPAD

Příspěvekod Martin_S » 26 lis 2017 23:08

vojtas: Já mám sice "jenom" 184, a už si paní stěžovala, že jí kolenama tlačím do zad přes opěradlo... ...nemluvím ani o tom, kolikrát jsem se praštil do hlavy o držadlo pro stojící cestující. :lol:

Jančura jak rychle a slibně se rozjel, tak to potom šlo do háje. To jeho chování (ať už ze strany politiky nebo dopravy) je otřesné. Regiojetu i Leošovi teď teče do bot, žlutému to docela přeju, černý si za to může tak trochu sám, ale Leoš mi nevadí. Posledně, když jsem jím jel, tak cesta byla velice příjemná, jen ty kolena jsem moc neměl kam už skoro dát. Ale pořád to bylo lepší, než poblitá sedačka a zahulené kupé (cigára a marjánka) v Regiojetu. Tomu všemu předcházelo to, že vozy nebyly označené cedulkama, takže nás stevardi posílali z jednoho vozu do druhého a když nás konečně posadili, tak přišel někdo jiný, že na sedadlo má místenky on. Když jsem teda od obsluhy chtěl nějaké odškodné, ještě si na mě vyšlápnul, že bych jako chtěl snad trochu moc, že mám být rád, že jedu a jestli se mi to nelíbí, tak se mám postavit ke dveřím a v další stanici mě jako prvního vykopne z vlaku (to, kam by ten kop mířil, už nespecifikoval, díky bohu). Nejvíc mě smolí, že už cpe ty svoje ohavné žluté obludné naftové krabice tam, kde nemají co dělat...
Uživatelský avatar
Martin_S
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 463
Registrován: 18 dub 2016 13:58
Bydliště: !!!

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků