TOPlist

ODPAD

Obecně i mimo OMSI

Linka PID 490

Příspěvekod Vorel » 04 dub 2018 16:53

Zdravím,už dlouho mě láká postavit nějakou fiktivní mapu z českého prostředí. Dlouho jsem přemýšlel co a jak a rozhodl jsem se,že k původní Praze od AfG přistavím novou část navazující na Rozvadovskou spojku ve které budou nějaké fiktivní české vesnice obsluhované dopravcem Probo Bus.
Líbilo by se vám to,nebo se do tohoto projektu nemám pouštět?

Zrušeno

Nahrazeno linkou PID 490
Naposledy upravil Vorel dne 04 dub 2018 20:03, celkově upraveno 5
Vorel
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 69
Registrován: 11 bře 2018 17:20

Re: ÚPRAVA PRAHY

Příspěvekod LukiCze » 04 dub 2018 17:14

Máš už nějaké fotky z té mapy ?
LukiCze
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 231
Registrován: 23 zář 2016 18:53

Re: ÚPRAVA PRAHY

Příspěvekod martasknol4 » 04 dub 2018 17:19

LukiCze: Přečti si to ještě jednou.

Vorel: Mě by se to osobně líbilo, ale spíše přidej anketu, ať to tu není zaspamované.
martasknol4
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 786
Registrován: 17 srp 2016 11:37

Re: ÚPRAVA PRAHY

Příspěvekod TheFloxiCz » 04 dub 2018 17:55

Já jsem spíše pro NE. Nemyslím si, že bys měl tolik dostatečně zvládnutý editor vzhledem k data tvé registrace zde. Musíš si uvědomit, že budeš stavět kompletně od nuly. To znamená, že si v ideálním případě budeš muset udělat spliny, vlastní křižovatky, poté budou následovat objekty, značení, trasy, jízdní řád, ... . Doopravdy nevím, jak jsi moc sběhlý v editoru, nemohu to posoudit, protože jsem vlastně od tebe žádné fotky z tvých projektů ani neviděl, ale jsi si jistý, že takový celek věcí dokážeš vytvořit?
Za mě už jsi jako autor udělal špatný krok. Ty, jako se autor se nás nemáš ptát, zda to chceme či nechceme postavit. Na férovku napiš, že děláš mapu a ukaž screeny z tvorby. Když se nás budeš ptát, jestli to chceme postavit, co ty bys třeba nechtěl stavět, tak tě posléze nebude bavit tvořit, a poté je velká pravděpodobnost, že s tím sekneš. Proto je lepší tvořit to, co tě bude bavit, nikoliv to, co si my rozhodneme.
Zároveň, my ti tady teď od stolu nemůžeme říct, jestli to bude mít smysl stavět, nebo zda to chceme.
Nejlepší by bylo, kdybys zkusit postavit alespoň jeden tile, a z toho vytvořit obrázky, které sem nahraješ s prosbou, zda to má smysl. Jelikož situace se bude odvíjet až od těch postnutých obrázků. Toť můj názor :)
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: ÚPRAVA PRAHY

Příspěvekod Vorel » 04 dub 2018 18:08

V něčem máš pravdu,ale ptám se proto jestli se do toho mám vůbec pouštět,jestli byste o to vůbec stály. Dále,účet na fóru mám sice chvíli ale OMSI hraji již delší dobu a s editorem již své zkušenosti mám. Tvorba jízdních řádů není problém stejně jako tvorba nových linek to už jsem si vyzkoušel na mapě Fiktivní PID kterou jsem upravoval pro vlastní účely. Nové spliny vytvářet nebudu využiji ty co už jsou v českých mapách použité stejně tak jako objekty. A od nuly nezačínám,protože nová část bude navazovat na Prahu.

Fotky z tvorby přidám v nejbližší době.
Vorel
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 69
Registrován: 11 bře 2018 17:20

Re: ÚPRAVA PRAHY

Příspěvekod Etrusan » 04 dub 2018 18:17

Rozhodně bysme o to nestály.
Etrusan
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1743
Registrován: 09 pro 2012 14:48

Re: ODPAD

Příspěvekod TheFloxiCz » 04 dub 2018 18:22

Nalezeno někde na jiném foru.
Kdyby se tím řídili všichni... :)

Obrázek
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: ÚPRAVA PRAHY

Příspěvekod Vorel » 04 dub 2018 18:27

A mohu vědět proč?
Vorel
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 69
Registrován: 11 bře 2018 17:20

Re: ÚPRAVA PRAHY

Příspěvekod LukiCze » 04 dub 2018 18:32

Jestli chceš tak se do toho pusť, ale opravdu mi příjde zbytečné teďkom rozhodovat, jestli ano nebo ne, když ještě nevidíme nic jak to vypadá atd... Takže si myslím, že zatím je ještě zbytečné se ptát, dokuď nemáš obrázky :) Ale pokuď chceš tak udělej něco potom pošli fotky z toho ať to můžeme my ohodnotit :)
LukiCze
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 231
Registrován: 23 zář 2016 18:53

Re: ÚPRAVA PRAHY

Příspěvekod SORkař CZ » 04 dub 2018 18:35

Jako mě by se to líbilo, ale až to budeš dělat (pokud teda jo), tak aby to vypadalo podobně, jako původní mapa (typ silnic, stíny pod stromy, terén, chodníky atd., aby to nebylo tak, že najednou z nějakého úseku to byl jakokdyby úplně jiný styl mapy, ale je to na tobě, to je jen můj názor), jinak hodně štěstí, ať už budeš dělat cokoliv. ;)
Fiktvní CZ mapa: hotová na 45 %
SORkař CZ
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 770
Registrován: 27 zář 2017 21:14
Bydliště: Neřeš to...

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 24 návštevníků

cron