TOPlist

ODPAD

Obecně i mimo OMSI

Re: ODPAD

Příspěvekod rogerer » 31 kvě 2012 09:16

ja sem tim chtel jen rict ze kdyz si koupis origo WIN, origo Office atd. tak pak vubec nemusis resit jestli je stazeni legalni nebo nelegalni, co jak komu budes pripadne vysvetlovat......a zrovna u hudby si myslim ze je to v soucasne dobe na dvě kliknutí (itunes).... driv to bylo jine kafe....kup si cedecko za 6stovek, jestli vubec to co chces nekde sezenes...tahej ty cedecka nekde s discmanem atd..... ted vemes mobil vyplaznes jednim kliknutim par ecek a mas cely album behem minuty v telefonu....nerikam ze to tak delam ale je to jednoduchy...v usa to funguje uz mnohem dyl...
Uživatelský avatar
rogerer
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2212
Registrován: 22 črc 2011 11:11

Re: ODPAD

Příspěvekod KingFrame » 31 kvě 2012 13:18

No, ale to je přesně ono, u hudby už to taky přestává být problém, protože je opravdu jednoduché se k tomu legálně dostat, proto jsem uváděl odkazy na ty články, jelikož tam je to skvěle rozebrané a měl by to pochopit každý. Totéž nastalo v případě filmů když jakýkoli byl jako příloha třeba obskurního deníku Blesk, 50Kč za DVD měl každý a nikoho ani nenapadlo pak někde složitě stahovat něco co nakonec nemělo ani tu kvalitu, aby se na to dalo koukat. To je prostě o té jednoduché cestě. Mimochodem, Ty, nemusíš případně vysvětlovat vůbec nikomu a vůbec nic, tím spíše ne nějakému soukromému spolku, který hraničí už se zločinným spolčením a říká si BSA nebo jakkoli jinak. Máš tady ZLPAS - Základní Listina Práv A Svobod a ta má vždycky vyšší právní význam, tam máš jasně zakotveno, že Tebe nikdo nesmí k výpovědi nutit a máš dokonce právo odepřít výpověď v případě, že by jsi způsobil sobě nebo osobě jenž považuješ za sobě blízkou(jaké osoby to jsou je tam také vyjmenováno) trestní postih, důkazní břemeno je navíc vždy na straně úřadů a o vinně rozhoduje vždy, pouze a jedině soud, ale to už se dostáváme trochu jinam.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
KingFrame
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 245
Registrován: 11 dub 2011 23:03
Bydliště: Praha

Re: ODPAD

Příspěvekod Tedomík » 31 kvě 2012 15:14

Kosak vie o čo ide
Přílohy
sl sp.JPG
Uživatelský avatar
Tedomík
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 690
Registrován: 16 kvě 2011 21:43
Bydliště: Bratislava - Dlhé diely

Re: ODPAD

Příspěvekod VencaCZ » 02 čer 2012 16:07

Uživatelský avatar
VencaCZ
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1758
Registrován: 22 dub 2011 11:50
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: ODPAD

Příspěvekod shitman » 02 čer 2012 16:27

čest jeho památce.
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Projekt Szczecin (Stettin)

Příspěvekod Gryzly65 » 03 čer 2012 11:27

Sprav Boratislavu :D Btw., takisto som uvažoval spraviť mapu s tramvajkami (nojo, inšpirácia z Mogesu)
btw., až sa budeš chceť večer o jedenástej na sídlisku pri konečnej vyspať, tramvaje budú to posledné, čo budeš pod oknami chcieť - mám odskúšané ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Gryzly65
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 6163
Registrován: 12 dub 2011 21:36
Bydliště: Boratislava

Re: Projekt Szczecin (Stettin)

Příspěvekod kosak » 03 čer 2012 11:46

mě vede 50 metrů vzdušnou čarou pod barákem trasa Praha-Drážďány, kde je to v noci samej nákladní vlak, takže neboj, taky nemam vyhráno :-D
http://www.usti.omsi.cz -> web o mapě Ústí nad Labem
Uživatelský avatar
kosak
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1480
Registrován: 30 bře 2011 20:20

Re: Projekt Szczecin (Stettin)

Příspěvekod Tomko00 » 03 čer 2012 11:50

Tak to ti nezávidím no.. :D Našťastie ja mám z jednej strany les, z druhej panelák, z tretej les a zo štvrtej...les. :D
Tomko00
Veterán
Veterán
 
Příspěvky: 8865
Registrován: 22 dub 2011 19:08
Bydliště: Košice

Re: Projekt Szczecin (Stettin)

Příspěvekod VencaCZ » 03 čer 2012 12:03

Kosmen slyší vlaky z jedný strany, já zase nákladní z druhý strany Labe :D a kupodivu to je taky pěknej randál, zvlášť večer
Uživatelský avatar
VencaCZ
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1758
Registrován: 22 dub 2011 11:50
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Projekt Szczecin (Stettin)

Příspěvekod johnny6329 » 03 čer 2012 13:57

tak mě stačí, že mam pod okny točnu trolejbusů, kde kolem 5 hod. rano jede tak 10 spojů v 5 min. intervalech :-D, ale jinak se ta tocna nepouziva jenom na ty ranní spoje. :-D taky obcas slušnej kraval :-D
johnny6329
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 538
Registrován: 25 dub 2011 19:29

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků