TOPlist

ODPAD

Obecně i mimo OMSI

Re: ODPAD

Příspěvekod Jakub_Driver » 28 pro 2018 23:04

Tak to asi ukončíme, ne?
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jakub_Driver
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 06 srp 2016 20:20
Bydliště: Praha

Re: ODPAD

Příspěvekod matus7777 » 28 pro 2018 23:05

Kludne možme.. Ja som v pohode ;)
matus7777
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 49
Registrován: 04 led 2015 22:29

Re: ODPAD

Příspěvekod Trolejbusák » 29 pro 2018 00:57

Ještě k tomu porovnávání si pér s VonSharkem, opravdu chceš zmiňovat Citybus, který jak už někdo zmínil, jen přidal kloub, jinak je to v podstatě krátkej CB + scripty z B951 a B961, která při brždění klouže jak na mokru + má úplně na houby fyziku?

+ k tomu, že se neozývají. Plno zahraničních autorů o sobě nedá vědět třeba rok a nikdo to neřeší, jenomže CZ/Sk komunita se může doslova posrat, když týden neví o progressu...

matus7777 A ještě mi řekni, kde jsi sebral, že s AlTerrovými vozy nejezdím? Jezdím víceméně jen s nimi, ale jsou tak namódované, že už tam původní model od něj skoro nejde poznat a proč? Protože jeho základní verze stojí za starou belu.
Trolejbusák
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5199
Registrován: 23 dub 2011 15:42
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: ODPAD

Příspěvekod centipede » 29 pro 2018 01:45

vojtas píše:Ono by bohate stacilo, kdyby se autori nechovali jako arogantni idioti...

Arogantní idiot? :) Díky za uznání!

A aby to nebylo je rýpaní.. uznávanám, že já k NB nemám moc co říct (řekl bych, že je to spíš dotaz na Marka). Ale na NB se neustále pracuje...
Uživatelský avatar
centipede
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1416
Registrován: 09 pro 2013 21:15
Bydliště: Praha

Re: ODPAD

Příspěvekod wooderCZ » 29 pro 2018 03:42

matus7777 Zrovna tady u toho autora je lepší si počkat opravdu velmi dlouho, protože ten je schopný svou tvorbu vychvalovat do nebes, ostatní hanit a hanit i jakýkoliv jiný software, než který používá on a pak vydá model plný chyb a nedodělků. A to byl jen jeden autobus, v tomto případě to má být celý balík. Takže to čekání je na místě, ostatně jak dlouho někomu jinému trvalo vydat jeden jediný označník, vinou nekonečných optimalizací. 5 let je jako nic, za to se skoro vůbec nic nestihne, vždyť první zmínka o Lotus simulatoru je jen o pár měsíců mladší a taky není pořád hotový. Já osobně si rád počkám třeba i 10 let, aspoň bude mít autor dost času na dořešení podstatných věcí, jako je třeba způsob platby za model.
Obrázek
Uživatelský avatar
wooderCZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 4014
Registrován: 17 zář 2011 22:02
Bydliště: Opava

Re: ODPAD

Příspěvekod Solaris 28Tr » 29 pro 2018 10:40

Děti no... Kluci, co dělají do Train simulátoru 380ku taky dostávají co chvíli "sežrat", že to ještě není venku. Je**t tyhle kecy, fakt už mi to leze na nervy a akorát bych autory těchhle výblitků proplesknul. Hergot! Je po vánocích, to nemáte žádné hračky nebo co?! Nechte autory v klidu pracovat a nebuzerujte!
Uživatelský avatar
Solaris 28Tr
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 556
Registrován: 20 dub 2014 08:39

Re: ODPAD

Příspěvekod rpopo » 29 pro 2018 10:57

Ja by som k tomu celému napísal, že až dospejete do veku, kedy hranie hier a fotenie autobusov prestane byť vašou jedinou životnou prioritou, tak zistíte, že zorganizovať si čas nie je vždy jednoduché, a keď už ten čas máte, chcete ho využiť inač. Ísť von s priateľmi, zabaviť sa, ísť na výlet či dovolenku. Jedného dňa človek dôjde do štádia, kedy mu "úspechy" v nevďačnej OMSI komunite /a nie, tým nehádžem všetkých do jedného vreca, ale aj konverzácia nadomnou o tom svedčí/ prestanú stačiť, a začne si život užívať. Pokiaľ ide o mňa, mám v tom celkom jasno, tvorenie mi už nerobí radosť, ajkeď som vždy tvoril primárne pre seba a len to prípadne zverejnil, ale jednoducho, keď mám dve hodiny zbytočného času bez externých aktivít, tak som rád, že si môžem odpočinúť, pozrieť seriál, alebo len tak pustiť hru a hrať sa. Je to len o prioritách a nemôžeme mať nikomu za zlé, že pre neho poondiaty model nie je v živote prvoradý. Ale dôjdete do toho štádia. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
rpopo
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2641
Registrován: 23 říj 2011 20:36
Bydliště: Košice

Re: ODPAD

Příspěvekod Solaris 28Tr » 29 pro 2018 17:02

Naprosto souhlasím. Já když si sednu k počítači a něco si zahraju, tak je to zázrak. Chodím do práce na směny, ještě k tomu silně nepravidelné (holt dráha je dráha), čekáme rodinu a obecně je hromada jiných věcí, co musím dělat. Tohle bohužel místní děti nikdy nepochopí, dokud se nedostanou do téhle fáze života. Já si taky v patnácti bláhově myslel, jak to bude super, až budu chodit do práce, koupím si vlastní počítač a každou volnou chvíli budu pařit a konečně tvořit do OMSI i do TS. Realita byla taková, že jsem si sice hned po půl roce co jsem začal pracovat ten počítač koupil, ale reálně už jsem se k němu nedostal, protože se mi přestalo dostávat volného času. A k nějakému tvoření jsem rázem ztratil veškerou náladu. A když jsem čas měl, využíval jsem ho jinak na důležitější věci.
Takže asi tak. Tohle si laskavě, milé děti, uvědomte. Dospělí lidé opravdu nejsou stroje a potřebují mít i svůj volný čas. Tak jim ho laskavě dopřejte.
Uživatelský avatar
Solaris 28Tr
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 556
Registrován: 20 dub 2014 08:39

Re: ODPAD

Příspěvekod vojtas » 29 pro 2018 21:47

centipede píše:Ale na NB se neustále pracuje...

Děkuji, to je vše, co jsem chtěl číst. Takovéto vyjádření bohatě stačí.
Arogantní jsou hlavně poslední 2 příspěvky Marka v diskuzi s NB. Myslím si, že není takový problém napsat, že se na modelu pracuje, ale není známo datum vydání, i když se na to někdo zeptá každý týden (teda já ten problém nemám, protože pravidelně zažívám, že 14 dní v kuse poslouchám tu samou otázku a pokaždé jsem na ni schopen slušně odpovědět... po 14 dnes ji vystřídá zase nějaká jiná, ale taktéž mnohokrát se opakující).
10 let...
Uživatelský avatar
vojtas
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1250
Registrován: 12 dub 2011 13:55
Bydliště: Ostrava

Re: ODPAD

Příspěvekod centipede » 29 pro 2018 22:28

Znovu opakuji, to není otázka na mě, ale pouze na Marka. :) Chápu, že tato odpověď není dostačující, avšak doopravdy já na ni lépe nemůžu odpovědět (vzhledem k tomu, že já na tom skoro nepracuji kvůli určitým neshodám). ;)

/edit: Můj mozek blbě zpracoval tvojí odpověď, a tak jsem odpověděl na úplně něco jiného. Jsem si to nějak blbě přečetl. :oops:
Uživatelský avatar
centipede
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1416
Registrován: 09 pro 2013 21:15
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků