TOPlist

ODPAD

Obecně i mimo OMSI

Re: ODPAD

Příspěvekod pepdol_cz » 02 črc 2021 01:22

To jsem nevěděl, že i v OMSI je Onen svět. :D

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
pepdol_cz
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4643
Registrován: 20 pro 2011 12:23
Bydliště: Most

Re: ODPAD

Příspěvekod pepdol_cz » 21 črc 2021 02:54

Čus hoši nevíte někdo kde se mění barva světel v interiéru? Klasicky přes soubor v modelu to nefunguje: düsseldorf solaris interior light color?
Uživatelský avatar
pepdol_cz
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4643
Registrován: 20 pro 2011 12:23
Bydliště: Most

Re: ODPAD

Příspěvekod pepdol_cz » 22 srp 2021 01:04

Hraje tu někdo mapu Budapešť? Nemá tu někdo prosím tuhle splines: Tettau\Asphalt_8m_Path_Markierungcsn.sli?
Uživatelský avatar
pepdol_cz
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4643
Registrován: 20 pro 2011 12:23
Bydliště: Most

Re: ODPAD

Příspěvekod Pivec » 22 srp 2021 01:13

Pochopil som, že aj pochopiteľné sa dá nepochopiť.
It's my life, It's now or never, I ain't gonna live forever, I just want to live while I'm alive!
Diesel Power 2.5 TDI V6 Fuck you Greta Diesel Nation
NO SMOKE NO FUN
Uživatelský avatar
Pivec
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1275
Registrován: 08 úno 2015 15:59
Bydliště: Slovensko, VÝCHOD - Eperjes, Preszów, Preschau, Preschau Wirf die Gläser an die Wand...

Re: ODPAD

Příspěvekod Sergio_Cz » 31 srp 2021 20:16

wooderCZ píše:Hele jsem na foru skoro 10 let, forum se mění, přicházejí a odcházejí lidé, ale v celkovém pohledu si nemyslím, že by to šlo někam do háje. .

a jen ty největší legendy zůstavají :) :)

Nicméně borci, o co mi jde, ať tu nesypu jen odpad, ale také ať vyplodím něco moudrého (což by nejvíce ocenil shitman :D ) - Jistě jste zaznamenali, že Poláci chystají SimRail, který onedlouho vyjde, napadlo mě, utvořit takovou "koalici", fanoušky, hráče a spojit to do jedné velké CZ/SK komunity, kde po vydání budeme fungovat. Legendy a borci mě znají a vědí, kde mé sídlo je.
Obrázek
jsem žid a neumím si změnit heslo

Discord - Autobusové simulátory, Vlakové simulátory a další hry. I Šotouši
https://discord.gg/invite/TEJEUuj
Uživatelský avatar
Sergio_Cz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2625
Registrován: 02 kvě 2011 17:33
Bydliště: Pražký Had

Re: ODPAD

Příspěvekod Solaris 28Tr » 13 zář 2021 23:04

Sergio :arrow: Na FB už taková komunita kdyžtak funguje ;) https://www.facebook.com/groups/136384188650811/
Uživatelský avatar
Solaris 28Tr
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 556
Registrován: 20 dub 2014 08:39

Re: ODPAD

Příspěvekod SamuelSpirko » 22 zář 2021 06:48

Mám problém z apex dt-01 hádže chybu skrat zebrnice ibis a káble su dobré nevie to niekto opraviť?
SamuelSpirko
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 22 zář 2021 06:45

Re: ODPAD

Příspěvekod TheFloxiCz » 23 zář 2021 23:28

Od SimRailu mám popravdě opravdu velké očekávání a doufám, že bude skvělý. Už jen díky spolupráci s dalšími vývojáři z kategorie vlakových simulátorů si myslím, že ta šance na úspěch je veliká. Spíše se ale obávám módovatelnosti, kterou bohužel nemá prakticky žádná hra z kategorie simulátorů, kromě OMSI z autobusových simulátorů a Train Simulator z vlakových simulátorů. Protože ta módovatenost je jednoduchý klíč k tomu, jak si udržet hratelnost a hráče u hry, pakliže je dobré i to ostatní.

A co se týče BusSimu, podle prvního videa mi to spíš přijde jako slepá vývojová ulička, hra mě nijak neoslovila a dost věcí mi přijde hodně zvláštních. Už jen při pohledu na zrcátka, ve kterých vidíme krásný zdi budov v okolí a další takové věci :lol:. Celkově z toho nemám dobrý pocit a spíš v tom vidím slabšího konkurenta BS 18/21, než nástupce OMSI. Už jen díky tomu, že to vyvíjí bez spolupráce s někým, kdo tomu rozumí - to je potom o ničem a ta hra taky tak dopadne.

Co si o tom myslíte vy?
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: ODPAD

Příspěvekod Sergio_Cz » 29 zář 2021 23:11

TheFloxiCz píše:Od SimRailu mám popravdě opravdu velké očekávání a doufám, že bude skvělý. Už jen díky spolupráci s dalšími vývojáři z kategorie vlakových simulátorů si myslím, že ta šance na úspěch je veliká. Spíše se ale obávám módovatelnosti, kterou bohužel nemá prakticky žádná hra z kategorie simulátorů, kromě OMSI z autobusových simulátorů a Train Simulator z vlakových simulátorů. Protože ta módovatenost je jednoduchý klíč k tomu, jak si udržet hratelnost a hráče u hry, pakliže je dobré i to ostatní.

A co se týče BusSimu, podle prvního videa mi to spíš přijde jako slepá vývojová ulička, hra mě nijak neoslovila a dost věcí mi přijde hodně zvláštních. Už jen při pohledu na zrcátka, ve kterých vidíme krásný zdi budov v okolí a další takové věci :lol:. Celkově z toho nemám dobrý pocit a spíš v tom vidím slabšího konkurenta BS 18/21, než nástupce OMSI. Už jen díky tomu, že to vyvíjí bez spolupráce s někým, kdo tomu rozumí - to je potom o ničem a ta hra taky tak dopadne.

Co si o tom myslíte vy?

Obrázek
Podle včerejších snímků a traileru, který vyšel, za mě to bude pecka. Akorát jsem zvědavý na optimalizaci a možnost editoru.
Kdo neviděl Trailer ->
https://simrail.cz/forums/topic/4191-obr%C3%A1zky-z-v%C3%BDvoje-hry/?tab=comments&fbclid=IwAR3fBtmlE60Wfp7iGGpRqKwm81ZwudR-fVphcWLS1GVyrWE_SR1i-AeqFu0#comment-7611

** zítra v 17:00 to začne :P
Obrázek
jsem žid a neumím si změnit heslo

Discord - Autobusové simulátory, Vlakové simulátory a další hry. I Šotouši
https://discord.gg/invite/TEJEUuj
Uživatelský avatar
Sergio_Cz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2625
Registrován: 02 kvě 2011 17:33
Bydliště: Pražký Had

Re: [WIP] [150] Nový Bydžov - Jičín

Příspěvekod Busmart » 06 říj 2021 15:31

Na mapě se asi už nepracuje. Psal jsem včera večer sem příspěvek a byl mi smazán.
Busmart
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 354
Registrován: 02 říj 2014 12:21

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků