TOPlist

ODPAD

Obecně i mimo OMSI

Re: ODPAD

Příspěvekod TheFloxiCz » 20 srp 2019 22:20

@kuba.j Jediný český mapy v programu jsou Praha 2.0 a Kojetice. Jiný zakoupit nelze.
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: ODPAD

Příspěvekod pepdol_cz » 21 srp 2019 04:35

čus hoši prosím vás jak docílím toho abych měl v noci hodně lidí na zastávkách? Díky předem. Nemůžu pořád nikde najít návod.
Uživatelský avatar
pepdol_cz
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4643
Registrován: 20 pro 2011 12:23
Bydliště: Most

Re: ODPAD

Příspěvekod Solaris7777 » 21 srp 2019 11:50

Obrázek
Tohle přidáš do globalu mapy. Nevím jestli je jedno kde, ale už od začátku by tam měly být snad 3 hodnoty, tak k nim. To číslo pod tím nápisem je hodina (21.000 je teda 21h) a hodíš tam číslo ve formátu v jakém tam je (záleží podle toho kolik jich chceš, taková dobrá špička co se lidí týče je +- 1.500). Nemusím snad připomínat, že hodně závisí od nastavení počtu lidí v BUS stop kostkách a taky v nastavení Omsi. Jo a ještě doplním, že tam nemusíš určovat hodnoty pro každou hodinu, můžeš to určit na hodiny jaké chceš. Já to tak mám abych to měl po celý den aby to odpovídalo reálné poptávce na té mapě.
Solaris7777
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1523
Registrován: 05 črc 2015 00:17
Bydliště: Ostrava

Re: ODPAD

Příspěvekod pepdol_cz » 22 srp 2019 23:11

Supér, moc díky

Čus lidičky
Neví někdo jak změním barvu hlavního menu? De to vůbec?
Uživatelský avatar
pepdol_cz
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4643
Registrován: 20 pro 2011 12:23
Bydliště: Most

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod Dominik1995 » 25 srp 2019 18:15

Sotous26 píše:
Yamahar6 píše:snad někdy bude na stáhnutí :!:

Nebude, není důvod.


Sorry za OT... Ale přesně takto se rozpadá komunita...
Uživatelský avatar
Dominik1995
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 273
Registrován: 06 bře 2015 16:48
Bydliště: GB

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod Sotous26 » 25 srp 2019 18:19

Dominik1995 píše:Sorry za OT... Ale přesně takto se rozpadá komunita...

Ber ohled na to, že nás to taky stojí nějakej čas vymodelovat a předělat. Po dřívějších zkušenostech už modely ven dávat nechceme, takže bychom nejen já, ale i Petr byli rádi, abyste všichni přestali žebrat o něco, co je VIP a co si koneckonců může udělat každý sám. Asi vám to jenom zabere víc času.
Je mi uplne jedno, co si o mne kdo mysli. Hlavni je, ze z toho maji radost.
Uživatelský avatar
Sotous26
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 535
Registrován: 02 bře 2016 20:13
Bydliště: Pardubice

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod Dominik1995 » 25 srp 2019 18:22

Ale to je přesně ono. Takto to začíná u každé hry... Ten a ten má to a to VIP... a už to jede... Mohl bych tu začít jmenovat hry a autory modů do těch her, ale to už by byl hodně... silný... offtopic...

----------------

Ten, co něco vydá do hry (ať už do jakékoliv), musí počítat s tím, že to časem někdo doje*e... Vím, o čem mluvím... Ale, každý chce komunitu, která drží při sobě... Ale nikdo pro to nic nedělá. Třeba já si do omsi pošéfil skiny autorskýma právama... a mám klid... jak do toho někdo šáhne, má po srandě... Proč do toho nejdete i vy? Protože na to sáhnou nezletílí fakani? i mají zákonné zástupce, kteří budou muset vše zaplatit...

ADMINŮM se omlouvám za offtopic.
Naposledy upravil Dominik1995 dne 25 srp 2019 18:27, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Dominik1995
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 273
Registrován: 06 bře 2015 16:48
Bydliště: GB

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod Sotous26 » 25 srp 2019 18:26

Je někde psaný, že všechno musí být veřejný? Že se všichni musí nabažit něčí předělávky, kterou si může sám udělat kdokoliv? Že si prej honíme ego, ale tady není žádný zákaz ukazovat soukromou práci.
Je mi uplne jedno, co si o mne kdo mysli. Hlavni je, ze z toho maji radost.
Uživatelský avatar
Sotous26
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 535
Registrován: 02 bře 2016 20:13
Bydliště: Pardubice

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod Dominik1995 » 25 srp 2019 18:30

Upřímně? Vždy, když ukážeš něco, co je VIP, si honíš ego. Ne jen ty... Ale každý. Odpověz mě na otázku... Proč to ukazuješ? jednoduše proto, aby ostatní somrovali a tím si honíš ego. Ty máš něco, o co oni prosí. ne každý má čas na to se naučit dělat v 3D programu... A na to zapomínáte. Hodně nás je prací povinných, kteří by si rádi zajezdili s k valitníma modama... Můžeme? Ne, protože nás máte za spratky mladší, než jste vy... Celý ten problém.
Uživatelský avatar
Dominik1995
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 273
Registrován: 06 bře 2015 16:48
Bydliště: GB

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod Sotous26 » 25 srp 2019 18:40

Proč to ukazujeme? Protože rádi ukážeme nějakou naši tvorbu, ukážeme pokroky v modelování. Taky studujeme, pracujeme a stejně ve volném čase stíháme. Když náhodou někdo tvoří mapu, ukazuje screeny, tak si honí ego? Když je tu mrda francouzů co ukazují něco, co stejně nevyjde, honí si ego?
Je mi uplne jedno, co si o mne kdo mysli. Hlavni je, ze z toho maji radost.
Uživatelský avatar
Sotous26
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 535
Registrován: 02 bře 2016 20:13
Bydliště: Pardubice

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků