TOPlist

ODPAD

Obecně i mimo OMSI

ODPAD

Příspěvekod shitman » 30 kvě 2012 08:23

Obrázek
napadlo mě, že by se mohl hodit..
Naposledy upravil shitman dne 07 pro 2016 23:42, celkově upraveno 8
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: ODPAD

Příspěvekod shitman » 30 kvě 2012 08:24

VencaCZ píše:
Dom píše:pokud je pro vlastní potřebu.


Filmy a hudba jo, software ne (teda jak kterej no)

Kdyžtak debatu směřuj do odpadu


když už jste to nakousli, tak v tom pokračujte prosím. :) upřímně co se týče tohohle, mám v tom hrozný zmatek, a byl bych rád, abych, až ke mě do bytu vtrhne zásahovka, měl alespoň nějakou obranu "pro vlastní potřebu".. :lol:
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: ODPAD

Příspěvekod rogerer » 30 kvě 2012 13:25

ten slovni fotbal už me stve
Uživatelský avatar
rogerer
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2212
Registrován: 22 črc 2011 11:11

Re: ODPAD

Příspěvekod Pall » 30 kvě 2012 13:26

:D Kdyby to byl aspoň hokej co :) By se dalo líp tipovat:)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

Re: ODPAD

Příspěvekod DIMI » 30 kvě 2012 14:25

shitman píše:
VencaCZ píše:
Dom píše:pokud je pro vlastní potřebu.


Filmy a hudba jo, software ne (teda jak kterej no)

Kdyžtak debatu směřuj do odpadu


když už jste to nakousli, tak v tom pokračujte prosím. :) upřímně co se týče tohohle, mám v tom hrozný zmatek, a byl bych rád, abych, až ke mě do bytu vtrhne zásahovka, měl alespoň nějakou obranu "pro vlastní potřebu".. :lol:


To je hovadina...

Tebe přece nikdo nemůže nutit, aby sis ověřoval, jestli to co stahuješ je legální nebo ne... Tak či onak, ti to hlavně nikdo nemůže prokázat... Jak máš vědět (teroeticky), jestli film nebo hudba je nabízena legálně nebo nelegálně, to tě nemusí zajímat...

Horší je to třeba s hrami, kde při nainstalování odsouhlasíš obchodní podmínky, který sice nikdo nikdy nečetl, každopádně jsou tam určitě kličky, které tě obviňují... Teoreticky to ale zase padá, pokud hru instaluješ přes nějaký razor instalátor, a nic takového nikde neodsouhlasíš.
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: ODPAD

Příspěvekod Dom » 30 kvě 2012 15:05

Nebo se obhájíš tím, že jsi hru stáhl již nainstalovanou.
Je mnoho způsobů, jak stáhnout a nemít nic na triku. Co je nelegální ta je uploadování na internet. Na to doplatil hodně nesmyslně provozovatel "megauploadu", kterému dali pár měsíců nebo let ve věznici a doživotní zákaz vstupu na internet v zemi, kde na to v tu chvíli nebyl stanoven zákon. Ale to už je zase jiný soudek.... Každopádně je to celé takové až bych řekl nesmyslné. Když něco chceš ubránit pirátství nechej si to v PC a nic ti nehrozí.

Jo zapomněl jsem, že pokud to stáhneš, tak by jsi to neměl vypalovat, nebo dávat na flash, ale to nevím jak je přesně, byli nedávno nějaké změny.
Uživatelský avatar
Dom
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 787
Registrován: 01 čer 2011 13:52
Bydliště: Liberec

Re: ODPAD

Příspěvekod Pall » 30 kvě 2012 15:10

Ve zkratce... každej inteligent chápe co je to svědomí a morálka ferové jednání... Ok právo... ale právo není spravedlnost, a férovka.. apod..., ale určitý obecný mantinel, sloužící tak max k obkecávání...
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

Re: ODPAD

Příspěvekod DIMI » 30 kvě 2012 15:56

No pozor, případ Megauploadu bych do toho vůbec nezahrnoval.. Tam je to všechno ještě víc postavené na hlavu...
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: ODPAD

Příspěvekod rogerer » 30 kvě 2012 16:00

ja bych jen dodal ze pokud by si lidi koupili vsechno origo WIN, origo hry, hudbu (na itunes uz to neni ani moc drahy), to samy filmy....tak to vubec nemusi resit a nemusi resit tyhle pravni kličky...
Uživatelský avatar
rogerer
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2212
Registrován: 22 črc 2011 11:11

Re: ODPAD

Příspěvekod Dom » 30 kvě 2012 16:11

No, ale zase když si to tak vemeš, tak na toto všechno potřebuješ prachy. Znáš lidi? Proč to kupovat, když to jde zadarmo? A na víc, u některých to jen tak nejde, už jen proto, že ty finance jsou minimální. Mít ty peníze, tak radši zasponzoruju omsi.cz. ;)

Kdyby jsi věděl čeho všeho mám plný počítač, tak bych musel být miliardář. Krom toho, že ty hry furt měním.
Uživatelský avatar
Dom
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 787
Registrován: 01 čer 2011 13:52
Bydliště: Liberec

Další

Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků