TOPlist

Discord - Budoucnost?

Obecně i mimo OMSI

Discord - Budoucnost?

Příspěvekod Sergio_Cz » 24 úno 2022 00:29

Ahoj,
Všichni se známe (především my, co jsme už zde “ležáci” a omsi se věnujeme pomalu od začátku této hry. Všichni víme, že v dnešní době už fóra a weby moc netáhnou a budoucnost je zcela jinde a proto hledám někoho, kdo se věnuje Discordu delší dobu, umí s nim pracovat a chtěl by nám pomoct i v budoucí stránce -

Hledám někoho, kdo by se stal sekčním adminem omsi/lotus sekce na Disu a věnoval by se této části.

Dikec
Můj nick- papiscze#8240
Obrázek
jsem žid a neumím si změnit heslo

Discord - Autobusové simulátory, Vlakové simulátory a další hry. I Šotouši
https://discord.gg/invite/TEJEUuj
Uživatelský avatar
Sergio_Cz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2625
Registrován: 02 kvě 2011 17:33
Bydliště: Pražký Had

Re: Discord - Budoucnost?

Příspěvekod Apache2015 » 24 úno 2022 12:47

Ahoj, možno by som mal záujem, ale záleží čo všetko to bude obnášať, mám i nejaké menšie znalosti HTML/CSS, takže okrajovo by som vedel pomôcť i s tým keďže spomínaš stránku (webovú?), OMSI sa už naplno nevenujem, ale vedel by som ponúknuť skôr nejakú technickú pomoc, a možno aj čo sa týka OMSI niečo, neriešim už síce OMSI aktívne, ale tak nejaké veci si pamätám, ale jak vravím, záleží čo by to obnášalo.

A zároveň pre ostatných, viem, poznáte ma tu niektorí, hlavne spomínani "ležáci" a viem že so mnou nebola úplne najlepšia skúsenosť, ale bolo to už dávno a preto sa chcem i ospravedlniť za svoje nie vždy úplne logické a zmysluplné činy.

edit: poslal som ti aj request na DSC keby si nad tým rozmýšľal, keďže máš zakázané príjmanie správ od cudzích
Ryzen 5 3600, 16GB Predator 3200MHz a RTX 2060.
Uživatelský avatar
Apache2015
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1689
Registrován: 18 bře 2015 19:07
Bydliště: Slovensko

Re: Discord - Budoucnost?

Příspěvekod Solaris 28Tr » 25 úno 2022 00:39

Fíjo, Apache, ty žiješ? :D Nicméně, mám pocit,že Sergoi myslel stránku ne webovou, ale discord. Nicméně není to špatný nápad s tím discordem. Jen je tam potřeba dost přísná moderace, neb je velké riziko, že se tam natáhnout nevychované děti.
Uživatelský avatar
Solaris 28Tr
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 556
Registrován: 20 dub 2014 08:39


Zpět na Volná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 19 návštevníků